Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Re: Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Příspěvek od matoman »

Hej, tak môj iPad air s odfiko softvérom sa seka pravidelne :) takze dvojhmat uz mám nacviceny :)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Příspěvek od Cheetah007 »

Zvlastni budes jeden z vylosovanych hele me od listopadu co jsem ho koupil slape jak hodinky, pouze jsem updatoval ota na 7.0.4,7.0.6 a naposledy na 7.1 pricemz pozdeji jsem ten update udelal jeste jednou tedy restore z dfu modu na PC pres iTunes.
Muze to delat nejaka aplikace ci hra i na ofiko se to muze jakou verzi iOS pouzivas a co v ipadu mas nainstalovano?

Muzes se podivat sem je tam neco zmineneho a par lidem ipad spadnul take http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=65774" onclick="window.open(this.href);return false; patrne bug 7.0.4
Duvod proc me to u te verze nepotkalo bude mozna ten ze nijak aktivne jako oni ipad zas tak nepouzivam, jedu v 80% net,FYb a na pozadi hudbu ci TuneIn Radio hry,foceni a ostatni narocne app vyjimecne a take aplikace na pozadi cas od casu ukoncim gestem/tahem nahoru.
jari0077
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 27, 2014 17:37
Zařízení: iPad apple mini

Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Příspěvek od jari0077 »

Dobrý den,mám iPad apple mini,chtěl jsem se jen zeptat jestli je lepší při používání iPadu doma,mít iPad zapnutý v zásuvce,nebo nechat nabít a vypnout ze zásuvky a používat ho.Jak prostě dosáhnu,abych byl co nejvíce šetrný k baterii,která je uvnitř.Možná je to primitivní otázka,ale rád bych o tom něco věděl.díky
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Příspěvek od mberdych »

Rozhodne baterku používat a ne nicit permanentnim nabijenim.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Příspěvek od Cheetah007 »

Nicit by ji to nemelo snad a je to porad brane jako jeden cyklus a po dosazeni plneho stavu se jen baterie udrzuje nizkym nabijecim proudem.
Kazdopadne nevidim duvod jej mit porad pripojeny k nabijecce, jednak kablik prekazi a take je kratky.
Ja jej nabiji a po vecerech pouzivam na fb a net pres pracovni tyden po vecerech tak dve hodky a v oatek vecer jej necham pres noc nabit, nepretrzite surfovani pres wifi (mam verzi wifi only bez dat) vydrzi na jedno nabiti 9-10h.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Příspěvek od uni »

jari0077: Můžeš ji jen ublížit, není ji jak "ulehčit". Ublížit ji můžeš hlubokým vybitím (tedy dlouhodobým neužíváním) nebo vyčerpáním cyklů (velká zátěž, třeba náruživému hráči vydrží daná kapacita kratší dobu životnosti než brouzdalistům na webu). Ale zase si to koupit a nepoužívat....
Tedy výsledek, prostě ji jen neškoď prvním způsobem (+ vysoké teploty) a jinak není moc co řešit.
jari0077
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 27, 2014 17:37
Zařízení: iPad apple mini

Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Příspěvek od jari0077 »

děkuji vám všem za zajímavé odpovědi...
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Apple Ipad mini/ všeobecná diskuze...

Příspěvek od Cheetah007 »

Urcite stejne jako uni nedoporucuji hluboke vybijeni.
Modernim Li-On a Li-Pol clankum hluboke vybijeni skodi, naopak se doporucuje baterii nabijet kdykoliv to je mozne.
Clanky maji urcity pocet nabijecich cyklu tusim ze 300-400 pak kapacitu dlouho neudrzi a zivotnost kolem 3 let mozna vic tak podrobne se o to ase nezajimam nez zacne uvnitr chemicka reakce a clanek se znehodnoti, uni kdyz tak doplni a poopravi ;)
Kazdopadne si myslim i kdyz se ipad diky nizke kapacite vypne sam me se to stalo jednou asi pri 5% clanek se snad nenici a elektronika zarizeni vypne nez se vybiji do mrte, kazdopadne bych se na to nespolehal.
Ja nabijim kdyz mam 20-30% a to vetsinou pres noc.
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů