Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od fore »

takze PANOVE..... u O2 vam to upgradnou na 6.5 pokud jim donesete zarucak.... jinak ohledne te nove verze 6.5.3 ... myslim ze to docela zlobi ohledne te ovladaci listy dole... programky to prekryvaji atd .... ja bych to nezkousel
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: sob pro 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od tgregi »

ja to tam mam tu 6.5.3 a nic moc... nejde vypnout touch wiz a klavesnice je furt stejna... (myslel sem ze bude nova)
bjogo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř zář 30, 2009 6:20
Zařízení: Samsung Omnia Pro

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od bjogo »

Mohol by mi niekto poslat alebo napisat aku ma verziu CSC, PDA a Phone po podarenom(bez funkcneho telefoneho modulu) update cez NPS, pripadne poradit nejaku otestovanu kombinaciu, ktora je plne funkcna. Nerad by som da pobabral.
Presla ma trpezlivost so Samsungom a idem tam flashnut 6.5. Myslel som, ze pockam na ofiko, ale asi to nema zmysel. Diavcata na info linke Samsungu su "plne "informacii :). Nemaju o tom ani sajnu.
Vdaka.
maxa
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř lis 18, 2009 19:53
Zařízení: HTC Desire HD

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od maxa »

Ten upgrade u O2 na WM 6.5 je možný na jakýkoliv jejich prodejně? A je to na počkaní nebo mi ho na týden vezmou? Díky za odpověď.
petagigi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob lis 14, 2009 13:28
Zařízení: Samsung i8000 + Samsung B7610

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od petagigi »

tgregi píše:ja to tam mam tu 6.5.3 a nic moc... nejde vypnout touch wiz a klavesnice je furt stejna... (myslel sem ze bude nova)
Touchwiz jsem vypnul v pohode, ale blbne dole lista napr. v mailu a v jinych aplikacich neb je sirsi nez ma byt.
Achjo. Proc neni B7610 po SW/OS strance stejna jako i8000. Mam oba mobily a je to nebe a peklo...fakt :-(
pesha
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob led 30, 2010 14:47
Zařízení: Samsung B7610

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od pesha »

danri píše:Už se to tu probíralo. Dělá to magnet na pouzdru. Nejspíše to sepne spínač vysunutí klávesnice.
Díky za informaci, měl jsem jistý podezření, ale nechtěl jsem zbytečně vyhazovat peníze za jiný typ pouzdra. Ale co v tom autě, že by kolem autorádia byl taky nějaký magnet. Existuje jinak nějaký nastavení pro deaktivaci zapínání při vysunutí klávesnice?

-- pon úno 08, 2010 23:17 --

Ještě jeden dotaz, nevíte někdo co s automatický zavíráním aplikací? Z ničeho nic se mi zavírají programy. :-( Děkuju za rady.
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od danri »

Co je automatické zavíraní aplikací? Aplikaci buď zavřeš nebo necháš běžet na pozadí a můžeš se vrátit zpět přes přepínač úloh. Křížek si můžeš nastavit buď aby ti ukončil program nebo aby ho minimalizoval. Ale automaticky se mi nic nezavírá.
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od straky »

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tím upgradem na WM 6.5 od O2. Mám od nich též telefon, ale nerad bych ho někam posílal a čekal, než to update(nou). Napište prosím zkušenosti, jak dlouho to trvá, jestli se to někam posílá a jestli lze zajít na jakoukoliv prodejnu? Děkuji
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od fore »

no hele byl sem se zeptat ... vemou ti to vsude ( aspon to ta baba rikala ) a do 30ti dni to musi udelat (ze zakona) ... premyslim jestli se mi to vyplati... nez tam nahrat neco z modaka
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od HADES »

pesha píše:Ještě jeden dotaz, nevíte někdo co s automatický zavíráním aplikací? Z ničeho nic se mi zavírají programy. :-( Děkuju za rady.
Zkus pohledat na Modacu, ale obávám se, že se řešení zatím nenašlo. Psal tam někdo o změně velikosti PagePool ale to by se muselo udělat při vaření ROM a takový zásah je dost velký.
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od straky »

fore píše:no hele byl sem se zeptat ... vemou ti to vsude ( aspon to ta baba rikala ) a do 30ti dni to musi udelat (ze zakona) ... premyslim jestli se mi to vyplati... nez tam nahrat neco z modaka
Tak to nevim, jestli ma cenu cekat tech 30 dni. To je si vzit zase svuj stary mobil. A upgrade pres SAMSUNG New PC Studio jde? Ja jen, ze bych to nenesl do O2 a udelal si to sam. Jeste dotaz. Kdyz si flashnu nejakou romku treba z Modaca, neztratim zaruku u O2 ? A co zasah do registru, je to taky poruseni zarucnich podminek? Dekuji
bjogo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř zář 30, 2009 6:20
Zařízení: Samsung Omnia Pro

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od bjogo »

Mna by tiez zaujimalo ako to bude so zarukov(som si spravil zalohu svojej ROM, tak hadam by to nebol problem pripadne prehrat nazad potom), a ako som us pisal, ze aku mate verziu CSC, PDA a Phone. Podla mna to nema zmysel vobec nosit do O2 a cakat na to tyzden mozno viacej a prehraju tam mozno akurat PDA. Vedel by niekto dumpnut romku, ktoru tam ma po aktualizacii cez PC studio, pripadne napisat o aku verziu PDA a CSC sa jedna.
Dakujem.
pesha
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob led 30, 2010 14:47
Zařízení: Samsung B7610

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od pesha »

danri píše:Co je automatické zavíraní aplikací? Aplikaci buď zavřeš nebo necháš běžet na pozadí a můžeš se vrátit zpět přes přepínač úloh. Křížek si můžeš nastavit buď aby ti ukončil program nebo aby ho minimalizoval. Ale automaticky se mi nic nezavírá.
Jde o tom, že díky WkTask mám na očích seznam běžících aplikací. Z ničeho nic se jedna "ztratí", ačkoliv třeba právě nic nedělám. Trochu mám podezření, jestli Windows průběžně nečistí paměť nějakým až příliš drastickým způsobem...

-- úte úno 09, 2010 17:15 --

Jde nějak zakázat odemykání telefonu pomocí vysunutí klávesnice? Jednak to nevyužiju a hlavně by se tím předešlo automatickému zapínání přes magnet.
hayak
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 10, 2010 13:29
Zařízení: HD2

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od hayak »

Zavírání aplikací je celkem běžná věc u WM6.5. Pokud se sytém rozhodne, že má málo paměti, tak ti něco na pozadí shodí.
Stává se mi to třeba u Opery 10, která dokáže sežrat celou paměť (1,9M volné paměti).
Koukni se na Modaco.com, tam se to už celkem dlouho řeší, je tam pár tipů jak to omezit, ale nezbavíš se toho.
Používám celkem dost excel a to naštve, když ti ho to na pozadí shodí.
Jinak celkem spokojenost s MW6.5.3, je to o dost svižnější, víc volné paměti, už nemusim 3x denně restartovat telefon, stačí jednou. U WM6.5 celkem běžná situace, kdy se telefon kousne, volajícímu to vyzvání a telefon spí a je k neprobuzení. A to prosím i bez dodatečných aplikací. Jediné, co mě napadá, je cca 150 mailů v outlooku a asi 700 kontaktů.
Docela mě omnia pro zklamala.
sojce
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 01, 2010 19:26
Zařízení: OMNIA B7610

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od sojce »

Je v té 6.5.3 ROMce čeština nebo ne? Dá se popřípadě nějak zapnout?
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od l.hrudka »

Ahoj ja tam mam zatim wm 6.1 a mam tam cca.1500 kontaktu a emailu teda tak 40 a pride me i tak docela svizny treba oproti Htc touch pro 2 je to blesk :-)
krabicka3
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: ned led 06, 2008 23:28
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od krabicka3 »

To si delas legraci ne? Blesk oproti Touch Pro 2? Tak zkus dat, ze chces psat novou SMS, otevri klavesnici a zacni psat. Omnia Pro se v tomhle oproti TP@ muze jit klouzat. ;)
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od l.hrudka »

tak to si nemyslim vcera sem to testoval celej vecer a samsung byl skoro ve vsem krom otevirani menu pres strat o krapet rychlejsi me to htc pride zrovna na praci s kontaktama docela pomaly a navic jak si rikal pri otevirani klavesnice a hledani v seznamu se mi i trha display ,ale to samzrejme muze byt jen muj pripad osobne si myslim ze to dela tech hodne kontaktu
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: sob pro 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od tgregi »

no ten htc tp2 je pomalejsi... mam doma oba
sojce
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 01, 2010 19:26
Zařízení: OMNIA B7610

Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti

Příspěvek od sojce »

krabicka3 píše:To si delas legraci ne? Blesk oproti Touch Pro 2? Tak zkus dat, ze chces psat novou SMS, otevri klavesnici a zacni psat. Omnia Pro se v tomhle oproti TP@ muze jit klouzat. ;)
To je sice pravda, ale je to taky jediná věc, která díky dobře zpracované aplikaci běží na TP2 rychleji! :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů