Hlavní úložiště

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
Jana
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 27, 2011 9:49
Zařízení: Samsung Omnia II I8000

Hlavní úložiště

Příspěvek od Jana »

Zdravím všechny,
mám problém s Omnii II. pořád mi to hlásí plná paměť úložiště (hlavní úložiště) a nemůžu nikde najít, kde bych ji vymazala nebo aspoň promazala. Jediné co pomáhá je vymazat celou paměť telefonu, ale cca po dvoou měsících to hlásí znovu. Prosím poraďte
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Hlavní úložiště

Příspěvek od Kasprik »

Najeď si na to ozubené kolečko /nastavení/ potom najdi značku takového koláčku rozděleného na tři díly /nastavení paměti/ potom /hlavní uložiště/ a tam vydíš hodnotu a programy co využívají tuto paměť.
Jana
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 27, 2011 9:49
Zařízení: Samsung Omnia II I8000

Hlavní úložiště

Příspěvek od Jana »

děkuji velice, ale na to jsem taky přišla. ale tam jsou jenom programy, ale ne všechno co blokuje paměť úložiště a ani žádná možnost smazat to, co není potřeba. například já tam mám jenom google maps a nic jinýho a paměť je plná a pořád mi to hlásí ať něco smažu.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Hlavní úložiště

Příspěvek od Kasprik »

No tak se podívej do task manageru jestli nemáš zapnutýho něco na pozadí. Je to ikona s takovým zeleným grafem.
Jana
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 27, 2011 9:49
Zařízení: Samsung Omnia II I8000

Hlavní úložiště

Příspěvek od Jana »

To jsem taky zkoušela, všechno vypínám, aby paměť nic nebrzdilo.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Hlavní úložiště

Příspěvek od Kasprik »

hmm, hmmm to je zvláštní. Já mám nainstalováno cca 20 aplikací včetně her, navigace atd. a telefon funguje parádně. Ještě se zeptám. Když jsi nainstalovala nějakej CAB soubor tak ti to vždy dá na výběr kam to chceš nainstalovat jsou tam tři možnosti : Hlavní uložiště, Moje uložiště, paměťová karta. Já tedy vždy instaluju do moje uložiště nebo na paměťovou kartu. Ještě bych zkusil na závěr udělat hard reset, kde se telefon nastaví do továrního nastevní tak jak jsi ho koupila a podíval bych se po tom HR jak to je z pamětí.
Jana
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 27, 2011 9:49
Zařízení: Samsung Omnia II I8000

Hlavní úložiště

Příspěvek od Jana »

HR jsem zkoušela, po něm má hlavní úložiště volnou paměť cca 100 MB, nic jiného do mobilu neinstaluji, jen Google maps. Postupně se paměť zaplňuje a nevím čím. Zhruba po měsíci a půl je paměť plná a musím udělat znovu HR. Po zakoupení to trvalo asi rok než se zaplnila, teď je to kolem toho měsíce a půl. Poslední dobou mnohem víc používám odesílání a přijímaní mailů na mobilu, včetně příloh, které by se ale měli ukládat na kartu. To je jediné, co mě napadá, čím by to mohlo být. Už jsem vyzkoušela snad všechno.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Hlavní úložiště

Příspěvek od Kasprik »

Ukladani mejlu na pametovou kartu neni automaticke. Musi se to nastavit pri nastaveni parametru pro prijem a odeslani mejlu. Je tam na vyber opet z tech trech moznosti. Jinak asi teda aktualizovat a prehrat komplet soft v telefonu.
Jana
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 27, 2011 9:49
Zařízení: Samsung Omnia II I8000

Hlavní úložiště

Příspěvek od Jana »

to ukládání jsem si nastavila. Ale na to přeinstalování softwaru už asi nestačím. Díky moc za rady :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů