OmniaPro (B7610): Aplikace

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
bjogo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř zář 30, 2009 6:20
Zařízení: Samsung Omnia Pro

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od bjogo »

Ohladom prehravania filmov s titulkami, podporuje to standardny prehravac co je v Omnii, netreba nic ine instalovat. Len je potrebne skonvertovat titulky na format *.smi. Ide pomocou Free programu subtitle workshop. Mam to odskusane a nemal som problem. Jedine ak napojite Omniu na TV tak potom bohuzial tie titulky na TV nebezia.
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od fore »

bjogo.. klobouk dolu :) diky.. hnedka zitra to vyzkousim :)
Svibi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 08, 2009 22:21
Zařízení: vybírám:)

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Svibi »

Ahoj, snažím se rozjet pár divx filmů ale skoro nic mi nejede, buď velké rozlišení nebo hláška, že video přehrávač nepodporuje. Zkoušel jsem tcpmp player ale také nefunguje ani verze 0,81 ani 0,72. Je možné třeba dohrát kodeky? Co používáte? Smartmovie mi funguje ale má nízkou hlasitost reprodukce:(
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Svestka »

Mě teda funguje vesměs všechno, stáhni si TCMP GF5500 edition odkaz je zde na fóru odkaz ale i touch player přehrává velice dobře. Pokud má video velké rozlišení, tak to nepřehraješ, jelikož přímo programy jsou na nějaký strop omezené a video ti nepřehrají.
Svibi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 08, 2009 22:21
Zařízení: vybírám:)

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Svibi »

Už to jede paráda:) moc díky
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od fore »

tyjo ja mam asi hodne stesti... videa sem rozjel vsechny co sem stahl a prehravace taky - byli od kamose co mel X1 tak se kdyz tak orientujte podle toho
Anganiel
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř srp 01, 2007 9:18
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Anganiel »

Zdravim,

tak jsem zkousel SPB Mobile Shell 3.5. Je to paradicka, ale ma to (teda u me) jednu vadu. Jakmile najedu na kalendar (SPB to ma nazvano jako "agenda") tak to zamrzne. Neda se to shodit pak ani z task manageru a nasleduje soft reset. Tusim ze by to mohlo mit neco spolecneho s tim, ze Samsung ma jak klasicky win kalendar tak i ten jejich touch.

Mate nekdo podobnou zkusenost?

Diky.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Termiks »

Me kalendar v spb chodi...Proved si po koupi Hard reset? Nebo koukni jestli si neinstaloval i jinou aplikaci pro kalendar...
Anganiel
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř srp 01, 2007 9:18
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Anganiel »

No prave na kalendar jsem neinstaloval nic jineho. Ale na druhou stranu Hard Reset jsem po koupi nedelal. Zkusim kdyz tak zalohovat co je potreba a hard resetovat ho.

Pokud si dam ikonku touch kalendare na plochu tak ten funguj normalne bez problemu, ale to je jenom ikonka, ktera nezobrazuje ani jednu nadchazejici udalost. Jeste jsem uvazoval, ze ma SPB nejaky Diary. Neinstaloval to nekdo spolecne s SPB MS? Nekde jsem videl, ze to neni "integrovano", tak tezko rict.

Diky
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Svestka »

Tak mi taky nikdy nedojde k zamrznutí ale HR jsem prováděl hned po koupi z důvodu přečtení některých nepěkných zkušeností, které byly zmiňovány tady na fóru.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Tazz1 »

Existuje něco, jako doručenka SMS, která by se jen zobrazila na displeji, ale neukládala jako sms ? Kdysi na Variu jsem používal SMSDeliveryFix od Šamana, ale bohužel na WM 6.1 Omnie pro to nejde. Nebo jde, ale bez efektu. Tohle bylo na Nokii E71, kterou jsem měl před Samsungem vyřešeno lépe.

A sháním ještě něco. Na Nokii E71 byla možnost, že když mi někdo zavolal, tak telefon vyřkl jeho jméno, dle telefonního seznamu a to dost dobře i ryze česká jména jako třeba František a podobně. Bylo to super, když jsem měl na uchu headset a telefon někde v batohu, tak při hovoru jsem ho nemusel hledat a přímo slyšel, kdo mi volá. Celý hovor se tak uskutečnil bez jediného sáhnutí na telefon. Nevíte někdo, zda neexistuje na WM něco co by umělo to samé ?
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od tompec »

Jo to ukládání doručenek mě taky štve...

Chci se zeptat na Touch Player. Nemůžu přijít na to jak přehrávat písničky po adresářích / albech. TP si projde všechny adresáře v telefonu, ale pak mi stejně nenabídne ten adresář, který chci přehrát. Mimoto, když mám adresář, kde mám různé interprety (takový výběr oblíbených písniček), tak mi píše, že tam mám asi milion alb - přitom je tam třeba jen jedna písnička z uvedeného alba. Nemáte někdo tušení, jak se s tím vypořádat, příp. doporučit jiný program ?

A ještě, nahrál jsem si (nainstaloval) Pocket translator, ale ze zástupce mi nejde spustit, protože nemá podepsaný certifikát... A musím ho zpustit ze správce souborů nebo z Total Commanderu. Jde to nějak obejít ?

Díky, díky, díky
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od HADES »

Tazz1 píše:A sháním ještě něco. Na Nokii E71 byla možnost, že když mi někdo zavolal, tak telefon vyřkl jeho jméno, dle telefonního seznamu a to dost dobře i ryze česká jména jako třeba František a podobně.
http://www.microsoft.com/windowsmobile/ ... mmand.mspx" onclick="window.open(this.href);return false;
nemám ale ověřenou funkčnost na wm6.1, používal jsem to na Wizardovi (wm5.0)
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od _Ja »

Ještě jednou prosím o radu. Jak rozchodím java programy když mám pouze soubor .JAR? Díky za "p o l o p a t i c k o u" radu kterou pochopí i nezkušený uživatel. :grin:
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od danri »

tompec: Myslím, že touch player zobrazuje alba podle toho co máš napsané v ID3 tagu a ne podle složek. Takže pokud chceš aby ti to zobrazilo písničky jako album tak jim zkus napsat název alba do id3 tagu.
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od fore »

mel bych otazku.. jakto ze pri instalaci pocket translatoru se program instaluje do zakladni pameti i po te co zvolim misto instalace jako pametovou kartu....navic v zakladni pameti omnie neni ani dostatecne misto
Uživatelský avatar
hvezdar1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 18, 2009 13:26
Zařízení: Omnia2 I8000

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od hvezdar1 »

To by jsi tomu Translatoru křivdil. On se tam instaluje takrikajic ze zoufalstvi, protože hledá a nenachází instalacni cestu, ktera by neobsahovala češtinu. Vsimni se, ze v zakladni pameti vytvori adresar (myslim My storage, ale když tak mne opravte) a tam to nasype. Jakousi duplicitu ke složce Moje úložiště nebo pokud chceš tak Paměťová karta. Myslím, že by pomohlo přejmenování, ale k tomu nemám odvahu, pak bych zrušil zase funkčnost ostatních již nainstalovaných programů, tohle je pro mne menší zlo.
Nahradil jsem služby translatoru aplikací Slovo ED, navíc umí mluvit, tak jsem spokojený.
Mimochodem tento problem česky nazvaných pamětí je kritický u her, které bych rád provozoval, Asphalt 4 a Ferrari. Pokud ji necháš v základní paměti nemá problém.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Svestka »

_Ja píše:Ještě jednou prosím o radu. Jak rozchodím java programy když mám pouze soubor .JAR? Díky za "p o l o p a t i c k o u" radu kterou pochopí i nezkušený uživatel. :grin:
Jednoduše řečeno, pravděpodobně to nerozchodíš u každého JAR by měl být i JAD, pokud jdeš officiální cestou tak JAD soubor musíš mít.

____________________________

Tak jsem se rozhodl, že zkusím napsat nějakou tu aplikaci na zabínání a vypínání přisvětlovací diody foťáku na nové Omnie ale docela mě udivil fakt, že omnia PRO stále není vy výpisu podporovaných zařízeních v SDK samsungu ale objevila se tam omnia B7620, která je pod záštitou Armani, což je firma, která si nechává vyrábět "módní" telefóny a většinou extrémně předražené. Mobil, ať jiného vzhledu je vpodstatě stejný jako B7610 ale také se ještě neprodává. Zkusím napsat na vývojářské fórum kde to vázne s B7610, program jsem totiž vytvořil na Omnii Pro spustil ale místo zapnutí diody mi funkce vrátila návratovou hodnotu, která reprezentovala chybu, SMI_ERROR_DEVICE_NOT_FOUND. Omnia II v seznamu je tak možná, jestli bude čas se domluvím s někým, kdo Omnii II vlastní aby odzkoušel ale pokud se vůbec s někým domluvím, tak to bude trvat, je teď fůra práce. Z mého pohledu si myslím, i přes to, že B7610 není v seznamu by měla být kompatibilní co se týče SDK, takže pravděpodobně program nepůjde ani na jiných modelech, i na to se zkusím nejprve zeptat na develop fóru samsungu a uvidíme s čím pochodím.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od rybar73 »

to svestka: tak ja uz se taky snazil pidit po SDK ale zatim marne...Na foru jsem moc nepochodil http://innovator.samsungmobile.com/bbs/ ... hTextForm=, ale treba budes mit vice stesti
btw. Taky jsem zkousel rozsvitit ledku a taky jsem dostal ten samy navratovy kod. Nezbyva tedy nez cekat...
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od HADES »

Svestka píše:
_Ja píše:Ještě jednou prosím o radu. Jak rozchodím java programy když mám pouze soubor .JAR? Díky za "p o l o p a t i c k o u" radu kterou pochopí i nezkušený uživatel. :grin:
Jednoduše řečeno, pravděpodobně to nerozchodíš u každého JAR by měl být i JAD, pokud jdeš officiální cestou tak JAD soubor musíš mít.
To není úplně pravda, stačí ti jenom JAR, JAD soubor se totiž vytvoří při prvním spuštění midletu, telefon si ho totiž zkompiluje. Alespoň tak to funguje na strojcích HTC
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů