flash x windows 7

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

flash x windows 7

Příspěvek od šámot »

ahoj, vím že se to. tu řečilo,ale teď to memůžu za boha najít

mám windows 7 a PC nedetekuje přes octans omniii

postupuji i podletoho, ale pořád nic.:

(na předcházejícím sys Windows Wista a v práci na XP bez problémů)

Software required for flashing i8000 ROM
Windos XP with SP3 (if you want to use Window Vista, read here; if you want to use Windows 7 x32, read here; if you want to use Windows 7 x64, read here)
Samsung_CDMA_modem_4_1_.34.zip
OCTANS Downloader (you can use the standard OCTANS_Downloader_v2.14.exe ( 920K ) Number of downloads: 5072
or the modified OCTANS_Mini.v2.11.exe by Sorg)


Flashing Procedure
The following steps are as suggested by Sorg, there are other procedures which may differ a little (such as not turning the phone off) that still works but this one I've been using and tested myself and always fine:
0) Make sure to install (or to have installed already) the Samsung_CDMA_modem_4_1_.34.zip driver.
1) Make sure your phone is not connected to your PC; if it is, disconnect it.
2) Make sure to Turn off your phone.
3) Start OCTANS and fill required fields/checkboxes (MORE DETAILS BELOW on How to use Octans Downloader)
4) Press "Detect" button.
5) Connect Phone to computer (make sure phone was turned off before connecting) IMPORTANT: don't connect trough USB hub.
6) As OCTANS detect phone, press the "Start" button.
7) Wait till whole operation end; the phone will restart itself once or twice to update everything then its ready to set up again.
díky za rady, tom
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

flash x windows 7

Příspěvek od Iceman111 »

http://www.modaco.com/content/i8000-omn ... -32-64bit/" onclick="window.open(this.href);return false;
A NEZAPOMEN po uspesne aktualizaci ovladace UDELAT RESTART, MACKAT F8 A ZADAT ZRUSENI PODPISU OVLADACU (respektive před kazdym flesovanim) jinak ti to nepujde.Kvalita videa neni nijak valna ale da se to zmaknout. Delal jsem to podle toho taky a funguje. (pred upravou ovladace pripojit vyply telefon) Octan spustit v rezimu kompatibility s XP service pack 3. Mi to facha suprove tak hodne stěsti.
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

flash x windows 7

Příspěvek od šámot »

myslím, že to mám vše v pořádku a stejně to nejede
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

flash x windows 7

Příspěvek od sh.a.rk »

Skontroluj si aky driver ti natiahne telefon. Po instalacii toho samsung drivera niekedy treba manualne zmenit driver za ten nainstalovany a po restarte nesmies bootovat bez F8 ,lebo inac
ti moze vratit povodny driver
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

flash x windows 7

Příspěvek od šámot »

přiznám se, že tvé odpovědi moc nerozumím.
myslíš nějaký driver v telefonu?

-- doplnění předchozího příspěvku (stř črc 21, 2010 10:49) --

tak jsem si nakonec poradil.
pomocí návodu na modacu to opravdu nešlo.
takže jsem použil vyrtuální operační systép(XP) nainstaloval ovladače a už to běží, tom.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

flash x windows 7

Příspěvek od ACEMajky »

Tak sem se pustil do flashovani,rozhybal sem OCTANS pod Win7 64bit (mobilasel), ale uz se flashuje asi 55minut, co s tim?

-- doplnění předchozího příspěvku (úte zář 06, 2011 6:10) --

Tak uz jeto OK, vytahnul sem baterku a postil flashovani znovu a uz to jelo
The Rock
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv led 01, 2009 17:18
Zařízení: iPad mini

flash x windows 7

Příspěvek od The Rock »

Ahojte,

Mam problem jak vrata :-) dostala se ke me omnia II, mam win 7 32bit..mam ovladace nainstalovany, z modaca i v nastaveni octans XP service pack 3..problem je ten, ze omnie nejde..kdyz ji zapnu, objevi se logo, a paz jen mobil 3 tecky vykricnik, 3 tecky a pc..dal nic! V octanu mi to i8000 najde, detekuju, mam spravne vyplne eboot atd a sekne se to na 100% v phone image..a tak to muze byt i celej den a nehne se to..zkousel jsem to x-krat, ruzne rom, bez ebootu, s ebootem, ale nic nepomohlo..jeste jsem zapomnel dodat, ze nejde jakykoli hard reset! A ze uzivateli predemnou zmizela interni 8GB pamet..nechapu jak, ale na modacu to resili jak to vyresit, ale jelikoz nezapnu mobil, tak to neudelam..mohl by mi nekdo prosim poradit jak na to??? Dekuju moc za kazdou radu...
The Rock
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv led 01, 2009 17:18
Zařízení: iPad mini

flash x windows 7

Příspěvek od The Rock »

Vyřešeno asi miliónama způsobama..ale přes "cmd" jsem tu mrtvolu rozhýbal..díky za "ne"reakce :wink:
Colinek_CZ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 27, 2013 18:07
Zařízení: i8000

flash x windows 7

Příspěvek od Colinek_CZ »

Ahoj. Prosí Tě mohl by jsi mi poradit? Mám stejný problém s omnií 2, po zapnutí telefonu se mi objeví obrázek tel...vykřičník...pc. Dík za odpověď
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 16 hostů