Vibrace během hovoru

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Kufy
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob črc 02, 2016 11:36
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Dual SIM

Vibrace během hovoru

Příspěvek od Kufy »

Nevíte někdo, proč iPhone vibruje během klasického GSM hovoru (s telefonem u ucha) při notifikaci příchozí zprávy? Proximity senzor funguje normálně, telefon vypne display při přiblížení k uchu nebo zakrytí senzoru rukou, tak proč sakra při hovoru vibruje? Je to opravdu nepříjemné a divil bych se, kdyby taková hloupost šla vůbec někde v telefonu zapnout, ale třeba se pletu. Každopádně jsem v nastavení nic, co by to vyřešilo, nenašel. Tak že chyba "nového" iOS? Jedná se o iPhone 5s s iOS 11.2.1.
Kufy
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob črc 02, 2016 11:36
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Dual SIM

Vibrace během hovoru

Příspěvek od Kufy »

Aha, tak ono je to asi vlastnost?! Může mi to prosím nějaký vlastník iPhonu potvrdit nebo vyvrátit?
Kufy
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob črc 02, 2016 11:36
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Dual SIM

Vibrace během hovoru

Příspěvek od Kufy »

Tak díky všem majitelům iPhonu, asi je jich tu opravdu hodně, tolik odpovědí jsem nečekal. Nicméně už jsem to sám měl možnost vyzkoušet na iPhone 6s a iPhone X, bohužel se stejným výsledkem. Tohle je opravdu hodně pitomá vlastnost, zejména u telefonů s takovou cenovkou.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vibrace během hovoru

Příspěvek od htcjirka »

Pokud mas takove dotazy a chces odpoved hned, je lepsi jit napr. na http://forum.iphone.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Vibrace během hovoru

Příspěvek od dufulo »

Alebo použiť google. Za 5 minút som našiel x fór kde sa to rieši.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vibrace během hovoru

Příspěvek od htcjirka »

Tak logicky, googlem se zacina, po te nejaka odborna fora.
Uživatelský avatar
_WTF_
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte lis 26, 2013 18:35
Zařízení: Huawei P9 lite,Sony Xperia Z, MS Surface 2 RT

Vibrace během hovoru

Příspěvek od _WTF_ »

Dobrý nápad to už pozrieť. poslednom case už aj mna to začalo štvať :D
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Vibrace během hovoru

Příspěvek od Jumbo78 »

Budu to sledovat a dám vědět. Zatím ho mám krátce, ale myslím si, že mi to nedělá. Ale nesledoval jsem to
Kufy
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob črc 02, 2016 11:36
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Dual SIM

Vibrace během hovoru

Příspěvek od Kufy »

Koukám, že je to tu samej chytrolín, co má samé "chytré" rady k tématu, typu použij Google. Chtěl bych ubezpečit, že to jsem udělal ještě před založením tohoto vlákna a otázka je opravdu hodně diskutována snad již minimálně 6 let, nicméně nikde žádné kloudné řešení. Tady jsem chtěl jen rychle ověřit, zda tím trpí jen manželky iPhone (např. chyba HW) nebo i další současné iPhony s různými verzemi iOS (tedy chyba SW). Takže pro příště si prosím, když nemáte nic k tématu, nechte tyhle "rady" pro sebe, děkuji.

Jumbo78 nic sledovat nemusíš, dělá to zcela jistě i tvůj iPhone, jak už jsem psal, měl jsem následně sám možnost vyzkoušet nezávisle na třech různých modelech 5s, 6s a X a dělají to všechny. Divím se, že to za ta léta uživatelé nereportovali jako bug, respektive že to Apple neopravil. Zřejmě jim to takhle přijde v pořádku. Ale děkuji ti jako jedinému alespoň za snahu.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Vibrace během hovoru

Příspěvek od dufulo »

To je potom škoda že keď si použil google, tak si do toho nezapojil následne aj mozog.

Vedel by si potom že je to štandardná "funkcia", nemusel sa pýtať, či je to chyba novej verzie, keď sám tvrdíš že príspevky, ktoré toto riešia sú aj 6 rokov staré...

S pozdravom chytrolín. :)
Katikakus
varování
varování
Příspěvky: 57
Registrován: pát led 30, 2015 9:35
Zařízení: Sony

Vibrace během hovoru

Příspěvek od Katikakus »

Jak chyba? Kdyz probiha hovor, jsou zvukove notifikace ztlumeny aby nerusili hovor. Proto telefon logicky oznamuje treba nove zpravy zavibrovanim. To je schvalne a je to zadouci funkce. Jak jinak bys vedel, ze ti v prubehu hovoru dorazila zprava nebo ze te kalendar upozornuje na udalost?
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Vibrace během hovoru

Příspěvek od Jumbo78 »

Pro mě jsou vibrace během hovoru žádoucí, nicméně mi jde i tlumeně zvukové oznámení...
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů