iPhone 5s / 5c

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Manek49
smartguru
smartguru
Zařízení: iPhone 5C

iPhone 5s / 5c

Příspěvek od Manek49 » sob lis 02, 2013 17:20

To je v pohodě, iTunes zvládnu :-) spíš by mě zajímalo jak se to popere s outlook mailem, skydrive a tak...

mceza

iPhone 5s / 5c

Příspěvek od mceza » sob lis 02, 2013 17:26

Na kvalitu? To nechám bez odpovědi :D

iTunes bych osobně nepřežil...

SkyDrive je pro iOS dobře zpracovaný a Outlook už podporuje IMAP, takže s tím také nebude problém. Možná ti budou chybět Office, pro iOS jsou k dispozici jen majitelům licencí na Office 365. Ale Apple za ně má náhradu (která ovšem kvalit MS Office zatím nedosahuje).

Až/jestli si ho pořídíš - napiš postřehy sem: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... s+iphone+5" onclick="window.open(this.href);return false;

mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

iPhone 5s / 5c

Příspěvek od mberdych » sob lis 02, 2013 17:32

Sakra, furt iTunes. Proti silenostem jako Samsung Kies je to luxusni soft. Krome toho, nemusi byt vubec nutne to pouzivat. Ja svuj iPhone s iTunes nesyncuju vubec. Hudbu mam v Cloudu a stahnout ji muzu primo, backup v cloudu. Nemam duvod, na filmy v telefonu nekoukam.

Mceza: outlook samozrejme pres Activesync, IMAP netreba. Skydrive je OK, bohuzel MS nepridal autosync fotek. Office od MS jen v ramci Office365 predplatneho. Jinak rada vice co mene povedenych alternativ.

Manek49
smartguru
smartguru
Zařízení: iPhone 5C

Re: iPhone 5s / 5c

Příspěvek od Manek49 » sob lis 02, 2013 17:45

Office mě chybět nebude, nemam je ani v počítači :-D

tfait
nováček
nováček
Zařízení: iPhone 5

iPhone 5s / 5c

Příspěvek od tfait » stř lis 13, 2013 9:35

Hezký den všem. Mám 5S 2 dny a včera po připojení na nabíječku se tel začal chovat "zvláštně". Reakce na displeji byly absolutně mimo. Př.: stiskl jsem ikonu hodin (mám v první řadě ikon) a otevřeli se zprávy, které mám dole. Dále při nastavování budíku se čísla hodin a minut zasekávala, nebo nesmyslně přejížděla jinam.. Dokonce se mi budík i samovolně smazal a musel jsem přidávat nový. Poté jsem zkoušel psát zprávu a písmena, která jsem potvrdil se nenapsala, pro změnu se napsalo jiné písmeno.. Po odpojení ok.. Nevíte co s tím? Díky za reakce.. Tom

mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 5s / 5c

Příspěvek od mberdych » stř lis 13, 2013 12:18

Psal jsem v druhem tematu. Jestli je nabijecka a kabel origo, tak servis. Jestli ne, tak honem honem prestat pouzivat.

Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“