Zamrzání

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Zamrzání

Příspěvek od KVARK »

V nastavení/tlačítka/tlačítko X si označ políčko, aby se po stisknutí na X aplikace vypnula. Vypni si Touch Wiz a používej nějakou lepší a na pamět´ nenáročnější nadstavbu(SPB Mobile Shell) a najednou uvidíš, že paměti RAM bude mnohem víc.
tony_ul
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv dub 01, 2010 9:58
Zařízení: Samsung i8000 Omnia II

Zamrzání

Příspěvek od tony_ul »

jasny o tom mobil shellu premyslim. nejaky overeny odkaz nekdo nemate? jako uz jsem to do mobilu daval, ale jsem zacatecnik, tak potrebuju porad radit.dekuju vsem
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Zamrzání

Příspěvek od Iceman111 »

Odkaz nemam ale kdyz posles Imeil do soukromych zprav tak ti to poslu. Pouzivam verzi 3.5.3 a jede suprove.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Zamrzání

Příspěvek od TMASKA »

to Iceman111 --- dej prosim vedet nebo jiny kdyz budete vedet ze ta nova offico romka uz vysla - dekuji
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Zamrzání

Příspěvek od KVARK »

Jde o to co preferuješ. JD6 je nejlepší mezi ofiko ROMkami. Nicméně zatím nejlepší ROM na Omnii vůbec je podle mého JC2 Lite od Garyho Crutchera. Používám ji už dva měsíce bez jediného záseku, zamrznutí ... Lite = žádný přebytečný shit od Samsungu, z toho plynoucí více RAM (mám tam nainstalováno mnoho programů a volného je stále kolem 75MB) dále téměř prázdná vnitřní pamět´+ velmi svižná odezva. Kdo by chtěl ještě osekanější a rychlejší systém, tak mohu doporučit Sinanovy ROM. Nicméně ten se orientuje jen na staré WM 6.1.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Zamrzání

Příspěvek od TMASKA »

kde prosim vas stahnu tu ofiko JD6 i ten program na flashovani ? dekuji moc

ps - je ta jd6 v češtině ?
Folkmy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte úno 09, 2010 15:58
Zařízení: omnia II

Zamrzání

Příspěvek od Folkmy »

zksu se podívat sem http://www.i900.cz/viewtopic.php?f=47&t ... 9f&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Zamrzání

Příspěvek od Iceman111 »

" TMASKA" Co se tyce nove Rom tak zkopiruju co pisou. Samsung Omnia II to get WM 6.5.3 update in May. April 22, 2010 zhruba prelozeno: Samsung omnia 2 dostane abdejt WM 6.5.3 v kvetnu, 22 KVETNA 2010. tak snad to vyjde.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Zamrzání

Příspěvek od TMASKA »

ahojte, tak 22.kvetna uz bylo a zadne informace - nevite neco blizsiho ? ( myslim ofico rom )
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Zamrzání

Příspěvek od Iceman111 »

Zatim nic, Microsoft zase opet zaspal jako vždy. Musime proste cekat.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Zamrzání

Příspěvek od KVARK »

MS není příliš pružná firma, to je pravda. Nicméně s dlouho očekávanou 6.5.3 ROM pro Omnii 2 nemají nic společného. Microsoft dokončil svou práci v polovině ledna. Za to že tu není nová ofiko ROM může jen a pouze Samsung. Mám takový pocit, že už nic nebude, přecijen i8000 vyšla už v létě a výrobci se většinou tak dlouhou o své modely nestarají. Doufám, že se mýlím... :???:
George99
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte úno 16, 2010 21:39
Zařízení: LG G3 / Sony Xperia Z

Zamrzání

Příspěvek od George99 »

JE2 není onou očekávanou další verzí?

http://www.modaco.com/content/i8000-omn ... mobil-net/" onclick="window.open(this.href);return false;
George99
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte úno 16, 2010 21:39
Zařízení: LG G3 / Sony Xperia Z

Zamrzání

Příspěvek od George99 »

Tak jsem tuhle ROM http://www.modaco.com/content/i8000-omn ... gmobi-net/" onclick="window.open(this.href);return false; vyzkoušel, není špatná, ale co je naprosto tragický je paměť RAM - dostat se přes 50 MB je skoro nemožný... Asi zkusim nějakou neoficiální ROM... Už se to tu probíralo, ale je to vcelku dlouhá doba, doporučí někdo něco spolehlivého? Díky!

George
slk01
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 27, 2010 10:06
Zařízení: Onmia II i8000

Zamrzání

Příspěvek od slk01 »

To: George99
Ja osobne tiez pouzivam tuto kombinaciu, ale mne este pod 50MB este nikdy Omnia nesla a to ani pohrani hier a pustani navigacie. A na telefone my bezi SPB 3.5.5.
George99
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte úno 16, 2010 21:39
Zařízení: LG G3 / Sony Xperia Z

Zamrzání

Příspěvek od George99 »

Tak to jsem blázen... SPB MS 3.5.5 používam taky... Asi se vrátim k JD1 z dubna, ta byla taky v pohodě.

George
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů