Stránka 1 z 1

Vibrace během hovoru

Napsal: ned led 07, 2018 20:22
od Kufy
Nevíte někdo, proč iPhone vibruje během klasického GSM hovoru (s telefonem u ucha) při notifikaci příchozí zprávy? Proximity senzor funguje normálně, telefon vypne display při přiblížení k uchu nebo zakrytí senzoru rukou, tak proč sakra při hovoru vibruje? Je to opravdu nepříjemné a divil bych se, kdyby taková hloupost šla vůbec někde v telefonu zapnout, ale třeba se pletu. Každopádně jsem v nastavení nic, co by to vyřešilo, nenašel. Tak že chyba "nového" iOS? Jedná se o iPhone 5s s iOS 11.2.1.

Vibrace během hovoru

Napsal: pon led 08, 2018 17:15
od Kufy
Aha, tak ono je to asi vlastnost?! Může mi to prosím nějaký vlastník iPhonu potvrdit nebo vyvrátit?

Vibrace během hovoru

Napsal: ned led 21, 2018 16:51
od Kufy
Tak díky všem majitelům iPhonu, asi je jich tu opravdu hodně, tolik odpovědí jsem nečekal. Nicméně už jsem to sám měl možnost vyzkoušet na iPhone 6s a iPhone X, bohužel se stejným výsledkem. Tohle je opravdu hodně pitomá vlastnost, zejména u telefonů s takovou cenovkou.

Vibrace během hovoru

Napsal: ned led 21, 2018 16:56
od htcjirka
Pokud mas takove dotazy a chces odpoved hned, je lepsi jit napr. na http://forum.iphone.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Vibrace během hovoru

Napsal: ned led 21, 2018 19:17
od dufulo
Alebo použiť google. Za 5 minút som našiel x fór kde sa to rieši.

Vibrace během hovoru

Napsal: pon led 22, 2018 9:42
od htcjirka
Tak logicky, googlem se zacina, po te nejaka odborna fora.

Vibrace během hovoru

Napsal: úte led 23, 2018 23:06
od _WTF_
Dobrý nápad to už pozrieť. poslednom case už aj mna to začalo štvať :D

Re: Vibrace během hovoru

Napsal: stř led 24, 2018 8:43
od Jumbo78
Budu to sledovat a dám vědět. Zatím ho mám krátce, ale myslím si, že mi to nedělá. Ale nesledoval jsem to

Vibrace během hovoru

Napsal: ned led 28, 2018 14:23
od Kufy
Koukám, že je to tu samej chytrolín, co má samé "chytré" rady k tématu, typu použij Google. Chtěl bych ubezpečit, že to jsem udělal ještě před založením tohoto vlákna a otázka je opravdu hodně diskutována snad již minimálně 6 let, nicméně nikde žádné kloudné řešení. Tady jsem chtěl jen rychle ověřit, zda tím trpí jen manželky iPhone (např. chyba HW) nebo i další současné iPhony s různými verzemi iOS (tedy chyba SW). Takže pro příště si prosím, když nemáte nic k tématu, nechte tyhle "rady" pro sebe, děkuji.

Jumbo78 nic sledovat nemusíš, dělá to zcela jistě i tvůj iPhone, jak už jsem psal, měl jsem následně sám možnost vyzkoušet nezávisle na třech různých modelech 5s, 6s a X a dělají to všechny. Divím se, že to za ta léta uživatelé nereportovali jako bug, respektive že to Apple neopravil. Zřejmě jim to takhle přijde v pořádku. Ale děkuji ti jako jedinému alespoň za snahu.

Re: Vibrace během hovoru

Napsal: pát úno 02, 2018 11:00
od dufulo
To je potom škoda že keď si použil google, tak si do toho nezapojil následne aj mozog.

Vedel by si potom že je to štandardná "funkcia", nemusel sa pýtať, či je to chyba novej verzie, keď sám tvrdíš že príspevky, ktoré toto riešia sú aj 6 rokov staré...

S pozdravom chytrolín. :)

Vibrace během hovoru

Napsal: pát úno 02, 2018 13:07
od Katikakus
Jak chyba? Kdyz probiha hovor, jsou zvukove notifikace ztlumeny aby nerusili hovor. Proto telefon logicky oznamuje treba nove zpravy zavibrovanim. To je schvalne a je to zadouci funkce. Jak jinak bys vedel, ze ti v prubehu hovoru dorazila zprava nebo ze te kalendar upozornuje na udalost?

Re: Vibrace během hovoru

Napsal: pát úno 02, 2018 17:08
od Jumbo78
Pro mě jsou vibrace během hovoru žádoucí, nicméně mi jde i tlumeně zvukové oznámení...