navigacia

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
ondrej4
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 12, 2009 6:28
Zařízení: htc

navigacia

Příspěvek od ondrej4 »

Pozdravujem chcem sa opytat majitelou Omnie i8000 ako je to ked vložíte do držiaka v aute PDA-cko a trci vám na vrchu kábel na napájanie nieje to trocha postavene na hlavu?
Ved tek konektor (micro USB) musi dostat poriadne zabrat.
Alebo ho vlozim opacne a displej sa mi tak natočí?
S pozdravom Ondrej
Michaxxx
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 29, 2009 16:29
Zařízení: Samsung Omnia i8000

navigacia

Příspěvek od Michaxxx »

Dobý den,jsem také majitel Omnie 2 a musím vám říci,že to byl problém i můj.Proto jsem nainstaloval program
Sreenrotator,který mění polohy displeje podle toho jak mu to určíte.Tím máte možnost otočit i s přístrojem a eliminujete problém s konektorem.Vyzkoušejte a uvidíte.U mne to funguje.Michael.
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob srp 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

navigacia

Příspěvek od mcm59 »

ondrej4: V některých navigacích (IGO8) si můžeš nastavit režim zobrazování - portrait nebo landscape (nastojato naležato).
U navigací co to neumí (TomTom) si displej můžeš v případě potřeby otočit scriptem na jakou stranu chceš, i vzhůru nohama aby byl konektor dole. Po vypnutí navigace se to zase vrátí do portrait mode.
Jinak mě ta zásuvka nahoře přijde taky jako pěkná ptákovina a to v souvislosti s kolébkou.
ondrej4
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 12, 2009 6:28
Zařízení: htc

navigacia

Příspěvek od ondrej4 »

Dakujem pani za odpovede. pravdu povediac na toto so myslel aj ja. ale potom Čo bude keď mi niekto zavolá medzi mavigovanim na telefon tak bude vsetkoo dole hlavou? Myslim ako kontakty atd.
Dopredu ďakujem.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 12, 2009 8:45) --

Michaxxx. Mam na teba jednu otazku? Ako sa ti pise na tej Omnii i8000 klevesnica , telefonovanie, sms. Si spokojný ?
Lebo chcem si ho vybrat lebo je prave v akcií
Dakujem.
Michaxxx
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 29, 2009 16:29
Zařízení: Samsung Omnia i8000

navigacia

Příspěvek od Michaxxx »

Je to již moje druhá Omnie,myslím tím,že jsem měl jeden rok Omnii i 9000 byla super a nyní mám měsíc omnii i8000 a je ještě lepší.Je pravda ,že jsem si ji zkrášlil s http://www.spbsoftwarehouse.com/products/mobileshell" onclick="window.open(this.href);return false;.
Klávesnici mám také jinou .Holt je to povedený telefon.M.
JendysP
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:30
Zařízení: nokia

navigacia

Příspěvek od JendysP »

Ahoj Michaxxx.Prosím tě,moc se mi líbí tvé vylepšení.Myslím SPB Mobile Shell.Má to i češtinu?
Chci si koupit Omnii II a tohle by se mi fakt líbilo.Jakou máš prosím sw klávesnici,mám dost velký prsty.
Díky za odpověd.
Michaxxx
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 29, 2009 16:29
Zařízení: Samsung Omnia i8000

navigacia

Příspěvek od Michaxxx »

Zdravím,tak tě informuji klávesnici mám SPB Keyboard tudíš stejná firma.Vše je v češtině.Nemám žádný problém nainstaluješ přidáš key a funguješ.Super.M.
Václav Lojka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 04, 2008 20:53

navigacia

Příspěvek od Václav Lojka »

Dobrý den já se omlouvám jsem jen vencablbýuživatel a chtěl jsem se zeptat kde je možno "přepnout obrazovku ve skriptu" u Tom toma. Prosím návod podrobně. Moc dík. ;oI

-- doplnění předchozího příspěvku (stř led 06, 2010 0:33) --

Dobrý den já se omlouvám jsem jen vencablbýuživatel a chtěl jsem se zeptat kde je možno "přepnout obrazovku ve skriptu" u Tom toma. Prosím návod podrobně. Moc dík. ;oI

-- doplnění předchozího příspěvku (stř led 06, 2010 0:33) --

Dobrý den já se omlouvám jsem jen vencablbýuživatel a chtěl jsem se zeptat kde je možno "přepnout obrazovku ve skriptu" u Tom toma. Prosím návod podrobně. Moc dík. ;oI
Folkmy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte úno 09, 2010 15:58
Zařízení: omnia II

navigacia

Příspěvek od Folkmy »

Ahoj chtěl bych se zeptat jak je to s navigací (tomtom,igo....) ? platí se něco nebo?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů