Problem s podsvietenim na Omnia II

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
night_bird
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 20, 2012 6:03
Zařízení: Samsung Omnia 2

Problem s podsvietenim na Omnia II

Příspěvek od night_bird »

Dobry den,

Mam nasledujuci problem a chcel by som vediet ci sa niekto s tym nestretol a nepozna riesenie.
Od isteho casu mi zacal tento telefon vystrajat velmi divnu vec ktorej nerozumiem resp. neviem ako sa jej zbavit.SKratka pokial ho prepnem do pohotovostneho rezimu tlacitkom vpravo hore cize by sa mal uspat a displej uplne zhasnut tak cca po jednej az 30 sekundach sa v najslabsej forme podsvietenie automaticke znova zapne.Neviem ho nijako donutit aby toto "slabe podsvietenie vypol".Jedina moznost je ho dat na nabijacku a tam pri zapnutom podsvieteni ho vypnut vtedy ostane displej stale vypnuty.Akonahle sa vsak s nabijacky vytiahne bud funguje ako ma cize displej sa po nejakom case sam uplne vypne alebo stlacenim tlacitka vpravo hore na boku ho tiez donutim vypnut alebo sa prepne do tohoto "anomalneho" rezimu a potom sa automaticky nevypne displej nikdy a po stlaceni zmieneho tlacitdla na boku sa sice displej vypne ale po par sekundach sa opat sam zapne.V nastaveni je vsetko OK skusal som aj HW reset telefonu ale jedine co docasne pomaha je len ista kombinacia zasuvania nabijacky na ktorej postupnost som neprisiel.Ako som spomenul zacal tuto vec robit od urciteho casu cca po dvoch rokoch co ho mam dovtedy bolo vsetko ok. Nevie niekto co stym?
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Problem s podsvietenim na Omnia II

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Jelikoz pisete, ze to dela i po hard resetu, videl bych to na servis. Pripadne jeste muzete zkusit flash ROM.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů