Pripojenie k Wifi Omnia II

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Zhouba
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv pro 03, 2009 10:06
Zařízení: Lumia 1520

Pripojenie k Wifi Omnia II

Příspěvek od Zhouba »

1nio1 - ještě kdyby jsi mohl uvést, k jakému routeru, jak je nastaven. Jak jsem uvedl výše, k routeru se šifrováním WPA2 AES se sice připojím, ale to je tak vše. Dál nic a to můžu nastavovat co chci. Nechce se mi laborovat, jestlli se připojím na WEP nebo jinak nastavený router, protože nechci, aby mi na něm potom jela půlka sídliště :cry:
A to jsem ještě použil radu nastavení - SK TOOLS povolit 802.11/g - nepomohlo :cry:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Pripojenie k Wifi Omnia II

Příspěvek od mike-biker »

mike-biker píše:Zkus v první fázi smazat nastavení v Omnii a vypnout MAC adresy a ochranu. Pak se zkusit klasicky přhlásit přes nezabezpečené připojení. Pokud to nefaká, tak newim, pokud ano, tak postupně zkus filtraci přes MAC a pak teprve šifrování. Mě taky zlobilo u někoho připojení, jedině FREE to šlo. :idea:
Fakt to zkus. ;-) :idea:
OndraMaty
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte zář 29, 2009 16:14
Zařízení: Samsung i8000 Omnia 2

Pripojenie k Wifi Omnia II

Příspěvek od OndraMaty »

Mně wifi přestala fungovat úplně. Po spuštění wifi se mi ojeví hledání, ale žádnou síť nenajdu a ikonka wifi v horn liště se mi taky neobjeví a v menu bezdrátové sítě nemám wifi vůbec. Zkoušel jsem rozchodit bluetoth PAN a mám nainstalvaný SPB mobile shell, tak problém může být tam. Předem dík za radu
1nio1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 05, 2009 10:26
Zařízení: samsung i8000 Omnia II

Pripojenie k Wifi Omnia II

Příspěvek od 1nio1 »

Tak dnes v praci jsem se dostal k tomu zkouset WIFI na adsl routeru HUAWEI
nastaveni v Authentication Type jsem dal WPA-PSK Encryption TKIP zadal smyslene cislo PSK (12mist) a vse funguje v pohode.
Pro domaci pouziti mam Omniu nastavenou na pripojak asi 300m vzdaleny od meho baraku a tam je potreba zadat presne udaje IP i DNS . !!!!!!! tyto udaje se pro pripojeni na jine pripojeni napr. v hotelu, na benzinkach nebo jine domaci nebo firemni wifi museji SMAZAT !!!!!!! a zadat IP prideluje server.

nejspis Omnia neumi 128bit sifrovani. jakmile to dam na 128 tak se pripoji ale nic nestahne.
zavinac
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 25, 2009 13:40
Zařízení: Omnia II

Pripojenie k Wifi Omnia II

Příspěvek od zavinac »

Tak ja som mal podobne problemy... zapol som wifi, dve sekundy hladalo a odpojilo sa a nic... Robilo mi to asi 3 tyzdne. Mam nainstalovnych asi 20 programov, a kedze ma zacala stvat najnovsia veriza S2U2 (paradoxne mala byt optimalizovana pre Omniu II) tak som ju vyhodil a hopla wifi ide bez problemov...
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Pripojenie k Wifi Omnia II

Příspěvek od sh.a.rk »

@OndraMaty Presne ako pise @ chyba je v nainstalovanych aplikaciach. Skus postupne odinstalovat vsetko co si v poslednej dobe instaloval. Mne sa tiez stalo to iste ze mi wifi zmizla aj z menu bezdratovej site. Po odinstalovani par programov sa to vratilo naspat.
@1unio nainstaluj si softik pre wifi profily a nemusis tie udaje mazat
Zhouba
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv pro 03, 2009 10:06
Zařízení: Lumia 1520

Pripojenie k Wifi Omnia II

Příspěvek od Zhouba »

Po urputném a nervy drásajícm boji jsem wifi zprovoznil. Celý problém s TP-linkem byl, že měl povolený firewall . Poté, co jsem ho zakázal, wifi pracuje tak jak má. Na routeru filtrování mac adres, šifrování wpa2-psk AES. :tlem: :tlem: :tlem:
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Pripojenie k Wifi Omnia II

Příspěvek od sh.a.rk »

tomas1882 píše:Vratme sa prosim k povodnemu problemu a to AKO DONUTIT OMNIU ABY AK JE K DISPOZICII WIFI TAHALA DATA CEZ WIFI A NIE CEZ v mojom pripade ORANGE WORLD ..... dakujem ... ;-)
Ked das aby system vybral cez co sa pripaja tak prednostne sa pripoji cez wifi a ak nie je dostupne tak pouzije gprs
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů