Prevod WhatsApp, sms a hovoru z Androidu

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Prevod WhatsApp, sms a hovoru z Androidu

Příspěvek od Davedroid »

Ahoj, obnovil jsem 6s ze zalohy iTunes z PC. Nevite pls jak potom prevest WhatsApp chaty z androidu na 6s, to asi nepujde,protoze se kazdy zalohuje jinam,co?
A lze prevest sms a hovory po obnove z iTunes? Vim, ze to na zacatku nabizi prevod z Androidu pri nastavovani,ale ja chtel obnovit ze zalohy. Jde to ted jeste nejak,kdyz uz mam obnoveno?
Diky
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Re: Prevod WhatsApp, sms a hovoru z Androidu

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Jde to. Umí to např. aplikace backuptrans, mají několik různých typů aplikací na různé obnovy. Já tak převáděl sms z windows phone přes android do ios. Má to svoje mouchy (pokud se pošlou sms ve stejné minutě, tak je špatně seřadí, ale ponechá ve stejném časovém období). A bude tě to stát cca 470 Kč (koupeno v akci). A není třeba jailbreak.
Tjkkelt
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 18, 2016 6:52
Zařízení: iPhone

Prevod WhatsApp, sms a hovoru z Androidu

Příspěvek od Tjkkelt »

Přenos dat Samsung umožňuje přenos dat z iPhone a Android vskutku snadnější. To podporuje různé operační systémy pro přenos dat, například Android, iOS, Symbian, Blackberry. Můžete přenášet data mezi iPhone a Samsung Galaxy S7 jen několika málo kliknutí.
http://www.samsung-messages-backup.com/ ... nsfer.html" onclick="window.open(this.href);return false;
eulla
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 27, 2017 7:51
Zařízení: iPhone 7

Prevod WhatsApp, sms a hovoru z Androidu

Příspěvek od eulla »

Co se týče zpráv Android WhatsApp, přenosu fotografií, je nejlepší způsob, jak je přenést, pomocí BackupTrans (Backuptrans Android Whatsapp na přenos iPhone), což je profesionální nástroj, který vám umožňuje přenos mezi různými OS, včetně Androidu na Android, iPhone na Android, Android na iPhone , atd.
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů