nepřesnost při touch ovládání - gps quick fix

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
skurakai
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 10, 2008 18:27
Zařízení: HTC TyTn II, WM 6.1

nepřesnost při touch ovládání - gps quick fix

Příspěvek od skurakai »

Ahoj,

dostal jsem darem starou Omnii i8000, tak se na ní teprve učím.

- Oproti starému dobrému HTC Kaiser mi ale ovládání prsty přijde naprosto chaotické a nepřesné. Ať již bříškem prstu, nehtem ... pořád mi něco nefunguje, nabídky ujíždí, rollovat se s tím prakticky nedá ... co s tím? Je to jen o zvyku nebo je to skutečně jen na stylus? Pomůže nějaký tweak, zvýšení citlivosti (či naopak) nebo nová ROM (doporučte prosím)?

- S gps a Samsungy jsem četl již mnoho. Podle někoho pomáhá GPS Mod Driver, podle jiných placený GPS Gate, jak to prosím vás je tedy s GPSkou? Ona zdá se funguje, ale než chytne satelity tak to trvá desítky minut. Vypadá to, že si nepamatuje poslední lokalitu, kde družice chytil a snaží se je po každém spuštění nalézt znovu. Není na to nějaký quick fix?

Přečetl jsem mnoho vláken na Modaco, XDA i tady, ale upřednostním Vaše osobní zkušenosti.

PS: zkoušel někdo Android? Hádám, že to nebude zcela kompatibilní podobně jako na Kaiserovi, takže taková hračička nedodělek. Pokud se mýlím, tak mne prosím opravte.

Předem díky moc za rady a tipy.
skurakai
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

nepřesnost při touch ovládání - gps quick fix

Příspěvek od šámot »

ahoj,
zkus zkalibrovat displej,
při synchronizaci si zatrhni xtra, to by taky mělo pomoci. já používám I GO8 a je to v pohodě, tom.
skurakai
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 10, 2008 18:27
Zařízení: HTC TyTn II, WM 6.1

nepřesnost při touch ovládání - gps quick fix

Příspěvek od skurakai »

Ahoj Tome,

díky za rady. Kalibroval jsem to asi tak 5x ale zlobí to pořád stejně. Napadá mne už pouze tam nahrát jinou ROM.
Tady ale nevím jestli zkusit oficiální od O2 nebo nějakou LIte s novějšími Windows Mobile. Nejlepší budou osobní zkušenosti.

S GPS si pohraji o víkendu, tak uvidím :-)
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

nepřesnost při touch ovládání - gps quick fix

Příspěvek od šámot »

ahoj, romek jsem zkoušel několik a teď tam ám poslední ze samfirmware.com a spokojenost.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů