Asociace fotek s pozadím Today a ikonami kontaktů

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Asociace fotek s pozadím Today a ikonami kontaktů

Příspěvek od Lamanai »

děje se vám taky totéž co mně, když se pokoušíte vybrat si fotky do kontaktů, případně na pozadí obrazovky Dnes?

popíšu:

1/ kontakty

chci ke kontaktu vybrat obrázek... z kontaktu samotného se po kliknutí na editaci fotografie otevře standardní prohlížeč fotografií

ten nabízí dva náhledy - na všechny složky a podle data (dost zvěrsky řazeno, ovšem)

zaprvé to tam zobrazuje milion adresářů třeba s ikonkami jednotlivých programů, logy a podobně... což o to, ale některé obrázky (a adresáře) to nezobrazí jednoduše vůbec!

takže já si upravím fotky na PC, nahrnu do PPC a jsem namydlenej, protože při výběru je tam nevidím

jak to řešit? je nějakej adresář, kterej se mi načte, kterej je třeba pro kontakty přímo určen? nebo?

rady ocením, protože používám aplikaci od SPB, která vybrané kontakty zobrazuje v Today obrazovce a když tam vidím jen sedm stejných ikonek bez popisu, moc to one-touch volání neusnadňuje


2/ pozadí obrazovky Dnes

když v systému nastavím pozadí přes klasické rozhraní nastavení, jednak to nezobrazuje náhled, budiž, ale jednak tam dochází k tomu, že systém obrázek načte s nejvyšším jasem (WTF?) a na další nastavení se neptá, takže na pozadí to vypadá, že jsou tak maximálně gorily v mlze, nebo rybníček Brčálník

pokud zvolím jiný postup a vyberu pozadí v onom děsivém vestavěném prohlížeči obrázků, nahlásí mi to, že se pozadí změnilo, ale po načtení Today zjistím, že je tam místo obrázku (dříve již ozkoušeného a fungujícího) nějaký defaultní gradient a nic víc

v Samsungáckém rozhraní to fungovalo takřka bez problémů, ale to jsem povypínal a nastavil si Today obrazovku, v níž používám SPB pluginy (Diary 2.6, Weather 2, Phone Suite 1.3)

zarážející je, že když jsem tam dal tyhle SPB pluginy, staré pozadí tam normálně zůstalo a fungovalo... až po pokusu o výměnu se začalo dít výše popsané
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů