iPhone 6, iPhone 6 Plus

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
marcoama
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř led 16, 2013 19:43
Zařízení: iP6/ SGSIV / iPAD mini2

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od marcoama »

Chmeldas: pri tom poctu mpbilu, tabletu, wearables, acces...nemozne. To je taky duvod, proc uzavrene systemx typu iOS, WP ci BB maji tak málo producentu a produktu. Vse ma sva negativa i pozitiva. Svet neni ČB.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

Připadá ti android s nepřístupem k rootu jako otevřený? Nebo to posuzuješ podle toho, že sis vytvořil o jednu plochu navíc, než ti předepsal samsung? Pokud považuješ android za otevřený, tak je stejně otevřený i BB.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Thompson »

výdrž výborná, zpracování už ne tak dobré ale lepší.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

Už ho máš ohnutej jo?
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Thompson »

Ne vole, mám oděrku na zadním krytu,sice 1mm ale co už :D
marcoama
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř led 16, 2013 19:43
Zařízení: iP6/ SGSIV / iPAD mini2

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od marcoama »

GreenArrow: tak te individualizace a upraveni, koznost zmeny snad vseho, nezakazovani alternativ apod, je oproti iOS az neskutecne mnoho. Osobne jsem v soku, ze Aplle neumoznuje ani alternativni fotogalerie, jen upravy fotek, ale to je vse.
baytik
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv led 30, 2014 13:21
Zařízení: Lumia 820

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od baytik »

Nj, Ifony maj holt otevrenost Windows a vzhled Androidu ;-)
ad nove verze - CM 4.4.4 mi na obstaroznim Evu 3D jede o poznani svizneji nez ios 8.1 na 4S...
o WP8.1 na Lumii 820 nemluve, ta je zase sviznejsi nez Android na posledni Zkove Xperii.
Ale zase s telefonama s WP nezazijete tu bajecnou atmosferu istada ve fronte pred prodejnou Applu ;-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

Tak ses tady vycákal a teď zpátky do WP sekce, ju?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

Držme se prosím tématu - zde není účelem někoho urazit či hanět, ale pomoci. :!:
Ostatní lze realizovat v "Off Topic". Děkujeme.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Davedroid »

Tak jsem skocil prave do Pluska. Je super a velikost 5,5 neveril bych tomu, ale akorat;-) parada. Pustil jsem Nota 4, pro mne ta plynulos prostredi, rychlost reakci 6Pluska je nekde jinde nez Note 4, proste jsem to nevydrezel a uz jsem zase u iOS. :-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

Tak ono taky při iPadu a Macbooku to ani jinak nejde :-D
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Davedroid »

:-) ale copak o to. Syn ma Tablet Lenovo a i stim Notem 4 nebo SGS5 co jsem mel drive, se daji jednoduse pretahovat soubory jednoduse pres USB. Me by nevadilo mit ruzne platformy, nemusim to mit sjednocene. I se mi svym zpusobem adroid libi. Ale je fakt, ze kdyz jsem presel z 6tky na Nota 4, tak jsem musel den dva odvykat na plynulost a jednoduchost a prakticnost v ovladani a suprovou funkcnost, na lterou jsem byl zvykly. Proste takove drobnosti, ze Chrome kdyz pracujes s vice okny byly tam zaskuby, ze kdyz jsem psal prispevek na forum, casto zatuhl kurzor na par sekund, ze kdyz otevres galerii tak cekas nez se natahnou fotky, ze kdyz spustis fotak trva par sekund nez nabehne, ze chvilku ostri, ze se mi zasekl widget a ja koukal na stary cas a takove drobnustky. Pak jsem vzal v kramu do ruky 6plusko a proste mi iOS sedi a nepozoruji jediny problem nic z vyse uvedeneho. Ono vzdycky si na android casem zvyknu a nemam s nim sebemensi problem. Ten nastane kdyz vezmu oba systemy najednou a porovnam uzivani, pak se vzdycky vratim k iOS. A ted kdyz ma pro mne 5,5palce, neni co resit.:-)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

IPhone 6 a 6 Plus je úžasné zařízení - cena je sice přemrštěná, ale teprve nyní, když jedu i na Macbooku, tak ocením dokonalou provázanost. I když musím potvrdit - IOS 8 je nejvíce zmršený a nejméně stabilní verzí od mnou používané 3.1.
Snad to hoši vychytají - on taky ale upřímně řečeno je ten systém daleko složitější.
Když se to porovná s IOS 4 či 5, tak to je úplně jiná liga.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Davedroid »

Ja zadnou nestabilitu ani zmrsenost zatim nepozoroval a to jsem mel od iPhonu 3 vsechny verze iOS :-) vse svizne plynule a proti Note 4 si libuji. ale mozna jsem nenarocny uzivatel, ktery si nedostatku zatim nevsimnul;-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mberdych »

IOS8 je polotovar a jeste ma pred sebou cestu. To rikam jako cerstvy uzivatel 6+ a vsech predchozich iPhonu a rady jinych systemu.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

IOS byl polotovar vždycky, v jakékoliv verzi. IOS 4 až 6 zase byly dítka Jobse, kde se sice dbalo na absolutní preciznost všeho, ale zas funkční výbava pokulhávala. Po zkušenosti s 6tkou a iOS 8 díky bohu za Cooka, že to trochu otevřel včetně velikostí displejů. Nebýt toho, tak jsem dnes u androidu
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od tslany »

Kecáš, koupil by sis WP
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

WP mám v žebříčku zájmu až na posledním místě, hned za Jollou, Ubuntu OS a Nokia S40 :-D
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Ahoj, chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně iPhone.
Nikdy jsem to moc nesledoval tak mě zajímá zda by mi byl někdo schopen objektivně porovnat iOS a WP co do chodu systému, aplikací - tady asi bez debat iOS vede, synchronizace s cloudem, synchronizace a provázanost větším bráškou - tablet, notebook, výhody a nevýhody systému.
Dále by mě zajímalo jaký HW se tak cca dá čekat na podzim u nástupce iP6 - zda to dostane 2GB RAM a tak nějak obecně - hlavně dá se čekat nějaký lepší fotoaparát?

O co se mi jedná - jsem v UK a iPhone tu má každý druhý člověk, vidím zde i dost WP. Sám používám WP na Lumii 1020 a spokojenost a čekám na W10.
Na druhou stranu došel jsem k tomu, že potřebuji větší displej - nástupce ,,fotolegendy,, nikde a tak ani není z čeho vybírat. U iP se mi líbí 128GB verze - sem fanda do muziky a výstup je tradičně fajn i když na S4s se 6 nehraje - 1020 je na tom podobně.
Zároveň pokukuji po výkonném tabletu/ultrabooku.

Takže na podzim mě čeká trochu nakupování - buď Surface 4 a nová MS vlajková loď, nebo MacBook/iPad a iPhone 6s/7 či jak se bude jmenovat.
Finančně v tom rozdíl není a pořizoval bych celou platformu - i Apple se mi líbí design zařízení a morální životnost, u Windows systém - iOS mi moc připomíná Android který nemám rád.

Prosím jen vážné a konstruktivní odpověďi - děkuji.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Dragonerix »

Windows je stabilnejsi a optimalizovanejsi než iOS a W10 bude také. Vychazim z toho co se tu už prodebatovalo sám iOS nemám
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů