iPad- zápisník?

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
FullGasCZ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 02, 2011 20:53
Zařízení: HTC Desire HD

iPad- zápisník?

Příspěvek od FullGasCZ »

Dobrý den,
měl bych dotaz na uživatele iPadu 2, ohledně jeho možných využití. V současnosti řeším dilema ohledně výběru přístroje pro tvorbu zápisků z přednášek a organizace.
-Až doteď jsem pro tyto příležitosti používal Acer Aspire One, ovšem už je poměrně "vystárlý" a hlavně nikdy nefungoval zcela 100%, byl dost poruchový aj., prostě špatně. Na jeho místo by mělo přijít něco kompaktního, lehkého a s dobrou výdrží (mimo jiné mám i Vaio řady "E", což je pro tento účel moc velké a Desire HD samozřejmě nejde použít na zápisky). -
Už na první pohled mě iPad dost zaujal, prostě krásná hračka :) , navíc bych očekával, že zpracování a funkce by měla být na jiné kvalitativní úrovni než Acer (ostatně na myšlenku iPadu mě přivedl můj bezchybně fungujicí iPod 4 Touch).
Mou otázkou tedy je: dá se iPad použít jako uspokojivý prostředek pro tvorbu a správu delších textů, samozřejmě se správnou českou diakritikou (v prodejně Applu jsem si zkoušel práci v "zápisníku" a tam jsem české znaky jaksi nenašel)?
Pokud by někdo měl ještě navíc zkušenost i s hardwarovou klávesnicí z příslušenství, zajímaly by mě též.

Díky moc za odpovědi... :wink:
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

iPad- zápisník?

Příspěvek od Radek Hulán »

Potřebuješ přesně toto - HP 5103 za 8 500 Kč:
http://www.alza.cz/hp-mini-5103-d184206.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Výdrž 10 hodin, váha 1.2kg, tělo z mageziové slitiny, matný 1366x768 displej a klávesnice 95% plné velikosti.
http://myego.cz/item/hp-mini-5103-wt211 ... i-10-hodin" onclick="window.open(this.href);return false;
FullGasCZ píše:dá se iPad použít jako uspokojivý prostředek pro tvorbu a správu delších textů, samozřejmě se správnou českou diakritikou (v prodejně Applu jsem si zkoušel práci v "zápisníku" a tam jsem české znaky jaksi nenašel)?
Nedá. Tablety, všechny, jsou pro tvorbu textů naprosto nepoužitelná zařízení. iPad 2 za 14t Kč je dobře použitelný na hraní Angry Birds. Na téměř cokoliv jiného je lepší netbook či notebook za poloviční cenu.

Recenze: http://www.mobilmania.cz/clanky/ipad-2- ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
zune85
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon zář 06, 2010 1:50
Zařízení: Lumia 735
Bydliště: Praha - Holešovice

iPad- zápisník?

Příspěvek od zune85 »

a jeeje tu zas "niekto" perlil a robil si reklamku na svoj blbý blog
absolutne nepočúvaj mistra EGA
kup si kludne iPAd a teraz bude už aj Samsung Galaxy Tab 10.1 v predaji
on je taký truhlík a čo je dobre pre neho je dobre aj pre zbytok ludstva,ale to si myslí len ON

k tomu iPadu ak podržíš prst na písmenku ,vyskočí ti ponuka na písmenka z diaktrikou,Samsung to bude mat určite podobne
potom je iPad Keyboard Dock ,klavesnica do ktorej zasunieš iPad a možeš písať (aj nabíjať iPad)
alebo OBAl z klavesnicou
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

iPad- zápisník?

Příspěvek od YAMATO »

Nebo si kup Asus Transformer s perfektní hw klávesnicí v doku a reálnou výdrží 15 hodin.
Jirkus
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned čer 12, 2011 6:35
Zařízení: iPhone

iPad- zápisník?

Příspěvek od Jirkus »

Na záznam přednášek je nejlepší DIKTAFON. :)
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů