OmniaPro (B7610): Aplikace

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Svestka »

No mě osobně bez JAD souboru aplikace přidat "nainstalovat" do emulátoru nešla, to jestli některé emulátory generují JAD soubory automaticky je věc jiná.

rybar73: Od té doby vyšlo nové SDK 2.0, které jsem zkoušel ale bohužel stejný problém jako u tvého pokusu s verzí 1.2.1.
Xspy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 08, 2009 10:46
Zařízení: Motorola MPX200; Nokia N95; Samsung B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Xspy »

:roll: ... JAD se většinou generuje automaticky ... Teda doposud tomu na všech zařízeních bylo . Pokud předinstalovaný emulátor tohle neumí , tak je na nejlepší cestě být nahrazen . Jak to tedy vypadá s emulací javy na Samsungu ?
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od _Ja »

Mě teda žádná javová aplikace bez Jadu nejede. Samotný Jar je na OP k ničemu. Je možné nějak zvětšit písmo v javových aplikacích? Krásně mě fungují např. jízdní řády jVlaky, ale písmo je strašně mrňavý. Díky za radu. :grin:
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od fore »

zdravim.. mam dotaz .. rozhejbal nekdo ICQ ? me ta verze 1.0 nebere heslo ... pokud nekdo ma funkcni - link by se hodil diky
stump
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 12, 2009 20:50
Zařízení: SE W810i
Bydliště: Brno

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od stump »

Zdravím máte někdo zkušenost s nastavením přijímaní a odesílání meilů? Já si to nastavil přes konfigurátor podobného telefonu přes operátora a vše fumgovalo výborně až do testu Wifi a Hard resetu. Od té doby nejsem schopnej nastavit příchozí a odchozí meil ani za boha. Telefon stále vypisuje do kolonky v nastavení emailu na účtu nějaké heslo co je příliš dlouhé na to co jsem zadal já pro vstup a když ho změním a zkusím se připojit tak to má snahu se připojit ale po chvíli mě to vyzve ať zadám správné jméno či heslo
Dwarf
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte zář 22, 2009 19:40
Zařízení: samsung b7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Dwarf »

a kdyz to heslo zmenis das ho ulozit?ja sem to priserne dlouhe heslo smazl napsal jsem tam heslo mailu nahoru nad to nazev mailu zaskrtl kolonku ulozit a vse maka a delal jsem to uz dvakrat taktez sem jednou delal hard reset.
stump
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 12, 2009 20:50
Zařízení: SE W810i
Bydliště: Brno

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od stump »

Dwarf píše:a kdyz to heslo zmenis das ho ulozit?ja sem to priserne dlouhe heslo smazl napsal jsem tam heslo mailu nahoru nad to nazev mailu zaskrtl kolonku ulozit a vse maka a delal jsem to uz dvakrat taktez sem jednou delal hard reset.
Ano zadal jsem uložit a stále to po mě abych to zadal znova a jmeno taky že se nedaří přihlásit . Myslím že je chyba tentokrát v omnii či v emailu protože jsem zkusil vše. Internet funguje a další věci vpohodě.
Nechápu kde je problém několik dnů to valilo napohodu a po HR ne a ne to nakopnout a to jsem založil už 5účtů a zkusil všechny možnosti
VSA
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 12, 2009 18:24
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od VSA »

fore píše:zdravim.. mam dotaz .. rozhejbal nekdo ICQ ? me ta verze 1.0 nebere heslo ... pokud nekdo ma funkcni - link by se hodil diky
Ja pouzivam http://www.nimbuzz.com/en/" onclick="window.open(this.href);return false; a ten umi vic nez jen ICQ. Bohuzel neumi ukladat historii, to je jedina vada.
Anganiel
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř srp 01, 2007 9:18
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Anganiel »

Co se týká ICQ, ja zkoušel QIP a krom toho, že jsem nejdříve musel nastavit barvy abych si vubec mohl pohrat s nastavenim, tak jsem se stejně nemohl připojit. Účet jsem si zadal, všechno v pohodě, ale připojit se ne a ne. Zkoušel jste někdo QIPa?
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od fore »

vsa diky ... za pomoc ..ale nejak se mi to nechce stahnou smejd jeden..
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od rybar73 »

to fore: tak ja zkousel a rozjel ICQ normalne (myslim toho jejich mobilniho klienta) ale uz netusim kde jsem ho stahoval. pokud bys mel zajem posli PM klidne ti ho poslu.
Nicmene za sebe ti zase muzu doporucit Slick. Je free a nenasel jsem nic co by mu chybelo.

to Anganiel: QIPa jsem zkousel ale nemel jsem nervy s nastavovanim barev takze bez uspechu :-)
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od HADES »

Používám (teda jen občas) Fring, ten umí snad všechny IM protokoly včetně volá Skypu. Doporučuju vyzkoušet
Lanoumik
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 18, 2009 16:38
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Lanoumik »

Slick je funkcne super, ale na Omnii pro mi strasne pada. Staci se jen prepnout do jine aplikace a uz je vcudu. Ja mam zatim nej zkusenost s Palringem. jedina nevyhoda je, ze nema historii.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od rybar73 »

To je dobre vedet :-) Ja zatim nemam stale pripojeni k netu takze vetsinou jsem pouzival kdyz jsem chtel na ICQ a nenechaval jsem ho na pozadi. Toho Palringa urco prubnu.
Uživatelský avatar
hvezdar1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 18, 2009 13:26
Zařízení: Omnia2 I8000

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od hvezdar1 »

Omylem jsem udelal dobrou zkusenost s prekladovym slovnikem SlovoED7. Kdyz si oznacim blokem slovo a podrzim na nem stylus, tak se pusti slovnim a rovnou to prelozi. Je to dobre, znal jsem to jenom z PC, ale na PPC hezke :-)
Svibi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 08, 2009 22:21
Zařízení: vybírám:)

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Svibi »

Tak se mi nakonec podařilo rozjet vše, co jsem chtěl, icq, igo 8 ale hlavně doporučuju vyměnit naprosto dementní sms program od samsungu za VITO SMS-chat. Rychlost je tak 10x vyšší (skoro nulový lag), přehlednost i ovladatelnost výborná!
Grga Pitic
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 02, 2009 13:31
Zařízení: Samsung B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Grga Pitic »

Ahoj, může mi někdo poradit s tímto:

u některých aplikací se mi do černého pole píše černý text (prostě ho nevidím) - třeba do shop listu, nebo v iris browseru když zadávám log a heslo do mailu atd. - stačí někde něco vypnout nebo si musím vybírat vhodnější aplikace ? Díky za radu.
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Lamanai »

Nevíte někdo o nějaké aplikaci, která by přehrávala MP3 podle adresářů a nesnažila se být příliš chytrá a řadit mi desky jak se jí zachce? Dokonce to dělá kraviny i když ty stopy přejmenuju v MP3 Tagu

-- pon říj 19, 2009 8:55 --

a kromě přehrávače ještě jedna prosba o pomoc, tentokrát se SW Kešovadlo (pro geocaching)... pokud s tímto SW máte někdo zkušenost a jste ochotni poradit, prosím ozvěte se mi do zpráv, díky
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Termiks »

Grga Pitic : změn si barevné scéma WM z černého na jiné
multidiscX
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř zář 23, 2009 9:11
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od multidiscX »

Ahoj,
používám pro správu profilů SPB Phone Suite (1.3.0, build 1559) implementovaný v SPB Mobile Shell 3.5. Nefungují mi ovšem pravidla - přepnutí profilu ve stanovený čas (např. automatická aktivace tichého profilu mezi 22-6 h), pravidlo mám nastaveno a aktivní, ale k požadované změně nedojde. Setkali jste se s tím na Omnii Pro také nebo mám chybu hledat mezi židlí a displejem?
Díky.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů