iPhone 6, iPhone 6 Plus

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od biscuit84 »

Aikon, sorry, trochu som sa zle vyjadril. s prislusenstvom BT samozrejme funguje, kvoli tomu ho iPhone hlavne ma. Ja som vo svojom prispevku narazal na nemoznost prenosu suborov medzi iOS zariadenim a Android/WP/BB zariadenim cez BT. Takze BT headsety a repraky samozrejme v pohode funguju. Cez NFC ho zatial nesparujes, ake ja si myslim, ze to Apple v dalsich verziach iOS povoli. Predsa len Apple za Cooka je uplne ine nez za Jobsa, ale ani Cook nemoze z toho vytvorit hned 2.Android :)
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od CageJ »

prenos nikdy nefungoval a nikdy nebude...

Cook to odomkne ako best new revolutionary feature ever... only for Apple(tm) brand new BT headset..
asi tak
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Biscuit84 - aha diky za upřesnění. No, ale čím více se to bude blížit androidu tím více se mi ten OS nebude líbit. BB sem osahal z rychlíku to pro mě mělo logiku, kterou u androidu postrádám, WP je jednoduchý a přehledný os - až na ,,NASTAVENÍ,, což se změní s W10 - i tak tam těch položek není tolik.

Tuším že sem četl že čtečka by měla být v displeji tak, že by se zmenšily rámečky?
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od uni »

AIKON: Asi máš na mysli, že spol. Qualcomm pracuje na technologii odečítání otisku bezdrátově, tedy by to šlo i přes displej. S iPhone to prozatím nemá nic společného, společnost Apple pak samozřejmě toto sleduje.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

uni - jj to bude ono a spletlo se mi to s tím jak má Apple nově na Macbooku rozeznávání síly doteku nebo tak něco a někde psali že by to měli umět nové iPhony.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od uni »

AIKON: Force touch, touchpad má heptickou odezvu, kdy simuluje stisk, navíc i rozeznává sílu stlačení. To je něco úplně jiného než ultrazvukové odečítání otisku prstu (Qualcomm) :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

Má ale pravdu, kdesi jsem to četl taky, že to dokonce vyvíjí sám apple. Má jít o speciální vrstvu do displeje. Pak půjde prst položit kamkoliv na displej a ne pouze na HB. Ovšem jestli to byl bulvár, těžko říct.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Vitezslav2 »

Kupoval jsem iPhone 6 64GB Space Grey,ve středu od t-mobile a všimnul jsem si,že se mi občas stane v pravé dolní časti skla,že při zmačknutí cítím vůli.Není to vždycky,ale občas to slyšitelně docvakne.Ani to není nějak vidět.Jen slyšet a cítit.Máte s tím někdo zkušenost?Díky
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

Stačilo použít google http://www.letemsvetemapplem.eu/2014/10 ... ym-evrope/" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklamuj.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od M.BoBo »

Měl jsem přesně stejný problém, ve čtvrtek jsem telefon reklamoval, tak dám pak vědět do threadu s reklamací->
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=121&t=38360" onclick="window.open(this.href);return false;
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Vitezslav2 »

To jsem přesně nechtěl,dlouho jsem čekal až si ho budu moct koupit a měl bych ho hned reklamovat?To je šílený,telefon za takový prachy.Kdyby to bylo takhle občas,tak bych to skousnul.Nebo se to začne zvětšovat?
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od M.BoBo »

U mě to z počátku bylo jen občas. Pak stále častěji a teď posledních 14 dní pořád.
Mám ten telefon od začátku února a tyhle problémy pozoruju asi měsíc. Předtím bylo vše pevné.
Zvláštní je, že je to u každého pravá strana, která mi navíc nedoléhá i u tlačítka zapínání..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od htcjirka »

To je šílený,telefon za takový prachy.
A co jsi cekal, ze když je telefon "za takovy prachy", že bude bez chyby, nebo, že je něco lepšího?Není, akorát naivita.
Ty "takový prachy" platíš za logo, nikoliv za lepsi zpracovani.Telefon reklamuj.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Zdravím, mám otázku. Jde z iPhonu odinstalovat veškeré aplikace/služby od Google? Děkuji.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

Ano, ptz. v základu tam nic od Google není.
Google je konkurent a už ani mapy atd. není přítomno.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Aha díky, já co měl vždy iPhone v ruce tak tím byl prošpekovaný, vyhledávání, mail a td.
Po tom co MS hodlá dělat razantní omezení v HW se nástupce 1020 asi nedočkám a chci něco nad 5" takže uvidím s čím přijde MS a s čím Apple.
Google prostě nemám rád takže bych na iPhone používal mix vlastních řešení a MS.

Ještě by mě zajímalo, čekají se v nové verzi iOS nějaké razantní změny nebo jen drobná vylepšení?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

V podstatě jen vylepšení. Nic zásadního.
http://www.svetandroida.cz/ios-9-funkce-android-201506.
vše se dá najít na netu.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od CageJ »

mne pripada aj iOS 8.4 ako beta.. otrasny prehravac a este zabugovany
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

Jinak APPLE a IOS je zaměřený na APPLE aplikace, nicméně Gmail a další aplikace Googlš sice podporuje, ale pravověrný fanoušek IOS Gmail nepoužívá. :tlem:
Já používám pouze YouTube a mám nainstalovaný Google Earth. Toť vše, 8-)
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Tak já nejsem pravověrným fanouškem, vlastně jestli MS nebo Apple je mi jedno, jde mi o to kdo mi nabídne víc a příjemnějším způsobem, se stabilitou a nějakou garancí do budoucna.
Co se mi nějak nedaří zjistit je více info o ,,Apple světu,, jako třeba aktuální nabídky iCloudu - potřebuju alespoň 100GB a u MS mám teď 130 zdarma a vím, že časem zas přihodí. Když si budu chtít koupit muziku od Apple v jaké kvalitě jí vlastně dostanu? Na jaké úrovni je synchronizace iPhone s iPad s Mac dá se to srovnat s WP a W?
Je mi jasný, že se to dá zjistit, jen nějak nemůžu najít aktuální info a nějak pohromadě - třeba k iCloudu sem našel, že zdarma je 5GB což mi přijde mimo a asi to nebude aktuální - nevadí mi zaplatit si služby ale čekám, že aspoň 100GB pro zálohování 128GB verze iPhonu je základ a když budu chtít 1TB tak si prostě priplatím.
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů