Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od barberry.pha »

Tak na CZ apple store zacal predprodej iphonu 4S
http://store.apple.com/cz/browse/home/s ... ily/iphone" onclick="window.open(this.href);return false;

ceny jsou zajimave :
16GB - 14490,-
32GB - 16990,-
64GB - 19990,-

zakladni model se zacina prodavat o 1000,- levnejsi nez loni, kdy nedotovanou 16GB verzi ip4 prodaval VF.
Jsem velice zvedavy jak tady na toto zareaguji operatori.

Napr. mirronet zacal preobjednavky s cenami o 5 tisic vyssimi nez nez tedka dal apple store.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od Jiří Hrma »

jj, už jsem o tom nahodil bleskovku http://smartmania.cz/bleskovky/zname-of ... y-trh-1501" onclick="window.open(this.href);return false;
Jsem ještě zvědavý, jakou nabídku připraví operátoři.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od barberry.pha »

Na to jsem taky zvedavy, no do tydne se dozvime, jsem zvedavy na nedotovane a pak na dotovane ;) hlavne u tmobilu. Jinak to uz asi bude chtit 32gb verzi alepon pokud je v planu natacet videa, vychazi to na 1 minutu asi 150MB.
Ikdyz zase tim ze mam ipad2 64GB a vsechno cpu do neho, tak mam v iphonu vice mista ;)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

RE: Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Operatori by mohli byt levnejsi nez apple store, ale neco mi rika, ze si jeste nenahrabali dost :)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od jerry_stolarik »

Je to strasne jak jsou ti cesti operatori drazi. Tady v UK je to uplne nekde jinde, viz cenik iPhone 4S u O2 tady. Neomezene volani + Neomezene SMS za nejakych 1600 Kc/mesic a se smlouvou na dva roky a iPhone 4S 64 GB stoji ani ne 1000 Kc.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od Balrog »

Já doufám,že vodafone bude zase nejlevnější?když jsem si od nich kupoval iPhone tak mě s MMP 477kč vyšel přes 13200kč a jen půl roku jsem platil a pak si to zmenšil(dobrá nabídka) tak jen doufám,že to bude teď na stejno a nebo i levněji?no uvidím příští týden
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od mike-biker »

Mám takové tušení, že ceny nedotovaných nasadí výše a budou spoléhat na to, že jejich "slevy" k paušálům budou výrazné.
Už vidím titulek: APPLE iPhone 4S 16GB za 13.999 s měsíční útratou 800 Kč. :evil:
Mají jednu výhodu - kdo bude prodlužovat smlouvu, přece jen raději ušetří tisícovku oproti APPLE Store a ještě bude mít plnou záruku 2 roky.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od niky79 »

Mironet bych vůbec neřešil. Takoví zoufalci se jen tak nevidí. Oni ostatne i jako první v ČR prodávali ip5...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od barberry.pha »

jerry_stolarik píše:Je to strasne jak jsou ti cesti operatori drazi. Tady v UK je to uplne nekde jinde, viz cenik iPhone 4S u O2 tady. Neomezene volani + Neomezene SMS za nejakych 1600 Kc/mesic a se smlouvou na dva roky a iPhone 4S 64 GB stoji ani ne 1000 Kc.
Ale iphone je na ty dva roky blokovany pouze na toho operatora ne? a zaruka je pouze jeden rok?

Tady operatori plati ze sveho druhy rok zaruky a iphony musi prodavat neblokovane ... Nechci se jich zastavat ale podminky jsou v necem, docela i zasadnim, odlisne a tak i chapu ze ceny jsou taky jinde. Pak existuji pripady kdy i v cr nabizeji iphone za par korun, firemni zakaznici, lidi co vice provolaji a chteji odejit ke konkurenci ... A hlavne zalezi za kolik jim apple ten iphone prodava. Pokud jich v UK vezme napr VF pres 500 tisic kusu, asi maji jinaci cenu nez kdyz jich tady vezme VF 20 tisic, kazdy porovnava pouze ceny a uz neporovnava ostatni veci.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Na apple store CZ zacal predprodej iphonu 4S

Příspěvek od jerry_stolarik »

Máš pravdu, záleží to na spoustě faktorů ale stejně si nemyslím že by ty ceny v Česku mely být podstatně vyšší.

Přece jenom je to pořád jedna spolecnost. T-Mobile, Vodafone i O2
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů