INVISIBLE SHIELD

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
1nio1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 05, 2009 10:26
Zařízení: samsung i8000 Omnia II

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od 1nio1 »

tak po vsech proctenych diskuzich a zkouknutych videich o tomto produktu jsem se rozhodl zakoupit ochranu na cely mobil.
muzu vam rici, ze je to katastrofa. preze vsechny snahy jsem nedokzal folii nalepit tak, aby to nebylo vubec poznat.(a to bezne lepim folie na autoskla).
mobil vypada po aplikaci jako lacina hracka po deti. a tvrzeni, ze folie je temer neposkrabatelna ......
.. dva tahy Stylusem a je to jak po prejeti smirkovym papirem.(asi jsem treba moc perfekcionalista)


dodatek: tak po temer 24hodinach vysychani se vse vyrovnalo a je to docela dobry. mobil neklouze v rukach. na omak je to ale opravdu jako kdyz mate v rukah detskou hracku z gumy. :-) a jeden poznatek.. nechte to opravdu den vysychat a pak ta folie vytvrdne. 6-12 hodin nestaci a proto se mi povedlo ji poskrabat. ted uz je to v pohode. s Kamaradem jsme na starem mobilu zkusili co udela velmi potrebne namoceni folie pro aplikaci. pokud vam to zatece pod tlacitka a nebo do mikrofonu je tam poznat mapy od vlhka a to je ABSOLUTNi KONEC pro zaruku pristroje. Takze hodne mokro, ale take hodne susit a zabranit pruniku tekutiny pod tlacitka a dalsich otvoru mobilu. :idea:
URSA
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř pro 09, 2009 23:06
Zařízení: HTC touch pro2

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od URSA »

mno ja mam folii na founu 7 dni... zacal sem samoze lepit displey a trochu sem se trapil... nebylo to tak snadny, jak na videu a jelikoz ma HTC TP 2 na kraji mensi hranku, musim uznat, ze tam nemam folii uplne prilepenou... je videt, ze je tam pres tu hranku trochu nadzvehla.... ale je to jen nepatrne a na displeji sedi bez jediny bublinky... 1 co tam byla "vysumela" a zadek telefonu ten se me poved nalepit uplne perfektne...

a ted k tomu poskrabani: uz sem po ty folii jezdil snad fsim... i sem v hospe nechal kamose,aby si to zkusil a ten to delal hranou votviraku... v tu chvili tam mikroskrabance byly, ale jednim tahem prstu sem je vymazal.... takze se dost divim "tvymu stylusu"

kdyz telefon lezi na stole, tak si folie fakt ani nevsimnes (kdyz vis na co koukat, tak jo.. ale normalni clovek ne)... kdyz ho drzis v ruce, tak o folii samozrejme vis.. sou cejtit i hranky ty folie..
takze tady si myslim, ze se telefon nepromenil v detskou hracku, jak rikas...
pirda
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát čer 01, 2007 7:37
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od pirda »

Tak ja mam folii cca mesic a absolutni spokojenost.
Jen je stkutecne nutne, nechat vsechny bublinky (i ty vetsi) samovolne vyschnout. Ja se snazil ty vetsi vytlacit a folie je v tech mistech jakoby pomackana. Ale male bubliny, co byly na displeji jsou ty tam.
Na hexagonu nebyla folie uplne presne vyriznuta, tak presah spravil ostrej rezaci nuz :-)
Jinak v navodu pisou neco ve smyslu: nejdrive lepte tu cast mobilu, kde mensi nedostatky nejsou tak videt :-D
Takze to znamena zadek telefonu. Ja bych urcite nezacinal displejem :-D

Jinak muzu vrele doporucit. Nosim v kapse s klicema, mincema, ... No problem
1nio1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 05, 2009 10:26
Zařízení: samsung i8000 Omnia II

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od 1nio1 »

mn tak neak jsem se stim pachtil jako pirda nesnazit se vse vymackat. pomackani je pak videt. :-) a urcite nejdrive delat zadni cast. ;-)
Ladzi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 02, 2010 16:53
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od Ladzi »

Tak u mě proběhla instalace celkem katastrofálně. Málo jsem namočil a zůstalo mi tam dost bublin. Ani po dvou dnech se to nesrovnalo. Začal jsem zadním krytem, takže displej je na tom o dost líp, ale stejně tam jednu mám. Ještě tomu dám chvíli čas, ale jinak to asi budu muset strhnout. Jinak kdyby se povedlo, je ochrana perfektní.
chrepet
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 21, 2009 13:10
Zařízení: Samsung i8000 Omnia II

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od chrepet »

Ladzi vydrž, já měl na zadní straně asi šest bublin, z toho tři dost velký a zmizeli taky, sice to trvalo asi dva týdny ale jsou fuč :grin: . Jinak s folijí spokojenost.
Ladzi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 02, 2010 16:53
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od Ladzi »

Tak jsem nevydržel, folii ze zadního krytu strhnul, pod vodou umyl a znovu nalepil. Roztok mi od minulé aplikace vyschnul, proto jsem do vaničky nalil vodu. No a výsledek je mnohem, mnohem lepší. Tentokrát jsem nešetřil roztok, folie plavala po krytu. Zbyly mi tam jen lehké omačkaniny od minulého vymačkávání bublin, snad se to srovná. Počkám tak 14 dní a podle výsledku to zkusím i s displejem.
JARDA001
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: čtv zář 24, 2009 9:45
Zařízení: Samsung

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od JARDA001 »

já sem dneska vyčistil telefon alpou na kapesníku a zjistil jsem že ta fólie dočasně změkne...a na zadnim krytu jsem měl jednu hodně velkou bublinu která se nevypařila a teď večer skoro nic tam není:D takže doporučuju alpu a pak nechat v klidu...;)
Ladzi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 02, 2010 16:53
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od Ladzi »

Jo tak Alpu jsem měl naposled se zelenou, mimochodem slušný pití, říkáme tomu Vichr z hor, ale nedoporučuju to pít moc často:-D Na telefon zkusím
pirda
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát čer 01, 2007 7:37
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od pirda »

Zdarec,
ja ted resim opacny proces. Potreboval bych folii odlepit, mobil poslat do servisu a pak az prijde zpet tak zase odlepit.
Napada vas nejake misto, kam by se to dalo prelepit? Pokud to vubec pujde? Napadla mne kancelarska folie, jak se do ni davaji dokumenty a sup do poradace, ale nevim nevim.

Diky za jakoukoliv radu ci zkusenost.
Mirek
Folkmy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte úno 09, 2010 15:58
Zařízení: omnia II

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od Folkmy »

Čau co zkusit obal od cd-čka? já jí tam mám, než přijde z reklamace, tak uvidím...
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od KVARK »

Před pár dny jsem si koupil fólii od Celly(2 kusy celkem za stovku) a zatím jsem spokojenej. Ne každýmu se chce utrácet trojnásobek za jedinou fólii od Invisible.

pirda:
Taky jsem měl odloženou fólii v kancelářské složce. Je skoro jedno kam ji dáš, ale to místo musí být maximálně čisté bez přístupu prachu a samozřejmě aby se pak dala ta fólie odlepit.
pirda
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát čer 01, 2007 7:37
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

INVISIBLE SHIELD

Příspěvek od pirda »

Uz je to na kancelarske folii a mobil cestuje do Kladna. Snad to do pristiho patku snihnou vratit.
Jinak budu v Praze namydlenej :-0
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů