zprava o ODESLANI sms

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
1nio1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 05, 2009 10:26
Zařízení: samsung i8000 Omnia II

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od 1nio1 »

caute, kde nastavit aby se pro odeslani sms nedocjazela zprava o odeslani. Tim nemyslim zpravu o doruceni. Dik
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nevím přesně, co tím myslíš, ale notifikace a doručenky se nastavují přímo v konfiguraci programu pro práci s textovými zprávami, tak mrkni tam.
ViditelnyPavel
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 18, 2009 13:49
Zařízení: Dell Streak, Nokia E71

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od ViditelnyPavel »

Jo, já vím, o čem mluví. Po odeslání sms se rozezvučí oznamovací tón, v nastavení jsem hledal bez úspěchu. Je to dost otravné, systém tak oznamuje, že zpráva byla odeslána :roll:
petagigi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob lis 14, 2009 13:28
Zařízení: Samsung i8000 + Samsung B7610

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od petagigi »

Jestli ti to pomuze nevim, ale jestli jo, tak to taky aplikuju....
http://www.modaco.com/content/i8000-ver ... try1123865" onclick="window.open(this.href);return false;
1nio1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 05, 2009 10:26
Zařízení: samsung i8000 Omnia II

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od 1nio1 »

nic, vubec nic, ani regitry nepomahaji, a me to tak s... a ten program mi moc nevoni taxi.
Paolo.n
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát dub 13, 2007 23:06

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od Paolo.n »

Ono v tom odkazů je registrů trochu víc, chce to vybrat správnej. U mě funguje tohle:

HKCU > Software > Microsoft > Inbox > MsgTypes > IPM > SMSText
změnit hodnotu DLL na htmlnote.dll
Soft reset.

HKLM > Software > Microsoft > Inbox Settings
přejmenovat MMSNoSentMsg na SMSNoSentMsg
změnit hodnotu SMSNoSentMsg na 1 (u WM 6.5 už tam ta 1 je výchozí)

Soft Reset

Pak by měla přijít jenom doručenka a telefon by neměl při každý SMSce řvát jak zběsilej (mě vyřvával 3x)

EDIT: ještě jeden způsob potlačení hlášky "zpráva odeslána", se zachováním vzhledu rozhraní, údajně ale funkční pouze na WM 6.5, což můžu potvrdit, u mě funguje.

HKLM\Software\Samsung\MMS\Settings
změnit hodnotu SMSForegroundSend z 1 na 0
a pak soft reset.
1nio1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 05, 2009 10:26
Zařízení: samsung i8000 Omnia II

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od 1nio1 »

tak tenhle na WM 6,5 funguje potlaci to nejen zvuk ale i zpravu (bublinu) o odeslani.
HKLM\Software\Samsung\MMS\Settings
změnit hodnotu SMSForegroundSend z 1 na 0
a pak soft reset.

super by bylo kdyby bublina o odeslani se ukazala a le neřvalo to :-)

doplnim: pak pri zadani napr. potvrzeni o doruceni nefunguje zobrazeni jen zvuk, je to strasny. nemaji to dotazeny. Nejradsi bych kdyby slo prostredi Samsungu odstranit a nahrat neco poradnyho.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od ACEMajky »

Ja se sem rpifarim, at nezakladam nove tema, jak dontit telefon, aby ve zprave o doruceni misto tel. cisla vypsal nazev kontaktu - precijenom s timhle mivaly problem telefony z roku raz dva, nebo vam to funguje v pohode. Vzdy mi napise, ze zprava byla dorucena prijemci a misto nazvu hodi tel. cislo...
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od Arny_CZ »

Tak toto mi taky dost vadí. :evil: Copak si pamatuji všechny čísla ze seznamu, abych věděl, o koho jde? Ne, nemám přece důvod si zatěžovat hlavu. Od toho mám v mobilu telefonní seznam. Lepší by bylo, kdyby se v doručence zobrazovaly přímo názvy z tel. kontaktů. :roll:

EDIT:
P.S.: a ten zvukový signál s informací o odeslání zprávy mě taky dost štve. :evil: Stejně to nejdříve napíše "zpráva odeslána", tak proč potom ještě vyskakuje v podstatě stejná informace v bublině za doprovodu zvuku? :evil: :evil:
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od danri »

Tenhle prográmek ti do doručenky přiřadí k číslu jméno ze seznamu.
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 66&start=0
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od Arny_CZ »

Tak jsem našel přímo v menu, jak zrušit tu bublinu s hláškou, že zpráva byla odeslána. :idea: Není tedy zapotřebí upravovat registry nebo instalovat nějaký soft.
Kupodivu (nelogicky) je toto nastavení dostupné v nastavení zvuku (asi proto, že při vyskočení bubliny zazní i zvukové upozornění). Ale teď už k tématu. Je to TADY:

nastavení / nastavení zvuku / zvuk oznámení / nová textová zpráva / a zde deaktivujete volbu "Zobrazit zprávu na display".
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od barberry.pha »

no tak asi proto mi pri odesilani nic nikdy nervalo :-D nemusim hned videt co mi kdo pise tak jsem tady toto vypnul hned jako prvni kdyz jsem si nastavoval zvuky .. tak tedka alespon vim co to dela a nebudu to ani zapinat :-D
Mik98
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte zář 08, 2009 15:13
Zařízení: Apple iPhone 3GS 16GB
Bydliště: Slovakia

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od Mik98 »

to danri: ten program je dobry, ale mam taky problem.. V dorucenkach mi nenapise aktualny den a cas, ale napise mi datum 1.1.1601 a cas 1:03. Neviete cim to moze byt?
krtek.cz
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 23, 2010 12:41
Zařízení: Samsung Omnia II

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od krtek.cz »

Tak sem dosel na zajimavou vec jelikoz mam vodafone a sem v brne tak mam ted sit 3G a pres registry vypnuti zvuku pri odeslane sms nefunguje takze mi to ted rve 2x ale kdyz se prepnu na normalni pasmo tak to rve jen jednou nevite nekdo nahodou aby pri 3G siti to rvalo jen u dorucenky?
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od rraol »

Arny_CZ píše:Tak jsem našel přímo v menu, jak zrušit tu bublinu s hláškou, že zpráva byla odeslána. :idea: Není tedy zapotřebí upravovat registry nebo instalovat nějaký soft.
Kupodivu (nelogicky) je toto nastavení dostupné v nastavení zvuku (asi proto, že při vyskočení bubliny zazní i zvukové upozornění). Ale teď už k tématu. Je to TADY:

nastavení / nastavení zvuku / zvuk oznámení / nová textová zpráva / a zde deaktivujete volbu "Zobrazit zprávu na display".
Děkuji, děkuji na stotisíckrát! Máš u me pivo jestli se někdy někde potkáme :-)
Tahle hláška mi tak pila krev - možná jsi mě uchránil psychyatrické léčebny

-- doplnění předchozího příspěvku (sob dub 17, 2010 20:39) --

beru zpět - pořád mi chodí zpět SMS že zpráva byla odeslána. Nastavením lze vyhodit pouze SMS že zpráva byla doručena - to je teda pitomost.

Jediné co pomohlo, je tento výše popsaný postup v registrech:
HKLM\Software\Samsung\MMS\Settings
změnit hodnotu SMSForegroundSend z 1 na 0
a pak soft reset.

A pak mám jeden dotaz of topic, ale nechci zakládat další vlákno: Je možné si někam zazálohovat nastavení telefonu? Je to můj první chytrý telefon, tak se omlouvám za dotazy primitivního typu :-)
maruska_ul
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte dub 20, 2010 7:15
Zařízení: samsung omnia ll i8000

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od maruska_ul »

Promiň za blbou prosbu,ale mohl bys rozepsat jak na to? mě to nejde nainstalovat-pořád mi to hlásí chybu instalace se nezdařila.jsem teprve začátečník,učím se.Díky
danri píše:Tenhle prográmek ti do doručenky přiřadí k číslu jméno ze seznamu.
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 66&start=0
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od rraol »

Soubor SMSDRFixWM5.cab ulož, a spusť. Bude se ptát kam nainstalovat - tak to hoď do tohoto zařízení (ne na kartu) a musí to proběhnout OK
Kubat
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob úno 13, 2010 20:17
Zařízení: B7610

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od Kubat »

Prosím vás, můžete mi popsat přesně úpravu toho registru? Já to dělám asi nějak špatně. Používám WM 6.5 a na úpravu registrů Total comander. Dám TCM - Plugins - registry - HKLM - Software - Samsung - MMS - Settings - SMSForegroundSend. Objeví se mi tabulka a mám možnosti:
Value - zadám 0
Base - Mám Decimal (druhá možnost je HEX)
Potvrdím OK.
Dám File - Exit (uzavře se TCM).
No a pak se musí provést software reset. No a možná zde asi bude kámen úrazu. Zmáčknu to tlačítko na boku telefonu mezi stylusem a zamykacím tlačítkem. Telefon se vypne a zapne. Zkusím odeslat sms a zase ten příšerný zvuk. Popřípadě pokud by byl někdo tak ochotný a třeba mi to přesně vysvětlil přes icq (229621057), byl bych velmi vděčný.
z.docekal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř zář 09, 2009 13:06
Zařízení: samsumg galaxi SII

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od z.docekal »

Když chceš provést soft reset tak jednoduše telefon vypni a zapni. To co mačkaš je resetovací tlačítko když se ti telefon sekne.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

zprava o ODESLANI sms

Příspěvek od Iceman111 »

Nevim ja na sms pouzivam program SMS-CHAT a pri odeslani zadny zvuk neni, jen kdyz odeslu pres system co je ve startu tak to pipa.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů