iTunes-složky s hudbou

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Uživatelský avatar
ticho
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon čer 07, 2010 20:14
Zařízení: iPhone 5S

iTunes-složky s hudbou

Příspěvek od ticho »

Ahoj, nemůžu najít kde se v iTunes na PC nastavují složky s hudbou, které má vidět. Někde jsem to nedávno našel, mohl jsem si přidávat složky jak jsem chtěl ale teď to nemůžu najít. Víte někdo kde to je?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iTunes-složky s hudbou

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Edit-->Preferences-->Advanced
Obrázek

Případně si novou hudbu můžeš normálně přetáhnout do okna. Já to dělám nejradši tak, že si založím nový nepojmenovaný playlist, tam si přetáhnu složku s novým albem nebo interpretem, ověřím hromadně jestli jsou v pořádku ID3 Tagy aby se mi kvůli překlepu album nezařadilo někam jinam a pak vše uložím, playlist smažu a nové album už je pak normálně v hudební knihovně.
Uživatelský avatar
ticho
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon čer 07, 2010 20:14
Zařízení: iPhone 5S

iTunes-složky s hudbou

Příspěvek od ticho »

Díky moc, ještě mám jeden problém. Nevím jak mám synchronizovat alba ve kterých je více interpretů, např. soundtracky k filmům. Tagy mám v pořádku, ale když to přidám do iTunes tak to jedno album se mi rozprcá po jedné písničce na 20 alb a když to přesunu do telefonu, pustím iPod a dám alba tak tam mám 20 alb se stejným obrázkem i jménem ale v každém je jen jedna písnička.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iTunes-složky s hudbou

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

To jsem vyřešil tak, že u Soundtracků napíšu do Album Artist "Sountracks" a do kolonky Artist původního autora. iTunes řadí podle Album Artist, takže se mi všechno zobrazí pod položkou Soundtracks, ale když ji rozkliknu, tak už tam mám jednotlivá alba a autory, ale nevím jak to řadí iPod. Přinejhorším si "Soundtracks" vložíš i do kolonky Artist a do Album si dáš název filmu.
HonnnZZ
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 11, 2011 15:40
Zařízení: Nokia N97 , Ipod Touch 4g 8GB

iTunes-složky s hudbou

Příspěvek od HonnnZZ »

DObrý den mám Ipod touch 4g .. když spustím itunes a přesunu písničky který mám uložení v pc tak přenos je strašně dlouhej musim čekat třeba 5 hodin abych překopíroval 3 alba,, neví někdo co stím ? :???:
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

iTunes-složky s hudbou

Příspěvek od niky79 »

Nejede ti to přes WiFi nebo dokonce USB 1.1?
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iTunes-složky s hudbou

Příspěvek od uni »

ticho: řeším to playlisty. Resp. je mi vcelku jedno, kam si co iTunes zařadí, já vytvářím playlisty v obdobě adresářů na HDD (iPod umí díky bohu složky pro playlisty, což Creative Zen něco neumě-šel z domu).
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů