Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Kyky
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 08, 2010 22:00
Zařízení: Omnia Pro

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od Kyky »

Po první instalaci SDK a mi flash light nefungovalo a telefon po zamknutí vždy zamrznul - nutná odinstalace SDK (jo mám tam WM 6.5 Secany ROM) pak jsem trochu googlil a našel jsem podobný problém tuším na MoDaCo, chce to jinou verzi SDK pak to šlape v pohodě.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od Svestka »

Bez SDK to lze udělat zcela jistě ale ničeho tím nedosáhneš
1. Není dokumentace k přístupu na HW tudíž bylo by to bez této znalosti krajně obtížné (musel by jsi nějakým způsobem tipovat).
2. SDK není nic jiného než knihovny popřípadě pouhé funkce, které jsou napsány v daném jazyce a slouží pro abstrakci nejpoužívanějších rutin. Z toho plyne, že případné SDK si může klidně napsat i sám programátor bohužel v tomto případě jak jsem psal bez dodatečné dokumentace není reálné vytvořit SDK pro ovládání HW. Samozřejmě lze ale vytvořit jiné SDK například pro abstrakci tvorby dialogů apod.

Chtěl jsem tím říct, že SDK samotné není potřeba pro příslušnou tvorbu ale obecně platí, že má programátorovi pouze ulehčit práci, v tomto konkrétním případě se ale jedná také o zapouzdření přístupu k HW tudíž jakousi nutnost pro podpobné aplikace s přístupem na HW.

Dovolil bych si ještě poupravit Macro: U nainstalování SDK neplatí, že by jsi něco naučil operační systém nebo něco podobného, SDK jsou zpravidla knihovny ale může to být i pohý nezkompilovaný zdrojový kód, který se includuje do programu, tedy samotný OS o SDK nemá potuchy ale pouze přidělí aplikaci procesorový čas (zjednodušeně řečeno), poté se vykonávají instrukce aplikace, přičemž aplikace využívá funkcí SDK.
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od _Ja »

to Svestka: Díky za vyčerpávající a vysvětlující odpověď. Ale bohužel nejsem tak na výši abych se orientoval v programování. Prostě budu muset vždycky lovit hluboko v mobilu abych aktivoval lampičku. :-D
maxa
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř lis 18, 2009 19:53
Zařízení: HTC Desire HD

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od maxa »

Tak ja se to nejak rozbehal. Uz sem provedl asi 4 soft resety a v pohode. Nainstaloval jsme SDK z te aplikace FlashLED, ale pouzivam program Flash light s tou dll knihovnou a beha to. Mozna je zakopanej pes nekde jinde, ale nebudu se v tom stourat, hlavne ze to beha.
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od TIePEK »

Ahoj.ky lidi takže ... na modacu jsem to našel hnedka xD přes google xD ...
takže si stáhněte oba programy úplně nahoře ... nejdřív si překopírujte pomocí total comandru do windows ten .dll přepíše se ...
a pak nainstalujete Torch.cab
a myslim že i bez resetu by to mělo jít

Kód: Vybrat vše

http://www.modaco.com/content/b7610-omnia-pro-b7610-modaco-com/298192/torch-for-b7610/#entry1154294
a pokud chcete aby vám to svítilo dlouho ... tak si nastavte
KEY_CURRENT_USER\Software\Torch a nastavte si čas ... 4000 znamená 4sekundy xD ... já si to nastavil na 70000 xD což je dost xD
a nic víc tam neinstalujte jen ty dva první prográmky ... .cab .dll
johnyyyyyyyyyy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 21, 2010 13:34
Zařízení: samsung B7610 omnia pro

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od johnyyyyyyyyyy »

ja ma v omnii compas V 3.3 a funguje paradne mam tam i vodovahu,polohu GPS,sensor svetla,detektor kovu a jde rozsvitit i blesk takze doporucuji
MrProchy
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 09, 2007 2:26

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od MrProchy »

Ja jsem si napsal vlastni Torch přímo pro B7610, jelikoz mi ty hotove nevyhovovaly nebo nefungovaly.

App visí v paměti a odchytává W&L button (krátký stisk). Jeden stisk aktivuje, druhý deaktivuje. Auto off je nastaven myslim na 30s.

Instalace: Nakopírujte obsah přiloženého zipu do složky dle libosti a vytvořte si přes TC zástupce do startup složky.
Samsung SDK a .NET je potřeba. Zatím jsem nezaznamenal, že by to nějak zpomalovalo systém.

Upozorňuji, že za ničí usmažený diody neručím :)
Přílohy
b7610_flashLight.zip
Jednoduchý Torch pro Samsung B7610 namapován na W&L button, vyžaduje Samsung SDK a .NET
(11.75 KiB) Staženo 134 x
KAffee
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 30, 2010 14:44
Zařízení: b7610

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od KAffee »

nakopčeno, Samsung SDK a .NET nainstalování a nefunguje nic..pustim přemejšlí a nic
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od straky »

Zkus tuhle baterku (uz tu o ni byla zminka). Funguje bez SKD.

http://uloz.to/5104102/o2compass-v3.21-full.cab
KAffee
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 30, 2010 14:44
Zařízení: b7610

Omnia Pro (02) LED SVÍTILNA, KOMPAS A TEST OMNIA

Příspěvek od KAffee »

díky super už vše funguje
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 12 hostů