synchronizace telefonu Omnia2

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
Vilda02
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob črc 24, 2010 12:19
Zařízení: Omnia2

synchronizace telefonu Omnia2

Příspěvek od Vilda02 »

Zdravím, mám Omnii2 a při první synchronizaci s počítačem vše proběhlo v pořádku, ale po nějaké době když jsem chtěl opakovat synchronizaci tak bohužel se nic neděje a když otevřu ve startu počítač tak je připojení telefonu hlášeno jako Výměnný disk J a po otevření je zobrazeno pouze Moje uložiště. Mám takový pocit že se asi v telefonu nějaká složka smazala a proto asi nejde synchronizace telefonu z počítačem. Je možnost to nějak rozumnou cestou to dát znova do pořádku? Děkuji za odpovědˇ.
Folkmy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte úno 09, 2010 15:58
Zařízení: omnia II

synchronizace telefonu Omnia2

Příspěvek od Folkmy »

zkus v obecné nastavení připojení usb změnit na active sync a odškrtni "povolit rozšířené funkce"
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

synchronizace telefonu Omnia2

Příspěvek od Iceman111 »

To bude ono co pise folkmy. Jak zadas nastaveni ,pripojeni usb povolit rozsirene funkce a oznacis velkokapacitni usb tak si volis uloziste ktere ti to ma zobrazit. Pak to pracuje jako usbčko a prenos je daleko rychlejsi. Me by spise zajimalo kdyz uz se tady resi pripojeni, jak zprovoznit synchronizaci. Vse mi fungovalo a synchronizovalo az do doby nez jsem aktualizoval ovladac na pripojeni telefonu (mam Win7) a od te doby muzu v klidu flešovat mobily ale synchronizace EE. Pokud vite klidne se o poznatky podelte.Diky
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: stř led 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

synchronizace telefonu Omnia2

Příspěvek od WoMec »

ja mám na počítači Win7 x64 Profesional a sinchronizace mi jede uplně vpohodě (jenom mi to haže error protoze nemám nainstalovaný Outlook a nemuže to sinchronizovat kalendář a maily) žádné ovladače jsem neinstaloval, při prvním připojení si to nainstalovalo neco samo a jede to normálně. I flashování funguje korektně
Vilda02
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob črc 24, 2010 12:19
Zařízení: Omnia2

synchronizace telefonu Omnia2

Příspěvek od Vilda02 »

Děkuji za pozitivní radu, už to maká v pohodě . Používám Windows 7 a pro jistotu jsem si ještě stáhnul program do počítače Centrum zařízení Windows Mobile .
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

synchronizace telefonu Omnia2

Příspěvek od šámot »

to Iceman

tak já to mám přesně obráceně, ve W 7 nemůžu Flashovat, ale syn je v pohodě.

btw, flash, jse obešel nainstalování virtuálního opračního systému(XP) a tam to běhá OK
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů