iPad 2 - mikrofon

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

iPad 2 - mikrofon

Příspěvek od dwbmb »

Dotaz pokládám jen ze zajímavosti.
Mám iPad 2 a zvuk z mikrofonu šumí tak intenzivně, že když něco doslova zařvu, tak to teprve bude v pozadí toho šumu možná slyšet. Šumí to jak niagáry, je to prakticky nepoužitelné úplně všude. posílám iPad 2 na reklamaci, jen mě zajímá, jestli jsem jediný nebo to postihlo i někoho jiného. iPad 2 je úplně nový, právě vytažený z krabice.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPad 2 - mikrofon

Příspěvek od barberry.pha »

Tak to vypada asi vadny kus, pokud jsem natacel a bezela jenom tv, tak to lehce sumelo a sla trochu slyset tv.
Pak jsem zkousel spise potichu neco rict a mikrofon mi to vzal zretelne a zadny sum.

Jinak pro pripadne rejpali, jak muzu natacet s ipadem 2 video, tak jsem to zkousel kvuli zminenemu dotazu :P
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

iPad 2 - mikrofon

Příspěvek od dwbmb »

Ještě než sem to poslal, tak mě napadlo updatnout na 4.3.1. Ten rozdíl je obrovskej. Ano, šumí to, ale stejně tak jde rozpoznat i řeč. Shazam nebo Google Mobile App už rozpoznávájí dobře. Hlas nahraný v diktafonu je doplněn o šumící pozadí, ale je srozumitelný, zřetelný a hlasitý.

Když ale zkusím natočit video (inspiroval jste mne), tak i při maximálním zesílení slyším skoro kulový. Je slyšet, co říkám, překvapivě bez šumu, ale neskutečně potichu.

EDIT: tak jsme po onom update udělal pro jistotu ješte Restore a je to stejný jak předtim. Šum, praskání, hlas vůbec žádnej. Takže přece jenom ta reklamace.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

iPad 2 - mikrofon

Příspěvek od Faramir »

OT: Mě teda mikrofon nešumí vůbec, ale zajímalo by mne, kde je vlastně ukrytý :-D Čtvrt hodiny jsem strávil jeho hledáním a nenašel jsem :-) Manuál stáhnout nemůžu, jsem teď na mobilních datech...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPad 2 - mikrofon

Příspěvek od barberry.pha »

Mikrofon je na horni strane presne uprostred mezi jackem a power buttonem ;)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

iPad 2 - mikrofon

Příspěvek od dwbmb »

Reklamace to vyřešila :)
mrbloody3068
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 26, 2011 17:09
Zařízení: iPad 2

iPad 2 - mikrofon

Příspěvek od mrbloody3068 »

Já mám stejný problém ! Mikrofon šumí tak že neni nic slyšet...
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů