Zvuk stale se vypina

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Bl4de
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob říj 03, 2009 13:11
Zařízení: iPhone 5s

Zvuk stale se vypina

Příspěvek od Bl4de »

Mam takovy problem ze mam vyplou ETIKETU a kdyz pustim naky prehravac hudby tak po zamceni prestane hrat :( uz nevim co s tim :(....a jeste otazecka: Da se smazat nak z registru TW?
Hondaq
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř srp 05, 2009 17:52
Zařízení: Nokia Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

Zvuk stale se vypina

Příspěvek od Hondaq »

já si nainstaloval PocketMusic a dělá mi to taky ale stačí když telefon tlačítkem zamknu zvuk přestane hrát a pak ho tim tlačítkem jen rozsvítím zvuk začne hrát ale telefon je pořád zamknutý :) u defaultního přehráváče mi to nedělá.
Bl4de
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob říj 03, 2009 13:11
Zařízení: iPhone 5s

Zvuk stale se vypina

Příspěvek od Bl4de »

no me to taky nedela u WM playeru ale u vsech ostatnich jo :( ach jo nevim co s tim a ani HW reset nepomohl
michal
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř led 13, 2010 9:27
Zařízení: SE P1i, Nokia N85, Samsung omnia pro B7610

Zvuk stale se vypina

Příspěvek od michal »

Prosím najde se člověk který mě poradí proč se mě pořád vypínají přehrávače hudby ( používám CoraPlayer, i Média Player). Přehrávají v pohodě jen do té doby než zároveň začnu dělat něco jiného, potom to pochvilce spadne, a je jedno jestli jsem si zrovna pustil operu nebo jsem jen v menu. Přitom mám povoleno přehrávat hudbu na pozadí. Mám dojem že už se to ( snad i tady) řešilo ale zaboha to nemůžu najít. Prosím poradí někdo? je fakt na ho**o pracovat s mobilem a nemoct si pustit hudbu, to přece umí i telefon za pár stovek. Díky :wink:
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Zvuk stale se vypina

Příspěvek od sh.a.rk »

tieto problemy byvaju vacsinou sposobene nainstalovanym software (hlavne na zamkynanie fonu a task manažermi). treba skusit odinstalovat tieto programi a skusit ci sa to nezmeni
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Zvuk stale se vypina

Příspěvek od HADES »

Udělá ti to i Touch Player do Samsungu?
michal
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř led 13, 2010 9:27
Zařízení: SE P1i, Nokia N85, Samsung omnia pro B7610

Zvuk stale se vypina

Příspěvek od michal »

Dělá to v naprosto v každém přehrávači. Pokud chci hudbu poslouchat při práci na telefonu tak musím telefon před tím restartovat a pak to nepadá. Nevím jestli to je malou RAMkou ale když to padá tak mám třeba i 30MB volných a to by mělo snad stačit? V telefonu mám krom navigací nainstalován cleanRAM, Total Commander,Meteoservis a pár menších aplikací. Telefon mám asi měsíc ale co pamatuju dělá to už od začátku :-(
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů