Omnia 2 a prach pod displejem

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
djrachot
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 28, 2009 12:20
Zařízení: Samsung

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od djrachot »

Takže 2x (1. vyreklamovanie zavadu nevyriesilo iba precistili displej) som reklamoval OMNIU2 kôli prachu a prišlo mi toto:
Vaša reklamácia bola autorizovaným servisným strediskom hodnotená ako neoprávnená z dôvodu zistenia oxidácie na doske PCB. Reklamovana zavada je nezlucitelna s poskytovanym rozsahom zaruky. Oxidácia je poškodenie ktoré je porušením záručných podmienok a na základe tejto skutočnosti v súlade so záručnými podmienkami týmto Vaša záruka zaniká.
Podotykam ze Omnia vodu ani nic podobne ani ZDALEKA nevidela, cely cas bola v puzdre. Maju asi viac reklamacii tohto typu tak to asi zacinaju riesit takto. Posielam na preverenie reklamacie, po neuspechu na inspektorat.

V zivote uz SAMSUNG !!! v ZIVOTE !!!
Mario5X67
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 26, 2010 13:48
Zařízení: Smasung SGH-I8000 Omnia II

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Mario5X67 »

no tak to je super no, ted jsem omniu 2 reklamoval po 2, sem zvedavý, co z toho vynde. omnia 2 dobrý telefón, ale moc veliká vada :(.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od David Barborka »

Známé toto napsali, když reklamovala nokii, takže v tomhle si nevybereš.
Petrasek
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte čer 08, 2010 13:10
Zařízení: HTC Desire

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Petrasek »

djrachot píše:Takže 2x (1. vyreklamovanie zavadu nevyriesilo iba precistili displej) som reklamoval OMNIU2 kôli prachu a prišlo mi toto:
Vaša reklamácia bola autorizovaným servisným strediskom hodnotená ako neoprávnená z dôvodu zistenia oxidácie na doske PCB. Reklamovana zavada je nezlucitelna s poskytovanym rozsahom zaruky. Oxidácia je poškodenie ktoré je porušením záručných podmienok a na základe tejto skutočnosti v súlade so záručnými podmienkami týmto Vaša záruka zaniká.
Podotykam ze Omnia vodu ani nic podobne ani ZDALEKA nevidela, cely cas bola v puzdre. Maju asi viac reklamacii tohto typu tak to asi zacinaju riesit takto. Posielam na preverenie reklamacie, po neuspechu na inspektorat.

V zivote uz SAMSUNG !!! v ZIVOTE !!!
Zdar jak jsi s tim pochodil?
Ja mam telefon ted take na treti reklamaci a stale cekam na vyjadreni. I kdyz ma Omnie take vodu nevidela, mam obavy ze si vymysli to same. Nebo to tam zoxyduje jak to tam je uz dlouho.
djrachot
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 28, 2009 12:20
Zařízení: Samsung

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od djrachot »

Idem to riesit, preverenim, na SOI mi poradili znalca. Ak znova neuznaju budem to riesit takto.
folo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 12, 2010 22:06
Zařízení: omnia 2

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od folo »

Taky jsem narazil na stejný problém(prach pod displejem), v sobotu ho jdu reklamovat. Telefón mám 4 měsce. Někde jsem se dočetl že když ho reklamuju do šesti měsíců od koupě tak můžu požadovat výměnu za nový kus nebo dokonce vrácení peněz z důvodu ,,rozporu s kupní smlouvou". Nemáte někdo s tím zkušenosti?
Petrasek
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte čer 08, 2010 13:10
Zařízení: HTC Desire

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Petrasek »

Cha tak mi to vratili a uznali zaruku. Dostal jsem zpet penize a uz mam HTC desire. Kupodivu ani nejsem tak nastvany. Naopak mam radost. Jinak bych se jeste ted trapil s WM a s Omnii. Samsungum uz se obloukem vyhybam.
Petrasek
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte čer 08, 2010 13:10
Zařízení: HTC Desire

Re: Re: Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Petrasek »

folo píše:Taky jsem narazil na stejný problém(prach pod displejem), v sobotu ho jdu reklamovat. Telefón mám 4 měsce. Někde jsem se dočetl že když ho reklamuju do šesti měsíců od koupě tak můžu požadovat výměnu za nový kus nebo dokonce vrácení peněz z důvodu ,,rozporu s kupní smlouvou". Nemáte někdo s tím zkušenosti?
No zkušenost nemám. Jde v podstatě o to že podle mě rekneš že závada tam byla od počátku a oni ti musí prokázat opak. Pokud ti ho neprokazi tak ti musejí vrátit penize.


Sent from my HTC Desire using Tapatalk
headquest
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát zář 14, 2007 12:33

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od headquest »

Tyka se tento problem i omnie pro b7610?
z.docekal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř zář 09, 2009 13:06
Zařízení: samsumg galaxi SII

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od z.docekal »

Myslím, že se to b7610 netýká, protože ji mám už od vánoc a bez problémů. O tomto problému jsem slyšel jen u omnie 2.
headquest
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát zář 14, 2007 12:33

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od headquest »

Tak to jste me uklidnili. Uz jsem premyslel o vraceni ve 14denni lhute...
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů