Upozornění na vybitou baterii.

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

Upozornění na vybitou baterii.

Příspěvek od Arny_CZ »

Ahoj všem. Potřeboval bych poradit nějakou dobrou aplikaci, která opakovaně upozorňuje zvukovým signálem na nízký stav nabití baterie. Štve mě u WM, že to jen tak krátce pípne a člověk to ani nezaregistruje. Zvuk by sice šel nahradit jiným, ale stejně by to neupozorňovalo opakovaně. Předpokládám, že takových aplikací bude existovat několik a lze je na netu vyhledat, proto se za toto téma omlouvám: nejsem líný hledat, ale jsem teď na delší dobu mimo domov a k PC nemám přístup. Proto jsem si aktivoval internet v mobilu, ale hledání na netu je s touto rychlostí připojení značně zdlouhavé a navíc i na mobilu trochu nepohodlné. Proto bych uvítal přímo odkaz na nějakou dobrou aplikaci, pokud možno odzkoušenou na Omnii 2. Každopádně by měl být soubor s příponou "cab", protože nemám možnost instalovat něco přes PC.

Předem moc děkuji.
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

Upozornění na vybitou baterii.

Příspěvek od Arny_CZ »

Tak už jsem jednu aplikaci našel. Jmenuje se "batti". Neumí sice upozorňovat na vybitou baterii opakovaně, ale lze nastavit varování při nízkém stavu baterie a při kritickém stavu baterie. Lze nastavit při kolika % se varování spustí.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů