Má cenu flashovat Omnii?

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
kzberuska
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned led 03, 2010 19:49
Zařízení: OMNIA II

Má cenu flashovat Omnii?

Příspěvek od kzberuska »

dik za doporuceni

WoMec :
no, me napriklad vadi kdyz napr surfuju a prijde mi sms, chci si ji precist ale ouha...system mi pri spusteni SMS aplikace zavre operu, protoze neni misto v RAM ... (a to mam spustenou jen operu {i rozumne nastavenou}) ... myslim, ze v dnesni dobe muj pozadavek neni neskromny a hodny pouze PC

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 18, 2010 12:50) --

jinak ja nemam vubec zadny jiny problem s officialni ROM ,kterou mam (ted nevim jakou presne, pac telefon je v reklamaci). Nevzpominam si, ze by mi kdy zamrzla, hlaska o nedostatku pameti take nikdy nebyla. Takze tebou doporucena ROMka by mi pravdepodobne nepomohla, protoze jak jsem psal , ja mam 20 az 30 MB pri normalnim provozu, ale ja chci vic :) aspon 50.
PROSTE : po sof. restartu mam cca 60 MB, telefon mi umozni spustit nekolik aplikaci zaroven (wmp, opera, pdf reader, file manager, SMS) a funguje to.... bohuzel jen chvili, protoze RAM jde do kytek a system to zacina brutalne zavirat a po nejake dobe jsem rad, ze se mi povede spustit 2 aplikace najednou....
LoWang
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 21, 2008 23:44
Kontaktovat uživatele:

Má cenu flashovat Omnii?

Příspěvek od LoWang »

Sorry za bump, ale možná to někoho bude ještě zajímat.
To totálně nepochopitelné a trapné Samsungovské zavírání aplikací i když je třeba ještě 20MB volné paměti lze řešit programem AutoClosePatch - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=637771" onclick="window.open(this.href);return false;
Mě to doslova zachránilo. Jinak bych si asi kupoval nový mobil :) Konečně je možno mít otevřenou Operu, touchplayer, do toho si přečíst SMS, podívat se do kalendáře a pak se v klidu vrátit a NIC se nazavře! Neřikám že to funguje 100%. V určité situaci se aplikace opět zavíraj, ale mnohem méně.
Přepíná aplikací a číslo na displeji kolik je volné RAM zajistí fajný prográmek Xtask.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Má cenu flashovat Omnii?

Příspěvek od Iceman111 »

Mne se tedy jeste nestalo ze by se mi neco zavrelo, mam tedy Lite rom a 65-69mb ram stabilne.
Claudius
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob kvě 14, 2011 21:04
Zařízení: Samsung I8000 Omnia II 8GB

Má cenu flashovat Omnii?

Příspěvek od Claudius »

Možná se zeptám jako úplný trotl. Chtěl bych do I8000 čístá wokna bez jakýchkoliv Samsungích fičur. Ty Lite romky, o kterých je tu řeč jsou čístá wokna? Chci se zbavit všech grafických nadstaveb a mít případně možnost nadstavbu nainstalovat jako program a zase jí odebrat. Lze to?
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: stř led 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Má cenu flashovat Omnii?

Příspěvek od WoMec »

Jasně že to jde ;) .. od toho jsou právě LITE ROM, které obsahují čisté Windows Mobile + pár užitečných programu
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů