Poradte s gps

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
Camil
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 15, 2010 9:21
Zařízení: Sony ericsson w810i

Poradte s gps

Příspěvek od Camil »

Zdravím chtel bych se zeptat na samsung i8000 omnia ii na gps...... je zpoplatnena? a musim byt pripojen k internetu? a potrebuju naky porgram z internetu? nebo je vse už v mobilu pripraveno?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Poradte s gps

Příspěvek od htcjirka »

Samozrejme ze na Omnii muzes vyuzivat GPS bez potreby pripojeni k internetu pokud si dokoupis navigaci Tom Tom,iGO apod.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Poradte s gps

Příspěvek od barberry.pha »

Pokud chces offline navigaci tak si ji musis koupit, nepotrebujes pripojeni k netu. Urcite tady jsou topicy o navigacich na omnii pripadne wm6.5 zarizeni, navigon, igo, tomtom

Pripojeni k netu potrebujes treba u googlemaps kde ti pomoci gps ukazuje aktualni polohu.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Poradte s gps

Příspěvek od Iceman111 »

Telefon ma vestaveny modul takze navigace uz pak jede sama, ja tedy pouzivam operatora k obnoveni dat v Xtra bez toho mi Igo po 7 dnech nefunguje kdyz vyprsi platnost dat. Takze mam Xtra zaple porad a navigace se pripoji a stahne si data kdyz to potrebuje. (jedna se o halerove polozky nic tragickeho) navic mam v mobilu stejne internet takze to neresim. A kazdy pise kdyz koupis tak mas, ja razim heslo kdyz hledas tak mas.
krejcivl
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 08, 2010 10:05
Zařízení: nokia 6300

Poradte s gps

Příspěvek od krejcivl »

Před několika lety jsem si zakoupil TOMTOM pro pda - tento samozřejmně nejede pod WM 6.5, tak jsem si pořídil nějakého cracklého TOMTOMa. Během několika měsíců se mi interní GPS připojila jen občas, s externí to fungovalo bezproblémově. V Googlemaps mi bezproblémově chodila i interní. Jednoho dne mne to vytočilo tak, že jsem si koupil navigaci Copilot live 8 , za dost přijatelný peníz celou Evropu. Tato navigace má taky malé mouchy (nepřesné překlady..)ale co se týče navigování a připojení GPS tak funguje bezproblémově a taky můžu využívat různé live služby ....
Prostě jsem spokojen a můžu vřele doporučit.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů