iPhone 4S: Všeobecná diskuze

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Googler1
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 21, 2008 10:23

iPhone 4S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Googler1 »

mam problem s iPhone 4S: Po dlhsej dobe som ho chcel vypnut a neda sa lebo ked ho vypnem tak sa iba rebootuje a zapne sa znova. Vypnut sa da iba vteedy ak je pripojeny kablom k PC a takisto aj vydrz baterky sa rapidne znizila: Za pol dna mi baterka pri minimalnom pouzivani klesne aj o 30% (nemam zapnute wifi, 3G, data ani ziadne programi na pozadi vsetko hned vypinam cez multitasking)

Snazil som sa nieco o tom vygooglit a asi to je dost casty problem lebo sa vela o tom pise aj priamo na strankach apple diskusneho fora
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

iPhone 4S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bender1 »

Z někdo mého okolí si možná bude kupovat v dohledné iPhone 4S z bazaru a požádal mě o radu. Nechci mu to rozmlouvat a přemlouvat na jinou platformu, měl bych tedy pár otázek.
1. Má cenu si opravdu kupovat jetou iP4S z MobilPohotovosti, kde stojí kolem 9 tisíc s 6 měsíční zárukou a iP4 8 GB, která je nová? Samozřejmě, že za tu cenu je třeba Nokia Lumia 920, na kterou není tolik aplikací.
2. Četl jsem na fórech, že si mám dávat pozor na indikaci o oxidaci u portu na 3,5 mm a u dobíjecího konektoru a zkontrolovat sériové číslo - doporučíte mi, na co si ještě dát pozor, když je to bazarová věc?
3. Doporučíte mi appku na flash videa z webů, na kterých je velké procento úspěšnosti na přehrátí?
4. Výdrž baterie v posledním iOS6 už je lepší než ze začátku produkce?
5. Jak je to s aktivací mobilu, musí se také jako u nového výrobku nebo se jenom dá do něho SIMka a jede se (i po továrním nastavení)? :)
6. Žádný problém se signálem není už u S verze?

Děkuji Vám moc za případné odpovědi, dost by mi to pomohlo.
Uživatelský avatar
Sonny
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát led 06, 2012 10:43
Zařízení: Iphone 4S

iPhone 4S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sonny »

Zdravím, potřeboval bych poradit, mám krátce 4S (iOS7) a nevím si rady jak nastavit email tak aby mě to telefon oznámil okamžitě, PUSH mám zapnuto ale i tak nový email zjstím jen tehdy, když vlezu do emailu a ručně to zkontroluju...v nastavení je ještě zaškrtnuto ručně ale není tam ani možnost to odškrtnout...co mám kde špatně? :-)
sprs
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 05, 2011 7:51
Zařízení: iPhone 3GS 16GB, Samsung Omnia W

iPhone 4S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sprs »

To, čo chceš, musí podporovať aj emailový server. Ak to chceš používať s účtom na gmail.com tak ten to už nepodporuje.
Uživatelský avatar
Sonny
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát led 06, 2012 10:43
Zařízení: Iphone 4S

iPhone 4S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sonny »

ahaa díky za vysvětlení
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

iPhone 4S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

Zdravím, chcel by som sa spýtať..jeden člen rodiny má IP 4S, no sám som postrehol, že na ňom nefunguje automatická regulácia jasu..je samozrejme zapnutá no jas vždy zostáva na rovnakej úrovni..pri telefónovaní displej normálne zhasína..tuším to začalo až od iOS 7, no niesom si úplne istý..
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů