Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Steve28
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 18, 2012 14:15
Zařízení: Iphone 4S GSM a CDMA 16GB IOS 5.1.1.

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od Steve28 »

Ahoj.Prosim o pomoc.Zakoupil jsem si v Uk pres inzerat Iphone 4S 16GB bez originalni simkarty.Bylo mi receno ze nepotrebuji original simkartu.Staci kdyz si zakoupim jen simkartu od O2 na ktery je telefon odblokovany.Tak jsem tedy udelal.Bez problemu jsem se pripojil k Itunes.Vyplnil registracni udaje..Jenze hacek nastal v tom ze mi to ukaze jen sit O2 -UK 3G,ale nemam vubec zadny signal.Nemuzu ani vytocit tisnove volani.Zkusil jsem jalbreak.Nepomohlo.Porad mi to jen zobrazuje nazev operatora ale bez sgnalu..Nevite kde by mohla byt chyba?Mam verzi IOS 5.1.1 a firmware 2.0.12..Dik
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od xax41 »

Nevim jakou mas SIM kartu, ani jak je to v UK, ale treba v Nemecku musi byt i Prepaid SIM registrovana.
Steve28
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 18, 2012 14:15
Zařízení: Iphone 4S GSM a CDMA 16GB IOS 5.1.1.

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od Steve28 »

Sim kartu jsme zakoupil v Shopu.V jinek telefonu normalne funguje.Jen kdyz ji vlozim do Iphonu tak proste jen mi to nezobrazi signal.Iphone je 100% odblokovany na O2.A je je z UK..Ale netusim kde by mohl byt hacek..Prece kdyby ten mobil byl dejmetomu kradeny a ja ho koupil z tzv druhe ruky tak by mi to pri vlozeni simkarty napsalo ze simkarta neni registrovana na danej typ telefonu..Jenze nic..Pustilo me to do hlavni nabidky kdyz jsme vyplnil veskere udaje..Vygenerovalo nove ID a k I tunes se pripojim bez problemu..
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od murder »

Pokud vím tak odblokovat 4S nejde, jde z něj udělat jen iPod, to vypadá i na tvůj případ. Tu sim kartu máš od jakého operátora (O2 je jasný, ale země).
Steve28
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 18, 2012 14:15
Zařízení: Iphone 4S GSM a CDMA 16GB IOS 5.1.1.

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od Steve28 »

O2 UK (anglie) zkusil jsem i t mobile ale tu mi telefon nevzal. Na youtube je navod jak odblokovat iphone 4S. Ale zrejme to neni na muj typ telefonu.takze co ted? Cekat az bude nejaky novy jalbreak a nebo zajit do O2 zda mi to odblokuji. Takhle jsem koupil tel ktery mi je k nicemu kdyz nemuzu volat..
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od murder »

Myslím že máš iCihlu, jít za prodávajícím a vrátit mu to. Odblok u O2 je možný, po uplynutí úvazku, nebo doplacení plné ceny. Samozřejmě v UK.
Druhá věc na konkurenčním fóru forum.iphone.cz najdeš víc informací.
Malá rada na závěr až tam přijdeš tak nepiš že ti nejde sim, ale čti, vše podstatné tam je a jde to i najít.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od mberdych »

Mozna ma problem se signalem, tedy nejaka vada. Co bych zkusil, je pripojit k itunes a udelat full restore, aby tam naladoval znovu i firmware. Za pokus nic nedas.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od murder »

No nevím aby z něj neudělal totální iCihlu, kdoví kdo a co s tím dělal, aby tam nebyl nacpanej fw z iPodu. (už iphone nesleduju, ale dělali se s nima různý brikule....)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od mberdych »

No, riziko to je, pravda, ale pokud je blok na O2 UK, tak zustane blok na O2 UK. Nic horsiho se nestane. Kdyz mu to kartu vezme, tak by to s O2 melo chodit. Pokud je sance vratit, tak bych vratil, jestli ne, tak bych ten restore zkusil.
Steve28
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 18, 2012 14:15
Zařízení: Iphone 4S GSM a CDMA 16GB IOS 5.1.1.

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od Steve28 »

Takze provedl jsem kompletni restore telefonu.Vse probehlo v poradku.Nevyzvalo me to k vlozeni originalni karty coz je jen dobra zprava ze telefon neni pravdepodobne kradeny.Ale tak ci tak jsem se nikam nedostal protoze signal porad nemam..
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od cicolably »

teraz takto ,si v UK a máš UK SIM kartu operátora anglického O2???
iPad baseband a pod. blbosti sú maximálne 3G a 3GS
odblok na iP4 a iP4s nie je (gevey SIM možno funguje),skús napísať do UK O2 či sa dá odblokovať(možno polplatok,možno doplatok)
Steve28
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 18, 2012 14:15
Zařízení: Iphone 4S GSM a CDMA 16GB IOS 5.1.1.

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od Steve28 »

Uvazuji o koupi Rebel sim card III..Ale bylo mi receno ze mam novejsi typ Iphonu 4S GSM a CDMA dohromady..Vim ze jsou rebel simkarty zvalst na GSM a zvlast na CDMA.Takze nevim jestli to bude fungovat.....
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od mberdych »

Hmm, GSM a CDMA dohromady neni ne? A i kdyby byl, tak by se prodaval v US a ne v UK, kde CDMA neni. Nemas problem s tim, ze je telefon blokovan, kartu ti vezme. Mas problem se signalem, coz znaci HW problem. Dones to do servisu a uvidis.
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

Iphone 4S GSM a CDMA bez signalu.

Příspěvek od cicolably »

CDMA siete,nepotrebuju žiadne SIM karty
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů