Hry na OmniaPRO

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od danri »

Jsou konvertory které ti vytvoří z .jad z .jar. Určitě nějaké najdeš.
Nevíte jestli by šlo nastavit Mini Operu jako výchozí prohlížeč?
soufler
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: ned zář 07, 2008 14:16
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od soufler »

Nemyslím,že by to bylo o upředňostnování,ale o rychlosti.S GPRS,které mi běží max 100 kilo,je Opera nebo IE naprosto nepouzitelný.Opera je i tak neuveřitelně "nenažraná".Opera mini je pro základní použití celkem ideální,škoda jen,že verze 5 má ještě hodně chyb.Nedám ani dopustit na Netfront,ovšem taky neni ideální.Na bezchybný prohlížeč si asi ještě dlouho počkáme,snad mozzila ten Fennec dotáhne k úspěšnému závěru.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Svestka »

No opera mini díky tomu, že nestahuje všechny data přímo ale v prvé řadě na vzdáleny proxy server tam by teoreticky měla nepotřebné věci vyfiltrovat a poslat ti už vytvořený kód tak je bezkonkurenčně prohlížeč s nejnižším datovým tokem což je velké plus v rychlosti a zároveň pokud platíš za přenos dat, takže právě proto se bere opera mini jako doplňkový prohlížeč.

Fennec jsem zkoušel cca před týdnem v OP a musím říct, že jeho předprodukční verze mě velice zklamala, byl pomalý a to jak v interface tak načítání webu a ovládání nebylo příliš ideální, snad na tom ještě zapracují a výslendá verze bude ok. Největším lákadlem prohlížečem fennec je jistě možnost použít stávajících pluginů na firefox očekával jsem ale navíc velkou rychlost načítání webů, jelikož používá jádro webkit, které se řadí k těm nejrychlejším.
soufler
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: ned zář 07, 2008 14:16
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od soufler »

Data mi naštěstí sponzoruje firma, takže si stahuju kolik chci, ovšem bohužel max 115 kilo. S Operou mini nemusím čekat, až se primárně načtou reklamy a grafické vymoženosti internetu, ale rovnou klikám na informace, kvůli kterým to vlastně spouštím. Fennec nebyl zas tak pomalý, ovšem strašně se sekal a nakonec mi OP zamrzla úplně, pomohlo až odinstalování. Doufám, že ho dotáhnou, zatím dle mě není žádný z prohlížečů ideální. A propo, stává se vám, že nainstalovaná Opera mobile zůstává stát a pak vyhodí hlášku o chybě a tradiční "neodesílat"? Mě poslední dobou často, zkoušel jsem to i s čistým přístrojem po HR a pořád to samé. Nejvíce při klikání zde na smartmanii. Testnul jsem i novou Operu 9.7, ale to je něco strašnýho, opravdu zlatý Netfront.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Tazz1 »

Nebylo tohle téma o hrách :-) ?
soufler
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: ned zář 07, 2008 14:16
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od soufler »

Téma o hrách pro WM beztak nemá smysl 8-) Anebo ať nám to tu přejmenujou na internetový prohlížeče :grin:
sumerian
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte zář 22, 2009 15:29
Zařízení: nokia

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od sumerian »

Správně. Zbláznili jste se? S takhle drahým strojem hrát hry? Opovažte se!!!! :-D :-D :-D na odlehčení a dobrou noc :-)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Svestka »

Zde nebylo myšleno zařízení ale OS, který opravdu na hry příliš uzpůsoben není, nebo né, že by až tak moc nebyl uzpůsoben jako spíše chybí ovládače, dokumentace a spoustu materiálů, bez kterých něco většího vytvořit je příšerně zdlouhavé.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od rybar73 »

Jen teda podotknu ze s Operou Mobile 9.7beta mam spise dobre zkusenosti nez spatne jak tvrdi soufler.
Presel jsem hlavne kvuli tomu ze nova Opera Mobile 9.7 implemetuje vyhdu z Mini (Opera Turbo ktrou lze vypinat:) takze ted uz mi opravdu staci jen jedna opera.
Ted uz se jen dockat synchronizace...
Anganiel
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř srp 01, 2007 9:18
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Anganiel »

Abychom se trosku vratili ke hram, ja osobne jsem zkousel:

Brain Evolution - dobra logicka rychlovka, v pohode bezi
PalmHeroes - hezka "predelavka" na pocket PC. Vychazi podle me z puvodni HOMAM na PC. Jede, ale pouze po uprave rozliseni pomoci WVGA Fix
Pocket Ufo - dalsi predelavka klasiky. Moc jsem zatim nehral, ale vypada na identickou kopii klasickeho UFO z PCka. Opet je potreba vyuzit WVGA Fix.
DragonBall - predelavka Zumy z PCka. Jede v pohode i na WVGA
Simcity - taky jede v pohode. Osobne se mi ale moc nezda, zejmena co se tyka ovladani a rozhrani. Je vice verzi k sehnani, tak mozna nektere budou lepsi.
pipni
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 25, 2009 10:44
Zařízení: Omnia Pro B7610

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od pipni »

No běží:
Asterix a Obelix
Bzzz
Diner Dash 2
Drum kit ace
Insaniquarium deluxe
Uno
Tiki towers

Chtěla bych nějakou hru na G-senzor, ale žádná mi neběhá - Resco Bubbles, snake .... Na staré Omnii mi jdou v poho
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Lamanai »

Ozkoušeno a běhá:
Scrobble (dost povedená freeware variace na Scrabble, v EN)
Milionář 2009 (freeware verze; pokud překousnete gramatické chyby a většinou dost snadné otázky, tak vás na chvíli zabaví)
Real Football Manager 2010
Sudoku Mobile (od českého autora)
Vexed (logická klasika, výborná hra)
9.95 Chess (šachy, pokud chcete taky prohrávat na celé čáře, nahrajte si je :-)
Igrecway RushHour (logická klasika, vyšlo nedávno i jako deskovka)
kylián73
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned lis 08, 2009 10:38
Zařízení: SAMSUNG B7610 OMNIA PRO

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od kylián73 »

já momentálně hraju nejraději toto:

Archibald's Adventure
Bubble Bash2
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od danri »

Archibald je dobrý, Asphalt 4 mě vůbec nenadchnul, ale líbí se mi Meon Lite, který jsem stáhl z Marketplace, jen škoda, že je tam pro nás ke stažení jen demo, které má jen pár levelů.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Tazz1 »

nebylo by možné dávat i odkazy ? díky
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Svestka »

Nemohl jelikož pokud je hra free není nejmenší problém si ji vygooglit a stáhnout nehledě na to takovéto odkazy se mohou často měnit a nikdo ti to tady nebude denně aktualizovat. Když něco chceš můžeš pro to i to málo udělat. Když by byla hra full tak určitě také nebude problém najít officiální stránku kde si můžeš tuto hru koupit.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od rybar73 »

Zdravicko tak pridavam neco trochu z jineho soudku ale myslim ze i kdyz to neni primo hra do Omnie uzijete s tim spoustu zabavy (proto to pridavam zde) :-)

Aplikacak se jmenuje GRemote Pro a umoznuje vam nastavit telefon jako virtualni ovladac na PC. Krom toho ze ma skvele vyuziti treba k HTPCku jako dalkovy ovladac jde nastavit i jako ovladac do hry. Pro lepsi predstavu kouknete na video
http://www.youtube.com/watch?v=PKABEDHv ... r_embedded
Odzkouseno na BurnoutParadise a vrele doporucuju ;-)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Daidalos »

Tak jsem zkoušel emulátor PS her PSX a ze záhadných důvodůl nejde.
Chtěl jsem zkusit Quake 3 jenže ten mi na PC nejde nainstalovat (64b :-( ).
A zkoušel jsem Call of duty 2,dá se hrát,ale je nutný WVGA fix a nejde chodit a střílet.Jde to jen pomocí klávecnice,která se vysouva na druhou stranu něz je COD a navíc jsou šipky zpřeházené :cry:
Nechámu na Omnii pro něco rozchodit je fakt zázrak :evil:
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od rybar73 »

Vetsina problemu je zpusobeno tim ze hry z PC jsou vetsinou delany na stroje s procesorem od Qualcommu nebo na starsi OpenGL, ktere ma drtiva vetsina HTC stroju.
Verim ovsem v lepsi zitrky pac HD2 je jiz vybaven novym OpenGL takze doufam ze hry (aplikaci) na sebe nenechaji dlouho cekat..pak jiz staci jen doufat ze je rozjedem i my ;-)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Hry na OmniaPRO

Příspěvek od Daidalos »

Hlavně co néchápu ,že vůbec nejde rozjet emulátor. Prostě napíše PPC not supported :-(
Nechápu co mám na Omnii hrát,nechci hrát žádný šachy.
Chtěl bych něco typu COD 2(normálně je luxus grafika,ale na Omnii se to zobrazuje nějak ..),která se ovšem nedá normálně hrát.
Hodně her by se dalo přes ten emulátor,ale ten nefunguje :-(
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů