Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rickeey [SVK]
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř led 12, 2011 15:38
Zařízení: HTC HD 7
Kontaktovat uživatele:

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od Rickeey [SVK] »

Dobrý deň, videl som veľa krytov a púzdier na iPhone 4, ale nijak ma nelákajú... Patrím medzi tých ktorý by chceli mať svoj iPhone bez škrabančeka a aby aj ten kryt nejak vyzeral. Dosť veľa krytov nechráni bočné tlačítka (volume, vibrating off/on), a chcel by som vedieť z vašich skúseností aký kryt preferujete. Rozmýšľal som aj nad týmto: http://www.stealthguards.com/index.php/cellphones/apple-iphone-4-full-body-protection.html?gclid=CPSpkN3nz6YCFYm-zAoddm4HHA ... síce by to chránilo iPhona proti poškriabaniu a mal by som ho v celej jeho kráse, no rád by som videl niečo proti pádom, napr. od case-mate :) ... Napíšte aké kryty máte vy a či ste s nimi spokojný, či tam iPhone sadne, či nieje príliš veľký atď... Ja sa rozhodnem asi pre Vroom od cm
getDynamicImage.png
(159.16 KiB) Staženo 1082 x
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od Tom Vysoudil »

Vezmu to poporadku:

Na vRoom a podobne silikony kasli. Lepi se na ne prach (cerne) a hlavne se ten prach dostava pod obal. Celkove kvalita spatna.

FullBody folie - napr. od Zagg nemuzu doporucit. Krpati se a celkove nema uhlazeny vzhled, tudiz jde hodne videt, ze na pristroji je. A hlavne! Takto si nepredstavuji presne zastrizeni na folii za nejakych 700. Des.

Ted posilhavam pod Vapor 4 Chroma a nebo limitovanou edici Vapor Pro - Black Ops.
http://www.elementcase.com/iPhone-4-s/61.htm
Jen ceny se pohybuji v jinych dimenzich. Ale i tak. Je to kus krasneho obalu, tak treba tech 150-180$ vc posty snad nekdy pri slabe chvilce obetuji :tlem:

PS: par znacek co ma kvalitni obaly a dle me se spatneho provedeni bat nemusis: more-thing, case-mate, switcheasy, griffin, ultra-case a speck :-)
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od cicolably »

ja som mal niekedy na 3G miniot krásny čerešňový z vygravírovaným menom na zadnej strane, len tá cena zabíjala
teraz mi stačí toto
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od Balrog »

Taky krásné pouzdro jen zase ta cena.
http://iphonemania.mobilmania.cz/Graft+ ... byt+krasne" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od GreenArrow »

Já mám iP bez pouzdra,nechovám se k němu moc slušně(bývá v batohu s klíčema) a má snad 5 mini škrábanečků..podle mě poudro nemá cenu
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od jerry_stolarik »

Taky nejsem moc velký fanda pouzder. Ale nechci aby se mi telefon poškrábal.

Já mám na svojem telefonu nalepený skin z http://www.gelaskins.com" onclick="window.open(this.href);return false; a screen protector. Při pádu mi to asi moc nepomůže ale proti škrábamcům to ujde.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od mike-biker »

Já mám toto:
http://www.mophie.com/mophie-juice-pack ... p4-blk.htm.
Stál mě 108 doláčů přímo v USA a jsem naprosto spokojen. Kryt + externí baterka "All in one" + možnost synchronizace a dobíjení přes MicroUSB. :-)
Nikolkaa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 29, 2013 12:18
Zařízení: Iphone 4s,Ipad2

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od Nikolkaa »

Nemáte nějaké tipy, kde by se dala koupit levná, ale hlavně pěkná pouzdra pro Iphone 4?? Hledala jsem snad všude alza, mall, apple (tam sou draha)?

Nikča
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od Balrog »

Já kupoval v Electroworldu a v těch krámcích co jsou v obchodních centrech mají také hodně krytů a pouzder za dobré peníze.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kryty, pouzdra na váš iPhone 4

Příspěvek od htcjirka »

Nikolkaa píše:Nemáte nějaké tipy, kde by se dala koupit levná, ale hlavně pěkná pouzdra pro Iphone 4?? Hledala jsem snad všude alza, mall, apple (tam sou draha)?

Nikča
iPhone4 a iPad2 jsou také drahé zařízení,takže nějaké dražší příslušenství tě přece nemůže rozhodit.
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů