nekompatibilita s WM aplikacemi

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od Svestka »

Já ho spustil a chviličku hrál klasicky ve WVGA rozlišení tedy přes celý displej a vše fungovalo jen mě to moc nebavilo.
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od TIePEK »

tak to nechápu ... mám i tu knihovnu a stejně jsem to nerozběhal ... prostě ta koule se ani nehne xD
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od danri »

Musíš si sehnat asi jinou verzi, mi jich taky několik nefungovalo, pak jsem stáhl verzi upravenou pro Omnii2 a ta se sice rozběhla ale kulička se pohybuje opačně než má, takže se to nedá moc hrát. Švestko nechceš někde hodit tu verzi co máš ty?
Všechny ostatní hry mi jedou v pohodě (Resco Bubbles, Resco Snake, Lunar Tilt, Caver, G-Invaders, hdWoble, Water Level)
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od TIePEK »

mno já právě taky rozběhám tu hru od resca ... tak jsem si myslel že mám tu správnou verzi HTCehmulátoru ...
hh taky by mi to pomohlo prosím ... nějakou tu verzi HTCemulátoru a tu hru :)
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od V3nd4 »

Takže s touto knihovnou ve Windows http://ulozto.cz/3531052/htcsensorsdk.dll" onclick="window.open(this.href);return false; jde spustit Teeter na celý displej (Samsung_Omnia_i8000_HTC_Teeter.cab) , ale jak píše Danri, je u toho prohozený naklápění a hned se začíná na docela vysokou obtížnost, takže pro mne je hratelnost nulová. To už je lepší ta verze, která jede jen na 1/4 displeje, ale naklápění funguje správně (HTC_Teeter_by_Crosby.cab).
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od rybar73 »

Problem je ze verze z modaca Samsung_Omnia_i8000_HTC_Teeter.cab obsahuje i SDK ktere invertuje. Po nahrani tohodle CABka je nutne znova nahrat Htcsensorsdk.dll (nejlepe jeste pred restartem coz aplikace vyzaduje), ktere je funkcni na nasem stroji.
Ja osobne jsem tam nahodil tuhle verzi: Htcsensorsdk.dll a jedu na VWGA a s funkcnim senzorem.
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od TIePEK »

hustý tak ono to fakt jedeee :) ... škoda že se začíná na tak těžkém levlu ... xD ...
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od rybar73 »

Jako nevim jak vam ale me se to spusteni zepta zda chci "Resume" nebo "Restart". Tak logicky kdyz jsem dal restart tak jedu asi od prvniho levelu pac to mi tezke neprijde :-)
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od TIePEK »

u mě se to neptá na nic xD ... mám tam dvě prázná tlačítka xD ... tak já zkusím kliknout na to druhé xD
Georgee
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 28, 2010 17:12
Zařízení: Samsung Omnia PRO

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od Georgee »

Existuje nějaký fungující wvga Teeter? Strávil jsem hledáním asi 2 hodiny a nejlepší, co jsem našel je VGA bez popisků tlačítek...
Soukynek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: stř led 20, 2010 17:45
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od Soukynek »

To George:
Chápu, že si někdo nechce číst vlákna ,který mají 40 stran, ale tohle má dvě a navíc 4 příspěvky nad tvým je odpověď na Tvou otázku... Takže moc nechápu...
Georgee
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 28, 2010 17:12
Zařízení: Samsung Omnia PRO

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od Georgee »

Odpověď 4 příspěvky přede mnou je bohužel roztažená VGA (tudíž koulím s oválem), navíc mi neukazuje popisky tlačítek. Tohle téma jsem samozřejmě četl celé, četl jsem i odkazované téma na xdev. Btw jsem zrovna typ, co čte i ty 40 stránkové topicy. :wink:
Soukynek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: stř led 20, 2010 17:45
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

nekompatibilita s WM aplikacemi

Příspěvek od Soukynek »

Ok, v tom případě se omlouvám! Netušil sem, že hledáš verzi, která bude korektně přímo WVGA. Pochopil sem to tak ,že chceš jen fuknční verzi na WVGA - což ta zmíněná je...Zdravím!
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 35 hostů