Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od mike-biker »

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=539126.
Vyber si - já používám už od Xperie 6a. Funguje perfektně. Jen nezapomeň nainstalovat SDKcert.cab! ;-)
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Vitezslav2 »

To vypadá moc pěkně.Díky.Ani jsem nevěděl že se dá z XDA-developers na Omnii něco použít když tam není uvedenej.
Akorát na stránkách winmo.techparaiso.com ,kam směřuje ten odkas ke stažení,mají nějakou chybu a nebo už to tam není.Zkusím počkat.
jurda
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33
Zařízení: Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od jurda »

taky se mi to libilo tak sem chvili hledal a nasel funkcni odkazy.

Kód: Vybrat vše

http://www.techparaiso.com/skins/taskbars/ahen-taskbars/
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Vitezslav2 »

Já taky hledal,ale nic jsem nenašel.Moc díky.Vypadá to suprově.
Uživatelský avatar
Eteňák
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 26, 2010 11:14
Zařízení: Samsung Omnia II

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Eteňák »

Většinou tady jen sbírám poznatky a rady ale teď bych potřeboval malou radu nebo nakopnutí i já.Používám SPB Shell a řeším takovou protivnost.V náhledu do volaných/zmeškaných tel. čísel se mi cyklicky (cca každý den) mění barva písma u kontaktů.Jasně, bylo by to za určitých okolností pěkné spestření ale když máte tmavej podklad a písmo také, tak to zrovna není přínosné :roll: Pochopitelně jsem vyčerpal všechny dostupné možnosti v pátrání po příčině včetně změn témat atd.
Proto bych poprosil o radu, zda se s tímto již někdo setkal nebo toto řešil a nebo čím by tahle záludnost mohla být.
Dík :wink:
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od TIePEK »

jj to by mě taky zajímalo ... :(
nejdřív jsem to měl červené a teď to mám zelené ... podklad modrý ... a nějak se to mění a nevím čím to ...
Folkmy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte úno 09, 2010 15:58
Zařízení: omnia II

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Folkmy »

Ahoj dnes jsem si koupil omnii ale nějak se mi jí nedaří propojit s pc studiem (mám visty). nevíte někdo jak na to?
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Vitezslav2 »

Na Visty si stahni tohle.Je to zdarma.
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_ ... -center/?g" onclick="window.open(this.href);return false;[hledano]=activesync&g[oz]=6.1
Folkmy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte úno 09, 2010 15:58
Zařízení: omnia II

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Folkmy »

jo díky už se mi to opovedlo.stačilo v nastavení připojebí usb stačilo odškrtnout "povolit rozšířené funkce sítě". akorád se mi přes ten prográmek, nedaří synchronizovat kontakty. píše tam něco o outlooku...
Mario5X67
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 26, 2010 13:48
Zařízení: Smasung SGH-I8000 Omnia II

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Mario5X67 »

Hi
Mám nově koupenou omnii 2 s WM 6.5 a mám problém s videem. Když pustím video helicopters, které v zařízení bylo předinstalováno, tak se mi obraz mírně seká. Ze začátku to jelo v poho, ale asi po týdnu se to začalo sekat. Skoušel jsem vymazat všechny data z telefónu i Hard reset a nic. mám ram volné aspoň 50Mb a použil jsem clean ram a nic. Poraďte mi pls, dík mooc.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od barberry.pha »

a sekaji se ti vsechny videa? my to bezi pres wmp vpohode 1.7gb film v .avi, tak si zkus nainstalovat coreplayer a spustit to pres neho ;)

edit:
tak jsem jsem si to tedka taky poustel a je to mirne sekany a nevim jestli ne schvalne ale vsechno jina videa bezi bez problemu takze problem bude jenom tady vtech nahranych od samsungu
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od sh.a.rk »

Mierne sekane? Neviem ja som to skusal a mne sa to zda plynulé. Skus to skopirovat na interny disk ci to nepomoze
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od KVARK »

Zrovna to video s vrtulníky přehrává nejplynuleji TCPMP. To mám odzkoušené. Každý přehrávač je na něco dobrý a proto se vyplatí mít zaráz CorePlayer(dobrý na .flv,mp4 a s mnoha nastaveními, ale na Omnii moc optimalizovaný není) , TCMP (výborný na AVI, celkově na Omnii dosahuje nejvyšších výsledků) a samozřejmě Touch Player od Samsungu(málo nastavení, ale bezkonkurenční na DivX formát).
LoWang
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 21, 2008 23:44
Kontaktovat uživatele:

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od LoWang »

Mám hloupou otázku: jak xakru na tomhle telefonu nastavit EDGE nebo 3G? Myslel jsem že na webu O2 to najdu ale mají to strašně zmatené a řek bych že to tam ani neni. Připojuje se mi to standardně přes GPRS. Bydlím v Brně a pokud se nepletu tak 3G je jen v Praze co?...
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od groovox »

Nemusíš nic nastavovat. Najde a rozliší si to sám.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od barberry.pha »

jenom musis mit nasteveni site automaticke a vsechno ostatni si najde omnie sama .. vybira tu sit ktera ktera je nejrhchlejsi v dosahu G-gprs E-edge nebo 3G,v bhrne by o2 mela mit snad 3g ale zalezi jak to maji pokryty
Fiďa88
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned bře 07, 2010 19:03
Zařízení: I8000 omnia II

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Fiďa88 »

Dobrý den,

Chtěl bych se jen zeptat na pár dotazů: v jakém max. rozlišení si můžu na telefon nahrát film, jestli je na mobilu kompas, jestli fungují vibrace při příchozím hovoru, jestli se hry neovládají pouze pohybem do stran, jaká je kvalita fotek s porovnáním htc hd2, a jestli GPS jen ukazuje polohu nebo normálně naviguje cestu jako běžná GPSka, dale potom jestli se při psani SMS zpravy muže přepinat mezi klavesnicemi jako na pc nebo jako na hardwerové klávesnici. Předem děkuji za odpověď
LoWang
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 21, 2008 23:44
Kontaktovat uživatele:

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od LoWang »

Mám pár otázek ohledně vestavěné Opery. Když nemám stránku zoomnutou naplno, ale jen tak abych to přečetl a zároveň toho viděl co nejvíc, tak semi zdá že linky nereagují. Kliknu, link změní barvu ale nic se nenačítá. Čím to je? Že bych udělal jakoby drag and drop a tím pádem ne klik? Taky bě mě zajímalo jestli je nějak možné změnit defaultní přiblížení po dvojkliku. Je zbytečně velké a tak to musím pořád štelovat podržením a tažením. Defaultní oddálení je zase zbytečně daleké...
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od mike-biker »

Fiďa88 píše:Dobrý den,

Chtěl bych se jen zeptat na pár dotazů: v jakém max. rozlišení si můžu na telefon nahrát film, jestli je na mobilu kompas, jestli fungují vibrace při příchozím hovoru, jestli se hry neovládají pouze pohybem do stran, jaká je kvalita fotek s porovnáním htc hd2, a jestli GPS jen ukazuje polohu nebo normálně naviguje cestu jako běžná GPSka, dale potom jestli se při psani SMS zpravy muže přepinat mezi klavesnicemi jako na pc nebo jako na hardwerové klávesnici. Předem děkuji za odpověď
1) Nelze jednoznačně definovat, záleží na i Bitrate. Já jsem používal ca 512x214 a bitrate okolo 1.000 při 25 fps. Zkus sám.
2) Ano, když nastavíš
3) Hry nevím, nehraju.
4) Kvalita je +- stejná.
5) GPS funguje jako každá interní ve WM, tzn. naviguje - je plnohodnotná
6) Ano.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Omnia 2 i8000 - Zkušenosti, řešení problémů a dojmy....

Příspěvek od Kasprik »

Dobrý den jsem čerstvým majitelem omnie II a je to můj první chytrý telefon, vše jsem si zvládl nastavit až na toto :1/ když pustím přehrávač písniček a poslouchám tak se samozřejmě displej zamkne nebo jej zamknu já sám. Když je ale displej zamknutý nemohu ovládat hudební přehrávač a musím opět displej odemknou. Jde někde nastavit aby šel ovládat puštěný přehrávač i při zamknutém telefonu?
2/když je displej zamknutý a jen krátce ťuknu do tlačítka odemknutí a tak mi tam naskočí obdelníček s nápisem odemknout a že jej mám posunout na stranu-toto chápu, ale pod tímto obdelníčkem má celý displej modrou plochu. Nemá být snad pod obdelníčkem tapeta co mám nastavenou v telefonu? děkuji T.K.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů