Příslušenství

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Příslušenství

Příspěvek od Lamanai »

tak už je na pultech i pouzdro: http://www.mnshop.cz/zbozi-2464-cerne_p ... _b7610.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

(snad jsem nepřišel s křížkem po funuse... jinak, já už jsem si mezitím koupil jiné...)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Příslušenství

Příspěvek od Svestka »

No hector od Krusellu se mi líbí víc.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Příslušenství

Příspěvek od Termiks »

Jo hectora mam taky a paráda. Ze začátku sem se skoro až lek jak šel telefon do toho pouzdra ztuha nandat a vyndat, ale už je to kepší :) Akorát se mi to nevejde do kapsy :(
Xspy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 08, 2009 10:46
Zařízení: Motorola MPX200; Nokia N95; Samsung B7610

Příslušenství

Příspěvek od Xspy »

No já bych chtěl tohle -http://www.celly.com/english/mobile_acc ... ultra.html na velikost Omnie Pro a klidně bez klipsu . Vnitřek je takový nádherně jemný samet . Ale jak jsem si ověřil v Globusu , i když je velikost pouzdra naprosto ideální , díky šířce přístroje se u největší varianty nedopne kips ... takže . opět smolík :( .
Hectora nechci kvůli tomu , že rohy Omnie nechci v žádném případě nechat bez ochrany (když už jej budu nosit skoro volně v batohu je to podstatný nedostatek . )
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Příslušenství

Příspěvek od fore »

schvalne sem si vzal samsung katalog a teda sem zklamanej...prislusenstvi v podobe sluchatek stoji za prd .. pouze 3 typy... co myslite ... pojede na omnii i sluchatka s mikrofonem od jine fabriky ? treba od nokie - 3.5 mm jak jinak
stump
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 12, 2009 20:50
Zařízení: SE W810i
Bydliště: Brno

Příslušenství

Příspěvek od stump »

fore píše:schvalne sem si vzal samsung katalog a teda sem zklamanej...prislusenstvi v podobe sluchatek stoji za prd .. pouze 3 typy... co myslite ... pojede na omnii i sluchatka s mikrofonem od jine fabriky ? treba od nokie - 3.5 mm jak jinak
No pravda :grin:
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od HADES »

Tady je docela zajímavá nabídka pouzder na B7610 a i s dopravou to není moc drahé. Zvažuju že si koupím toto
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Příslušenství

Příspěvek od Svestka »

No řeknu to taktně: a to tak, že v tomto případě cena odpovídá výrobku osobně se mi ty pouzdra moc nelíbí a jsem rád za Hector od firmy Krusell.
stump
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 12, 2009 20:50
Zařízení: SE W810i
Bydliště: Brno

Příslušenství

Příspěvek od stump »

Nemáte někdo tušení jestli se dá už někde koupit náhradní baterka? V O2 ne v Mobilpohotovosti taky ne a netu se mi taky nic nepodařilo najít? Díky
Uživatelský avatar
hvezdar1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 18, 2009 13:26
Zařízení: Omnia2 I8000

Příslušenství

Příspěvek od hvezdar1 »

Jeste info ke sluchatkum, prekvapilo mne prijemne, ze mi na Omnii chodi BT sluchatka NOKIA HS-12W, dokonce i vcetne preskakovani na dalsi skladbu pri pouziti PocketMusic v.5.3.
A taky maji vyhodu, ze u filmu jdou zesilit a resi tak problem s tichym prehravanim.
Medy
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát říj 09, 2009 9:13
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Příslušenství

Příspěvek od Medy »

Máte někdo tip na držák do auta na sklo? Tak aby nějak moc neovlivňoval boční tlačítka?
Joana
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 06, 2009 14:03
Zařízení: Samsung B7610

Příslušenství

Příspěvek od Joana »

Kozenne pouzdro s magnetickym uzaverem jsem musela jit do obchodu vratit.
Magnet mel na Omniipro prazvlastni vliv v tom, ze se v pouzdru zarizeni odemklo, display svitil, preskakovali tam pri potrepani se zarizenim v pouzdre ruzne funkce. Nepouzitelne. Mate nekdo obdobnou zkusenost? Asi to zpusobuje nejake cidlo na omnii ci co. Z moji zkusenosti mohu doporucit pouze pouzdra na suchy zip.
VSA
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 12, 2009 18:24
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od VSA »

S tím zápasím taky. Měl jsem dojem, že to je špatným řešením odemykání PDA. Prostě, že jak to pouzdro tlačí na display, že se to odemkne. Proto jsme začal používat ten co je od MS, který na odemknutí vyžaduje stisknutí na dvou místech. Aktivoval jsem ho pomocí programu http://www.touchxperience.com/en/advanc ... -tool.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Příslušenství

Příspěvek od Termiks »

Mám pouzdro od Krusellu s magnetickým uzávěrem a displej se mi teda nezapíná, pouze když omylem zmáčknu tlačítko pro odemknutí. protože telefon jde do pouzdra celkem ztuha...
VSA
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 12, 2009 18:24
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od VSA »

Joana píše:Kozenne pouzdro s magnetickym uzaverem jsem musela jit do obchodu vratit.
Magnet mel na Omniipro prazvlastni vliv v tom, ze se v pouzdru zarizeni odemklo, display svitil, preskakovali tam pri potrepani se zarizenim v pouzdre ruzne funkce. Nepouzitelne. Mate nekdo obdobnou zkusenost? Asi to zpusobuje nejake cidlo na omnii ci co. Z moji zkusenosti mohu doporucit pouze pouzdra na suchy zip.
Je to tak. Pokud dam PDA displayem smerem k telu, magnet je u zadniho panelu, PDA se samo zapne. Pokud ho dam obrace, je to OK, ale spatne se me taha ven. Navic to magneticke zavirani neni moc bezpecne (mam take Krusell).Uz se me stalo, ze jsem o neco zavadil, mozna o pas pri vylezani z auta (mam ho na levem boku) a pouzdro se otevrelo. To textilni na "suchac" bude asi vhodnejsi napr. RedPoint http://www.redpointstyle.cz/?katid=2&detail=392
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od danri »

Já mám taky pouzdro s magnetem K-ok a nemám s ním problém, telefon do něj pasuje naprosto přesně a nestalo se mi, že bych měl telefon odemknutý. Nějak se mi nezdá, že by magnet odemykal telefon. Spíše bude pouzdro tlačit na boční tlačítko.
Dwarf
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte zář 22, 2009 19:40
Zařízení: samsung b7610

Příslušenství

Příspěvek od Dwarf »

take mam pouzdro s magnetem a zadny problem a to ho pouzivam dva mesice.
VSA
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 12, 2009 18:24
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od VSA »

danri píše:Já mám taky pouzdro s magnetem K-ok a nemám s ním problém, telefon do něj pasuje naprosto přesně a nestalo se mi, že bych měl telefon odemknutý. Nějak se mi nezdá, že by magnet odemykal telefon. Spíše bude pouzdro tlačit na boční tlačítko.
Berte to jako fakt. Proste staci, kdyz prejedu tou chlopni s magnetem po zadni strane PDA a to se zapne. Zadne tlacitko nemackam. Mam Krusell, ktery ma ten mahned zasity do chlopne a na druhe strane je skryty plisek. Vemte magnet z nastenky a prunete to.
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od danri »

Tak jsem vzal silný neodymový magnet a zkoušel jsem to a opravdu se mi podařilo aby se telefon odemkl. Lépe řečeno telefon se choval tak jako když vytáhneš klávesnici. Takže asi ten magnet spíná ten spínač vysunuté klávesnice. Ale magnetem v pouzdru se mi to nepodařilo ani jednou. Asi máš v pouzdru silnější magnet než já v tom mém, nebo citlivější spínač.
Joana
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 06, 2009 14:03
Zařízení: Samsung B7610

Příslušenství

Příspěvek od Joana »

Jo jo, asi to budou silnější magnety, nebo tak. I prodavač to uznal a pouzdro přijal zpět... Sám si to vyzkoušel, že na to Omniapro takhle reaguje, než mi vrátil peníze.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů