Omnia Pro od O2

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

SunnySoft tam měl tu cenu okolo 16K před nějakou dobou ale uváděl, že se jedná pouze o předběžnou cenu a bude se měnit!
Safrika
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř zář 09, 2009 12:32
Zařízení: Samsung B7610
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Safrika »

Jj, presne, ta cena tam opravdu byla... Jinak jsem z omniepro vazne nadsena :-) Je uzasna!!! Sice se mi take IE seklo a nerozchodilo vubec, ale pak jsem se vrhla a nainstalovala operu a ta slape jako hodinky :-) Takze jsem zase v klidu :-) Jen jsem hledala, jak zmenit ty nahrane veci od O2, jako uvitaci obrazovku, loucici se obrazovku atd... Nemate nekdo napad nebo radu? :-) Bodla by se... Zkusim jeste pohledat, preci jen ten tel. nemam ani 24 hodin :-)
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

no to bude to prvni co udelam az mi omniapro dojde :) takze sem s resenim :) boze jak ja mam rad prisroje nekupovany od operatoru :idea:
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia Pro od O2

Příspěvek od _Ja »

Safrika-prosím Tě jakou verzi Opery jsi instalovala? A jinak souhlasím s Tebou-OmniaPRO je úžasná mašinka. :tlem:
Safrika
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř zář 09, 2009 12:32
Zařízení: Samsung B7610
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Safrika »

Instalovala jsem verzi 9.7, ale je tam bug - jak pises do url, tak je na bilem pozadi nastaveno bile pismo... No, ale objevila jsem dneska pri dalsim zkoumani, ze primo v nasem telefonku je uz opera browser nahrany, takze pohledej a ten je bez tohoto bugu.
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia Pro od O2

Příspěvek od _Ja »

Díky, už jsem ji v mobilu našel. Ještě se chci zeptat jestli musíš na stylus hodně tlačit aby reagoval displej. Já tedy celkem dost. Ale je to asi tou folií. Až bude kvalitní tak se to snad zlepší. :grin:
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

chtel bych se zeptat... obednaval to tady nekdo prez eshop ? za jak dlouho vam to potom dovezly ?
Safrika
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř zář 09, 2009 12:32
Zařízení: Samsung B7610
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Safrika »

_Ja: :-), tlacit na display? Hmm, obcas, ale jinak se mi nezda, ze bych musela nejak moc tlacit... Horsi je to s vytahovanim a zandavanim toho stylusu.. Je tam docela odpor.. Zkus kalibraci, treba se to zlepsi :-) a treba to je fakt tou folii ;-)

-- ned zář 13, 2009 9:28 --

fore: objednavala jsem ho pres eshop v utery v 7 vecer a v patek ve 12 hodin na me udajne zvonili a tak ho dali na postu :-) Jinak stav objednavky byl takovy: ve stredu se objevilo, ze je objednavka na ceste a ve ctvrtek a v patek byl stav, ze je objednavka odeslana.

-- ned zář 13, 2009 9:29 --

:-) vcera jsem neodolala a objednala si na ebayi kozene pouzdro (za 6 USD) a dve redukce z mini usb na micro usb (dohromady za 2 USD), samozrejme, ze doprava zdarma :-) To je dobry obchod, ne? :-D
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

Standardní fólie jistě není ideální a s kvalitní fólii by se mělo zhoršení citlivosti dotykové vrstvy minimálně snížit takže neměj strach, kalibrace to ale nijak zlěpšit nemůže.

Vytahování stylusu musí činit odpor, jinak by ti mohl vypadnout u zandávání bych problém neviděl, jelikož tam přitlačit není problém. ;-)
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

diky za info :) skoda ze nepracujou prez vikendy :( obednal sem to totiz v patek.. a so-ne posta nejezdi.. aspon myslim :D
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Omnia Pro od O2

Příspěvek od ziminix »

Obecné dotazy a zkušenosti ohledně Omnie Pro směřujte prosím do patřičného tématu.
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 5&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud bylo toto téma založeno za účelem diskuse o nákupu tohoto zařízení od O2, nechť tomu tak zůstane.
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

no taky ze jo ... ale mi se bavime o omnii pro od O2 :)
WiMan
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte zář 15, 2009 12:01
Zařízení: Samsung B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od WiMan »

O2 resp. O2shop a Česká pošta v mém případě distribuci nezvládli. Několik dnů byl status objednávky: "Odeslaná", ale nic mi nepřišlo. Z infolinky jsem po čtyřech přepojení vydoloval informaci, že mám týden počkat. Odeslal jsem 3x mail, odpověď až po 4 dnech, že zásilku odeslali a že je na poště. Poněkud zvláštní, když jsem požadoval doručení kurýrem, až do domu. Pošta se taky nenamáhala zásilku doručit, musel jsem si pro ni dojít. Suma-sumárum: české služby nestojí za nic.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Omnia Pro od O2

Příspěvek od ziminix »

fore: Ať je to brand jaký chce, na to je tamto speciální téma, které je na zkušenosti a problémy. Ono je to taky z toho důvodu, aby pak někdo další ty informace našel pohromadě a ne v x tématech.
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro od O2

Příspěvek od HADES »

Co přesně je tam brandované od O2?
Xspy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 08, 2009 10:46
Zařízení: Motorola MPX200; Nokia N95; Samsung B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Xspy »

No já jsem si všiml jen úvodní obrazovky a pak obrazovky na rozloučenou (zapnutí a vypnutí přístroje) .. a to ještě v angličtině , jako by se sem ty kusy dostaly náhodou a přímo z UK . Vůbec je to s O2 a tímhle telefonem nějaké podivné , telefon nebyl cenově nadsazen vůči konkurenci , Samsung na svých stránkách v UK uvádí že je to teprve chystaná novinka , nikdo jiný než O2 jej u nás ještě neprodává , z O2eshopu záhadně zmizel , ale na prodejnách se ještě před třemi dny dal sehnat bez problémů ( sám jsem si jej odtud kupoval) .
Zatím to vypadá na povedený kousek ... uvidíme.

Obávám se jen přístupu k update na WM6.5 a pokud by se nerozšířil , tak i podpory výrobců u příslušenství .
sumerian
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte zář 22, 2009 15:29
Zařízení: nokia

Omnia Pro od O2

Příspěvek od sumerian »

Nezmizel. Stále je v nabídce. Momentálně http://www.cz.o2.com/osobni/2930-mobiln ... honeId=591" onclick="window.open(this.href);return false;
pavel1tu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř zář 30, 2009 13:58
Zařízení: Blackberry BOLD 9780
Bydliště: Trutnov

Omnia Pro od O2

Příspěvek od pavel1tu »

sumerian píše:Nezmizel. Stále je v nabídce. Momentálně http://www.cz.o2.com/osobni/2930-mobiln ... honeId=591" onclick="window.open(this.href);return false;
zmizel - klikni na koupit a uvidíš

asi je to konec, po telefonu jde koupit - prý mají jen pár kousků - ale to tvrdí už 14 dní - asi to raději prodávají po telefonu, nebo to byl takový fofr, že internetový sklad byl za týden vyprodaný
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

prodava se porad... ale kdyz dojde ve skladu tak nabidka na internetu zmizne... logicky
Uživatelský avatar
vavroň
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř říj 07, 2009 7:34
Zařízení: Sony Ericsson P1i
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od vavroň »

Včera jsem se byl v ostravské O2 prodejně ve Futuru podívat aspoň na maketu Omnie Pro,ale k mému údivu zde vůbec nebyla,jakoby ji ani neznali.Naproti tomu v Avion Shopping parku ji měli dokonce i naskladněnou,no nechápu :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů