OmniaPro (B7610): Aplikace

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Termiks »

Dělá mi to to samé, bohužel :( Tahle aplikace mi připadá velice užitečná a je škoda že nechodí korektně na omnii...Možná je to rozlišením displeje. Třeba vyjde nějaká novější verze no.
krata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte říj 13, 2009 22:45
Zařízení: Samsung OmniaPRO
Bydliště: New Bubu

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od krata »

Anganiel píše:Tak jsem to zkousel, ale stahnot se mi to nepodarilo... Ale trochu jsem hledal na googlu a zkus tohle:
http://www.mobilefan.net/Pocket-PC.nsf/ ... 02-to-2003

Daji se najit i jine sachy....
Treba:
http://www.chessgenius.com/pocketpc/
nebo
http://teknowmagic-chess.en.softonic.com/pocketpc
Jo ty první mi chodí bezva. Zkoušel jsem asi 4 jiné a ty měly šachovnici malinkou v rohu, či tak něco.
Mě by se líbilo ještě nějaké go, kde jde nastavit 13x13. u 19x19 mám vše děsně titěrné a kolikrát se ani nestrefím tam kam chci dát kámen.
Anganiel
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř srp 01, 2007 9:18
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Anganiel »

Termiks píše:Dělá mi to to samé, bohužel :( Tahle aplikace mi připadá velice užitečná a je škoda že nechodí korektně na omnii...Možná je to rozlišením displeje. Třeba vyjde nějaká novější verze no.
Muzu rict, ze u me je to taktez stejne. Cetl jsem na strankach vyrobce nekde ve foru ci v poradne, ze maji problem s WVGA rozlisenim. Vim, ye ale kolega na WVGA HTC jede v pohode. Kdo vi kde je chyba? Jeste me napadlo to zkusit s WVGA fixem, ale prepinat rozliseni pokazde kdyz chci vyhledat spojeni neni moc prakticke.
krata píše:
Anganiel píše:Tak jsem to zkousel, ale stahnot se mi to nepodarilo... Ale trochu jsem hledal na googlu a zkus tohle:
http://www.mobilefan.net/Pocket-PC.nsf/ ... 02-to-2003

Daji se najit i jine sachy....
Treba:
http://www.chessgenius.com/pocketpc/
nebo
http://teknowmagic-chess.en.softonic.com/pocketpc
Jo ty první mi chodí bezva. Zkoušel jsem asi 4 jiné a ty měly šachovnici malinkou v rohu, či tak něco.
Mě by se líbilo ještě nějaké go, kde jde nastavit 13x13. u 19x19 mám vše děsně titěrné a kolikrát se ani nestrefím tam kam chci dát kámen.
Co se tyka maleho okna, zkus nejdrive WVGA fix a prepnout rozliseni na VGA. Me tohle pomohlo napr. u testovani PalmHeroes, Pocket UFO, etc.
CpeDratDoPDA
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob zář 05, 2009 14:08
Zařízení: i8000

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od CpeDratDoPDA »

Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Svestka »

Prosím Vás nepište to o té flasLight všude, zvlášť do B7610 kde nebylo vydáno SDK a tudíž tento program tam fungovat nebude.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Tazz1 »

Lamanai píše:Nevíte někdo o nějaké aplikaci, která by přehrávala MP3 podle adresářů a nesnažila se být příliš chytrá a řadit mi desky jak se jí zachce? Dokonce to dělá kraviny i když ty stopy přejmenuju v MP3 Tagu

-- pon říj 19, 2009 8:55 --

a kromě přehrávače ještě jedna prosba o pomoc, tentokrát se SW Kešovadlo (pro geocaching)... pokud s tímto SW máte někdo zkušenost a jste ochotni poradit, prosím ozvěte se mi do zpráv, díky
Na geocaching je nejlepší GCzII . Nemá to chybu, je to i v češtině a už jsem díky tomu našel spoustu keší :-)
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Lamanai »

Tazz1: díky, nainstaloval jsem a rozchodil a je to vážně parádní SW
Joana
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 06, 2009 14:03
Zařízení: Samsung B7610

softwarová klávesnice

Příspěvek od Joana »

Existuje softwarová klávesnice, která by měla jen klávesy posuvu, něco jako "softwarový joystick"? Díky za typy.
jakub.prouza
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř zář 30, 2009 6:20
Zařízení: Samsung Galaxy S6

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od jakub.prouza »

Je nějaká aplikace nebo něco pro zablokování odesílání těch sms když mi někdo volá? Jako že třeba "nemám čas zavolám později" protože se mi už nejednou stalo že jsem je při hraní s telefonem odeslal...
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Tazz1 »

neexistuje uz ceska lokalizace pro HW klavesnici ?
tonis
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 20, 2009 5:17
Zařízení: Samsung OmniaPro + HTC Diamond

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od tonis »

jakub.prouza píše:Je nějaká aplikace nebo něco pro zablokování odesílání těch sms když mi někdo volá? Jako že třeba "nemám čas zavolám později" protože se mi už nejednou stalo že jsem je při hraní s telefonem odeslal...
Také se připojuji. Je to hruza než vytáthu telefon tak odmítne hovor a odešle SMS. Stává se mi to několikrát za den. :evil:
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Termiks »

Zkuste S2U2 je nyní ve verzi 2.12 a je to free aplikace. Dá se k němu stáhnout i čeština a nabízí hromadu nastavení...
http://s2u2.ac-s2.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
tonis
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 20, 2009 5:17
Zařízení: Samsung OmniaPro + HTC Diamond

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od tonis »

Děkuji za radu. S2U2 funguje jak má a problem s odesíláním SMS ja vyřešen. :tlem: Vřele všem doporučuji, je to skvělý prográmek a v češtině. :smt109
Fun_tom
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv říj 08, 2009 18:02
Zařízení: Samsung Omnia Pro

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Fun_tom »

Tak a zachranili ste ma od Hard resetu lebo sem si myslel ze sem tam neco zle nastavil a nevim to dat spatky a pro to mi posila ty SMS.. Nevyslovne diki...

-- čtv lis 26, 2009 20:53 --

Hmmm tak sem zistil ze pro mna je to s2u2 uplne nahovno. neviete este daku inu moznost?
Joana
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 06, 2009 14:03
Zařízení: Samsung B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Joana »

Ma nekdo nainstalovane funkcni gpsproxy? Nechce mi to jet.
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od V3nd4 »

tonis píše:Děkuji za radu. S2U2 funguje jak má a problem s odesíláním SMS ja vyřešen. :tlem: Vřele všem doporučuji, je to skvělý prográmek a v češtině. :smt109
To mi teda pověz, jak jsi vyřešil ten problém s SMS? Vždyť když ti někdo volá na telefon, tak se ti přeci odemkne automaticky a ten S2U2 tomu nezabrání. Nemám pravdu?
VSA
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 12, 2009 18:24
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

OmniaPro (B7610): Aplikace

Příspěvek od VSA »

S2U2 umi zakazat HW tlacitka na prijem a odmitnuti hovoru, misto nich je na obrazovce soupak, prijem na druhou stranu zaveseni. V pripade zaveseni (odmitnuti) se muze zeptat jestli ma poslat SMS a nebo se tato funkce da uplne zakazat.
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

OmniaPro (B7610): Aplikace

Příspěvek od V3nd4 »

Aha, tak jsem si pohrál s nastavením a už to funguje i s tím odmítáním hovorů, dík za tip. Nedají se nějak zvětšit ty mrňavý ikonky se zmeškanejma hovorama a přijatýma zprávama na tý pohotovostní obrazovce se šoupákem?
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

OmniaPro (B7610): Aplikace

Příspěvek od rybar73 »

No me by zase zajimalo jestli jde nastavit jina aplikacka pro zobrazeni zprav a zmeskanych hovoru. Kdyz kouknu na nahled a odemknu naskoci mi standartni zobrazeni. Pritom v registrech mam zmeneno na VITO-SMS a na hovory SPBckovy soft. Nezkoumal jste to nekdo? Ty registry od S2U2 uz jsem projel snad vsemi smery .

A dalsi otazka zkousel jste nekdo i S2P? Mi ten bazmek pri vybrani MP3 proste zatuhne a finito restart. Ne zeby mi TouchPlayer nevyhovoval ale ta integrace do zamknute obrazovky se mi libila uz v Samsungackem provedeni.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

OmniaPro (B7610): Aplikace

Příspěvek od Tazz1 »

Pouzivam betu Opery 10 a jsem s ni zatim spokojeny. Jen jsem se chtel zeptat, nevite nekdo jak ji hodit na pozadi ? Jsem v Opere, prijde mi treba email a abych se mrknul, musim Operu skoncit. Jenze pak zase pripadne musim nacist tu stranku znovu. Coz je samozrejme vopruz.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů