iPhone 6, iPhone 6 Plus

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od JirkaTom »

Co říkáte na nové iPhony 6 a 6 Plus ?
První dojem není špatný...
Ukázky: http://www.apple.com/live/2014-sept-event/" onclick="window.open(this.href);return false;
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Thompson »

Design totální hnus, 0 inovací, konec Apple vize- 1 iPhone, teď jsou 4.Největší kravina uložiště, místo toho aby udělali základ 32GB a dali se pak koupit telefony s normální pamětí, tak udělají 64 a 128GB, kterou jsi koupí málo kdo kvuli zabijácké ceně.iWatch je jen redesignovaný iPod nano.Víc k tomu nemám co říct, jsem hodně zklamaný.A samozřejmě očekávaná voděodolnost nikde.
detasek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 12, 2012 6:29
Zařízení: htc hd mini

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od detasek »

Já jsem zklamaný, že nepředstavili Macbook s M procesorem :-). Asi v říjnu :-). iPhone mi nic neříká. Watch jsou hezké, ale k BB Passport, to asi k ničemu nebude. Nemůže mi někdo doporučit rozumný hodinky co hlídaj tep od do?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od htcjirka »

Originalní design iPhone a inovace jsou ty tam..
Hnusný vzhled s pásy vzadu a vystouplým fotomodulem se potvrdil.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mberdych »

Jsem applista a čekal jsem. V podstatě jsem se dočkal toho, co jsem chtěl, tedy větší iPhone a teď si nejsem jist, ze ho ještě chci. Hodinky nic pro mě, jsem na klasické hodinky a tohle mi přijde jen o málo lepší než cokoli jiného na trhu. Nejsem ale cilovka. Inovace žádné, dohnali konkurenci, ale nic extra. Takže si počkám na 24.9. jak to bude s Passportem a Classicem.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Radek Hulán »

Popravdě, myslel jsem si, že Lumia 930 s 20MPx foťákem, quadcore CPU, bezdrátovým nabíjením a 5" 1920 x 1080 rozlišením by mohla být lepší.

http://www.nokia.com/cz-cs/telefony/tel ... pecsWidget" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale při pohledu na iPhone 6 - 8Mpx foťák bez optické stabilizace, dualcore CPU, žádné bezdrátové nabíjení, 4.7" 1 336 x 750 displej a cena přes 15t Kč jsem pochopil, jak fantastické zařízení Microsoft dělá.

A jako bonus je L930 i mnohem hezčí....

Apple se stal v technologii průměrný a v designu dokonce outsiderem.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od chmeldas »

První dojem nic moc. Po designové stránce jsem od Applu čekal víc. Mohli to zachránit iWatch, ale tohle bych si na ruku dobrovolně nedal. Inovace žádné, design průměrný a sportovní náramek vydávaný za hodinky... Apple byl inovativní firma, co udávala směr v designu a technologii, ale připadá mi, že ztratili směr. Svoji 920cítku jsem chtěl vyměnit za nový iPhone, ale tohle za to nestojí. Radši počkám na Passport a v nejhorším to zachrání zelená 930.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Davedroid »

Muzeme si tu diskutovat, jak chceme. Muze se tu rozebirat, jak je osklivy a prumerny..a jak kopiruje to ci ono...a jak je Lumie lepsi...a...a.....a stejne zase trhne prodejni rekordy:-). Tak se pak zas zacne v diskuzich obevovat neco o iovcich atd. :-) ...je to usmevne.
Podle me se bude prodavat, diky vynikajici provazanosti s ostatnimi Apple produkty, velmi kvalitnim HW zpracovanim, velmi kvalitnim sladenim HW se SW.
Za sebe jsem nic lepsiho nez Mac a Macbook nenasel, ale do 6tky se osobne momentalne nepozenu. I kdyz...no uvidime ;-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od GreenArrow »

Radek Hulán píše:Popravdě, myslel jsem si, že Lumia 930 s 20MPx foťákem, quadcore CPU, bezdrátovým nabíjením a 5" 1920 x 1080 rozlišením by mohla být lepší.

http://www.nokia.com/cz-cs/telefony/tel ... pecsWidget" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale při pohledu na iPhone 6 - 8Mpx foťák bez optické stabilizace, dualcore CPU, žádné bezdrátové nabíjení, 4.7" 1 336 x 750 displej a cena přes 15t Kč jsem pochopil, jak fantastické zařízení Microsoft dělá.

A jako bonus je L930 i mnohem hezčí....

Apple se stal v technologii průměrný a v designu dokonce outsiderem.
Jako iPhone 6 za mě taky nic moc, ale cpát sem Nokiu? 930, co fotí hůř, než předchůdce 920(sám HTCjirka potvrzuje) a má snad nejhorší displej za poslední dobu, co jsem v telefonu viděl? Navíc další modelová řada Nokie je absolutně k smíchu? Kdybys to srovnal s One M8 WP, neřeknu ani půl slova, ten za něco stojí, ale tahle nokia určitě ne.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Balrog »

Přesně tak iphone 6 bude trhák a moooc lidí si ho koupí jen že je to apple. Jsem spokojený uživatel iphonu 5s, co jediné mi vadí je výdrž. Takže si s iphonem 6 moc nepomůžu :-( Zbývá jen Iphone 6 +
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Davedroid »

Jeste dodam, ze si myslim, ze ani tak nejde o ten tel., ale bude dulezite, kam se bude posouvat a vyvijet iOS 8 a dalsi.
HonzaBRR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: sob črc 27, 2013 7:39
Zařízení: Nokia Lumia 720

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od HonzaBRR »

Uvidíme na živo, takhle z fotek se mi taky iP6 moc nelíbí, ale podle parametrů to je placka. Furt platí, že nejhezčí byla iP4/4s.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mberdych »

Tak prodávat se bude, ale kvůli tomu nemusím být nadšen, když mě nenadchnul. Uvidím časem.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Davedroid »

Samozrejme, ze nemusis byt nadchnut:-) vsak se vetsina , vlastne vsichni tady schoduji, ze nic extra neprinasi. Ale svoji sluzbu, tem co do nej pujdou udela. Ja jsem si az moc zvyknul, ze pichnu kabl do notase a presunu si jake chci soubory tam a zpet, to same s flashkou do tel. A ze pak k tem souborum mohu, ze kterekoliv aplikace. To mi momentalne vyhovuje u Androidu a asi proto menit nebudu. A pak mi docela vyhovuje plast a ne hlinik.
Ale kdo vi, treba se iOS .. pochlapi a nebo az vlezu do Apple shopu, vyzkusim, neodolam. Protoze oni to proste umi ne jen vyrobit, ale i pekne vystavit, zabalit, maji ten marketing a vsechno pekne zvladnute.
Stejne bude dost diskuzi zkresleno: lidi co znam, co maji android nebo WP chodi na fora a diskutuji. Co mam zname co maji Apple, tak snad ani nevi, ze nejaka fora jsou. Proste to neresi, koupili, pouzivaji. Ale samozrejme nejde to zobecnit, jen mam takovou zkusenost ze sveho okoli.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mberdych »

900EUR za 64GB plusko? Kde se tohle zastaví. Pak prej, že Macbooky jsou drahý :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mberdych »

Tak to je asi spíše dáno tím, ze mají iPhone jako telefon a víc neresi a diskutují třeba o autech. Já mám auto a do diskuze o nich nechodím, protože ho prostě používám a v podstatě mě nezajímá. Jako fanda mobilních hraček chodím do diskuzi o nich a fanda aut (s jakýmkoli mobilem, neb je mu to fuk) chodí tlachat o autech.

Konečně na macforu a nebo iPhone.cz to rozhodně žije.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Balrog »

To už jsem někde slyšel Davedroide :-) Ale máš naprostou pravdu, od té doby co mám iPhone 5s tak jiný telefon nehledám a dlouho jsem tu na fóru nebyl. Jediné co mě na iPhone 5s co mám štve je hrozná výdrž, ale nic víc. Měnil jsem často telefony jako ponožky, ale s 5s nemám potřebu. Možná až iPhone 6 + protože mi jde hlavně o výdrž, jinak bych si 5s nechal a ač jsem si to nemyslel ta velikost 5s je pro mě vyhovující a nepotřeboval bych větší displej.
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od weth »

Cena to trosku docela zabiji - intervence CNB nam take nepomuze. Ze zeme, kde byl jeden z nejlevnejsich iP v evrope se asi stane zeme s nejdrazsim iP v evrope.

Tesim se na prvni realnou prohlidku - rendery mi neprijdou nic moc, osobni zkusenost je ale u Apple produktu vzdycky jina...
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od Davedroid »

Barlog :-)
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od chmeldas »

weth: Ta cena není tak hrozná. U 16GB varianty je to +50€, ale u 64GB je to -80€ proti iP5s!
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů