Lunatik taktik a iphone 4s

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Diiego
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 11, 2014 12:41
Zařízení: i4s

Lunatik taktik a iphone 4s

Příspěvek od Diiego »

Ahoj. Mam maly problém, se kterým si nevim rady. Koupil jsem si na svůj i4s ochranný kryt Lunatic. Kryt je super...ale po vložení mobilu mi uplně spadne GPS signal. Kdo to nezná, kryt je ze 3 částí, kovový spodek, gumové lůžko a kovový vršek s gorilla sklem, kteeý je se spodkem spojen 6 šroubky. Zapnu navigaci - Waze, vše v poho, běží..mobil položim do lůžka a přiložim vrchní kryt, pořád v poho, ale jakmile kryt sešroubuju, aby byl vodotěsný, Waze zahlásí, že chybí GPS signál.. když ho rozžroubuju, tak hned zas chytne. Je možný, že ten kryt takhle ruší signál??
Díky
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Lunatik taktik a iphone 4s

Příspěvek od kocicak »

Ano, dělá to velké množství kovových/hliníkových krytů. Taky záleží na tom, kterou část telefonu dané pouzdro kryje a kde má telefon přesně antény. U některých mobilů to zlobí méně, u jiných více.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Lunatik taktik a iphone 4s

Příspěvek od JirkaTom »

http://www.microsofttranslator.com/BV.a ... B00ALMAJ62" onclick="window.open(this.href);return false;

Stručně z odkazu:
3) knock-off/falešné jednotky mají rádio/příjem/GPS problémy, protože používáte kovových částí v případě, který blok signál. Autentické Taktik nebude používat kovové kdekoli v rámci případu šrouby a eloxovaných flip kryt.

Je to strojově přeloženo...
Diiego
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 11, 2014 12:41
Zařízení: i4s

Lunatik taktik a iphone 4s

Příspěvek od Diiego »

Takže ten Taktik je neorigo? :cry:
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Lunatik taktik a iphone 4s

Příspěvek od JirkaTom »

Pravděpodobně ano. Ale třeba na to někdo má fígl...
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů