Omnia II multitasking

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
djrachot
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 28, 2009 12:20
Zařízení: Samsung

Omnia II multitasking

Příspěvek od djrachot »

Ahoj mam Omnia2 WM 6,5 I8000NXXIJC. Mam lu je len tri dni a nikdy predtym som WM nemal. Znepokojuje ma len to, že keď pustím napr. QIP,opera, mediaplayer a potom ich minimalizujem (stlacim cerveny telefon) Niekedy sa mi aplikacie vypnu - jednoducho chvilu tam su potom uz nie. Pokusam sa zistit preco a aky dovodom, ale neviem. Jednoducho sa zavru a neviem cim je to sposobene. Pouzivam zatial original prostredie od samsung. Kedze ked chcem mat stale qip zapnuty a stale mi ho zatvara, hrozne ma to stve. Velmi by som poprosil o nejake mudre navrhy co mam robit. Vopred dik za snahu

Edit:
Este rozmyslam, ze to prostredie od Samsungu zabera asi vela RAM. Je tam jej volne len cca 30MB a ze by to bolo tym, ze ked uz nieje volna RAM ze ich ukonci???
Alebo v tomto pripade aspon zablokovat nieco v registroch, aby to neukoncovalo. Skuste mi prosim poradit. Dik
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Omnia II multitasking

Příspěvek od hudyss »

to bude asi tim, ze kdyz stisknes "cerveny telefon" tak to ukoncis, funguje to jako zaviraci krizek. Minimalizovat spis zkus tlacitko na boku co je jako OK.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia II multitasking

Příspěvek od Svestka »

Vpodstatě je to tak jak píše hudyss záleží na aplikaci samotné jakou reakci má naimplementovanou na událost křížek, vzhledem k tomu, že většina aplikaci tuto událost nošetřuje a nechává ji na OS tak ten aplikaci defaultně zavře. Nainstaluj si WKtask a prostuduj si k němu alespoň něco málo, pěkná recenze je i zde na webu a hned se zžiješ s multitaskingem na WM :)
djrachot
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 28, 2009 12:20
Zařízení: Samsung

Omnia II multitasking

Příspěvek od djrachot »

A neda sa tomu nejako zabranit? Ved skuste to aj vy. Dam opera/moznosti/minimalizovat, pustim cube mediaplayer, zdielanie internetu a ked pustim cojaviem prehliadac suborov a dam zobrazit spustene aplikacie, tak vsetko ostatne mi zavrie a necha iba file manager. Neda sa tomu nejako zabranit, ci to iba s pouzitim tej WKtask???

EDIT: Vyskusal som aj ten WKtask a pri viac aplikaciach mi ich zrazu zavrie. Neviete, ci to ide nejako zastavit? WM pouzivam prvykrat a viem, ze na symbiane ked mi dosla pamat tak mi hodilo hlasku nedostatok pamati. Tu mi to ale bezmilosti zavrie. Keby sa dalo nastavit ze co nemoze zavriet. Mam chybu ja v telefone alebo toto sa stava aj Vam?

-- doplnění předchozího příspěvku (pon lis 30, 2009 21:54) --

Uz som prave zistil, ze ked WM6,5 nema dostatok Ram pamate, tak automaticky zatvara aplikacie na pozadi!!! Pre tych ktory maju na omnii WM6,5 a vytaca ich to tak tu je riesenie:

http://www.pocketpcfreeware.mobi/download-everapp.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Neviete nahodou, ci sa to nejako neda cez registre?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů