iPhone 5

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone 5

Příspěvek od htcjirka »

To porad neni ale ono ,protoze flash obsah webu se restreamuje přes servery Skyfire Labs..
Takze jako takova nouzovka.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 5

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pro jailbreaknute iOS zarizeni se dal z Cydie stahnout nastroj Frash, ale od iOS 4.1 nefunguje, na starsi mi behal docela dobre (slo o cca 12 MB plugin do Safari, ktery po poklepani zobrazil flashove objekty). Ted uz se ale ve vyvoji nepokracuje.
Pauky
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob čer 04, 2011 22:25
Zařízení: Nokia 5800 XpressMusic

iPhone 5

Příspěvek od Pauky »

Je to holt škoda, že Apple ani v nejbližší době do iPhone Flash nedá. No i tak je to kvalitní smarthphone, pro mě jeden z nejlepších (hlavně kvůli display) a jeden z nejdražších :D ale obrovské mínus absence Flashe a neúplné bluetooth.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

iPhone 5

Příspěvek od premikkoci »

Už teď se dělají stránky v HTML5 nebo jsou uzpůsobené mobiilům a bez problému přehraješ video. Zase takové mínus bych to neviděl..
Pauky
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob čer 04, 2011 22:25
Zařízení: Nokia 5800 XpressMusic

iPhone 5

Příspěvek od Pauky »

Samozřejmě, že jsou stránky v mobilním zobrazení, ale přeci jenom to není úplně ono.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone 5

Příspěvek od htcjirka »

premikkoci píše:Už teď se dělají stránky v HTML5 nebo jsou uzpůsobené mobiilům a bez problému přehraješ video. Zase takové mínus bych to neviděl..
Porad pro 75% webu je potreba flash..HTML 5 jeste rozsirene neni a dlouho nebude.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 5

Příspěvek od GreenArrow »

Plné rozšíření HTML 5 se odhaduje na rok 2020,takže já bych absence flashe viděl jako mínus ;-)
Pauky
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob čer 04, 2011 22:25
Zařízení: Nokia 5800 XpressMusic

iPhone 5

Příspěvek od Pauky »

Konečně jsem měl možnost pohrát si s iPhone 4 a myslím že je to jedno z nejlepších zařízení. Nechápu co všichni mají s dvoujádrovými procesory když iPhone 4 nemá dvoujádro a přesto jede neuvěřitelně svižně. Dřív se měl Nokii 5800 se Symbianem a to byl děs a hrůza. Takže iPhone mne opravdu uchvátil. Bohužel si myslím, že už nemá cenu kupovat iPhone 4 a tak si budu muset počkat zřejmě do září na iPhone 5, ale moc se těším a doufám, že nezklame.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

iPhone 5

Příspěvek od premikkoci »

Dvoujádrové procesory zatím považuji za PLACEBO efekt..
babenka4
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 20, 2011 9:47
Zařízení: HTC DHD

iPhone 5

Příspěvek od babenka4 »

skoro so vsetkym tu suhlasim, mala som iPhon3GS teraz mam iPhon4, na ktory nedam dopustit a pokym som nemala MT s Androidom, bola som presvedcena, ze Flash je nepostradatelny a velke minus iPhonu. No ako pisem po kupeni HTC DHD si to uz nemyslim, skoro vobec ho nepouzivam, navyse vysvaca baterku takmer obratom, Flash ma neskutocne naroky na baterku. Pokial by sa vsak stranky stavali k tomuto problemu ako JOJ.sk, ktora intenzivne pracuje na spristupnenie obsahu v HTML 5

vid clanok: http://www.zive.sk/tv-joj-cely-archiv-s ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;,

bolo by to fajn. Dvojjadro si myslim, ze u perfektne vyladeneho iOS pri iPhone nechyba, jedine asi ako prestizovka. U zle vyladeneho OS nepomoze ziadne 2-jadro, blbne a zamrza ako napr LG.
To co mne chyba je väcsi displej a k velkej smole , snad sa to este zmeni, ale avizuju, ze s najväscou pravdepodobnostou velkost zostava, ma mat imidz iP4, co nie je dobre, zisli by sa aspon 4 palecky, chyba mi to v porovnani s DHD, prezerat internetove stranky na nom je paraaada. Tiez sa na iP5 tesim, ale ak nebude mat väcsi displej, zaradim sa do cakatelov na radu iP6. Zaverom pri porovnani tychto 2 telefonov, je u mna jednoznacnou jednotkou iPhon4, vyhrava vo vsetkych ohladoch:
vyladenost OS a teda vysoka stabilita, kvalitou displeja aj co sa tyka citatelnosti na slnku, vydrzou baterky a tiez kvalitou aplikacii a hier. Len skoda, ze nasi operatori nas tak zdieraju, lebo jeho cena je na Slovensku nenazranim operatorov vysoko premrstena a neadekvatne vysoka. V USA ma cenu 649 dolacov, co je pri dnesnom kurze 455 €.
Pauky
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob čer 04, 2011 22:25
Zařízení: Nokia 5800 XpressMusic

iPhone 5

Příspěvek od Pauky »

Bohužel nejsem vlastníkem žádného ze zařízení iPhone. Tak mi přijde výhodnější počkat si pár měsíců a koupit iPhone 5, než být nedočkavý a kupovat iPhone 4.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned čer 19, 2011 22:22) --

Zkoumal jsem možnost objednat iphone ze zahraničí, ale zjistil jsem, že jsou s tím nějaké problémy a telefon nemusí v ČR fungovat. Co je na tom pravdy a proč by nemusel fungovat ?
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

iPhone 5

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

když držím v ruce iPhone 4 tak mě jen těžko napadá co bych na něm co se týče HW změnil. Vynikající displej, skvělá kamera, rychlý procesor a vynikající dílenské zpracování a použité materiály už má iPhone 4. Co teda přidat do iPhone 5 aby byl jestě lepší?

Co bych já chtěl v iPhone 5 je trochu větší displej. Nemusí to být o moc. Něco mezi 3.5 a 4 palci by se hodilo. Rozhodně bych zachoval stejné rozlišení ať nejsou problémy s aplikacema.

Fotoaparít může klidně zůstat na 5 Mpx. Kamera je sice úžasná ale vždy je co zlepšovat. Tak by na tom mohli zapracovat.

Nevadila by mi 64 Gb veze iPhonu ale bez toho bych se obešel.

Asi není pochyb že v další generaci iPhone najdeme A5 chip. Ale mě by vůbec nevadilo kdyby se Apple vydalo úplně opačnou cestou. Místo aby A4 chip nahradili A5 chipem s 2x větším výkonem a 9x rychlejší grafikou. Mě by se líbil chip kteráý má stejný výkon jako A4 chip jen vydrží podstatně déle na jedno nabití. Nepotřebuju 9x výkonější grafiku. A4 chip je na tak malý displej naprosto dostačující. Nepotřebuju rychlejší procesor A4 zvládá všechno co dělám na iPhone bez problémů.

Uvidíme na podzim čím nás Apple překvapí. Celkově se mnohem víc těším na iOS 5 které opravuje spoustu SW problémů než na iPhone 5.
Uživatelský avatar
Kott02
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte úno 19, 2008 19:30
Zařízení: iPhone 5 16GB
Bydliště: OVA
Kontaktovat uživatele:

iPhone 5

Příspěvek od Kott02 »

Mám rád svůj iphone 4 a neměnil bych na něm krom dvoujádra nic (nee žeby bylo potřeba, ale androjďáci tvrdijou že je podstatné a velice důležité ;) ).

to iphone hater: flash nahradí HTML5 a bude klid, WP7 i iphone budou podporovat tento formát, stejně tak i počítače a bude klid.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone 5

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel o HTML5 uz se mluvi pekne dlouho a kazdy rok se tvrdi jak nahradi flash a dodnes nic,takze timto bych se neukajel..
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPhone 5

Příspěvek od GreenArrow »

Kott02 píše:Mám rád svůj iphone 4 a neměnil bych na něm krom dvoujádra nic (nee žeby bylo potřeba, ale androjďáci tvrdijou že je podstatné a velice důležité ;) ).

to iphone hater: flash nahradí HTML5 a bude klid, WP7 i iphone budou podporovat tento formát, stejně tak i počítače a bude klid.
"nahradí" Až to bude,tak flash chtít nebudu,zatím to není,takže flash chci
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

iPhone 5

Příspěvek od niky79 »

htcjirka píše:
premikkoci píše:Už teď se dělají stránky v HTML5 nebo jsou uzpůsobené mobiilům a bez problému přehraješ video. Zase takové mínus bych to neviděl..
Porad pro 75% webu je potreba flash..HTML 5 jeste rozsirene neni a dlouho nebude.
Dovolim se zapojit do diskuse:

- HTML5 je mozne pouzivat pro kodovani stranek uz dnes, s prechodem z HTML/XHTML na HTML5 neni zadny problem.
- HTML5 prvky pro video a audio je take mozne pouzivat uz dnes a na mnoha mistech se take pouzivaji.
- to, ze pro 75 % webu je potreba flash, povazuji za blabol. Nicmene, pokud si chces zobrazit flashove reklamy, pak ano a pak je mozna tech 75 % malo :lol:
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

iPhone 5

Příspěvek od hellwet »

no ja by som na iphone 5 asi prijal vecsi displej, fotak aby mal 8mpx hd video moze ostat, flash a lepsi dizajn. Sice iphone nevlastnim ale drzal som ho v ruke a moc mi nesadol lebo iphone 4 je strasne pre mna hranaty kedze ma HTC Desire
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

iPhone 5

Příspěvek od Davedroid »

...a kdypak vlastne bude u nas k sehnani?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 5

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na to je hodně těžké odpovídat, když ještě ani nebyl oficiálně představen :), ale podle posledních spekulací a zákulisních zpráv by se na trh mohl dostat v průběhu podzimu příštího roku, více o tom je napsáno třeba zde http://www.iphonestuffs4u.com/iphone-5- ... -features/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů