zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
RenoRaines
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 12, 2010 13:21
Zařízení: iphone2g 313alternate + BB 8220 + Nexus One=ted

zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Příspěvek od RenoRaines »

Dobry den
prussvih - iphone 2g s firmware 313 custom 7A15 (JB, Bluetooth atd ve stylu iOS 4) 8 GB se zaseknul
OS v nem sel v poradku, vse ostatni take aplikace atd, nektere veci se intalovali pres itunes nektere pres cinske pc suite
vse bylo v poradku, pres zvyse zmineny program se take instalovaly cidia app=ty tzv package
(nicmene tento program jen simulovat to jako kdyby se z cydia aplikace v iphonu intalovaly package z telefonu, kvuli tomu to neni)
vse bylo opet v poradku, pak ale pri odebirani jedne package primo z cydia aplikace v telefonu se telefon zasekl - vyhodilo to error s tim ze se ma resetova a po vypnuti uz nenajede - (nebyl pripojen k pc v tu chvili) jen na par sekund se objevi boot logo=jablicko a pak se vypne - resp nenajede (nebo najede ale nic nezobrazuje) jak se resetuje ?

zkouseli jsme drze tlacitka home a on/off beze uspechu vicemene akorat jedenkrat se objevil kabel + logo itunes
=> nevim jestli je to ten tzv safe mode ci co ale po pripojeni (nebo musi byt pripojen od zacatku ? ) se v programu itunes ve windiws nic neobjevi - zadny pripojeny telefon co mame delat ?

esistuje nejaka aplikace ktera tyto pady resi
predem dekuji
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud se dostaneš do Safe modu, tak zkus pak přes iTunes udělat restore na původní firmware, to by mělo pomoci a iPhone by se měl zase rozjet. Na Google najdeš spoustů návodů, tady je jeden na videu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jzyy4puapig[/youtube]
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Příspěvek od barberry.pha »

Pripoj iphone k pc, dostan ho do DFU mode a az se ti ukaze v itunes tak restore.
RenoRaines
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 12, 2010 13:21
Zařízení: iphone2g 313alternate + BB 8220 + Nexus One=ted

zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Příspěvek od RenoRaines »

mozna ze neco delam spatne na displeji mam logo safety-rezim ale kdyz pak mam spzstenou aplikaci itunes ve windows 64bit takm i neukazuje iphone, resp pripojuji a odpojuji kabal usb, zvuk windows hlasi odpojovani a pripojovani zarizeni ale v itunes se mi neukazuje
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Příspěvek od barberry.pha »

Kdyz ho das do dfu mode, nesmis mit na displeji itunes a kabel, tak ti ho pak itunes najde, pokud si jistu ze ho mas v dfu mode a porad nic tak zkusim jiny usb, kabel, pripadne preinstalovani itunes, ale pres dfu by se ti mel ukazat v itunes urcite
RenoRaines
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 12, 2010 13:21
Zařízení: iphone2g 313alternate + BB 8220 + Nexus One=ted

zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Příspěvek od RenoRaines »

safra, budto to delam spatne nebo je to pokazene vic nez myslim, v tom videu na you tube je taky jiny tvar kabelu
ja mam proste usb zastrcku smerujici sipeckou k itunes logu (na displeji iphone) kdyz uz se mi podari ten rezim spustit
na videu je to same ale jiny konec kabelu (nebo je to jen tim ze tam maji 3g a ja mam starsi)

muzete mi dkyztak slovne popsat co mam presne delat ? jestli nejdriv zapout itunes, spojit s kabelem a pa kto resetovat nebo naopak nezapinat itunes, nespojovat, problem je ze do toho rezimu se mi take dari jen sporadicky dostat,
davno jsem si zjistil ze 10 sec podrzet obe 2 tlacitka a jakmile zhasne tak drzet jen to spodni=home , takto mi nikdy ten rezim nenabehl
otazka je take jestli je to ten rezim, neni tam vice bezpecnostnich rezimu, atd ?

myslite ze servis by si s tim poradil ? kolik by to stalo ?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Příspěvek od barberry.pha »

Pripoj iphone k pc, zapni itunes, a pak soucasne drz homebutton a power cca 10s, jak problikne displej, tak pak pust power ale porad drz drz homebutton asi 30s, zkratka tak dlouho dokud se ti neobjevi v itunes ;)
Pokud to nepujde zkus to nekolikrat. Taky se mi to nepovede vzdy napoprve ;)
RenoRaines
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 12, 2010 13:21
Zařízení: iphone2g 313alternate + BB 8220 + Nexus One=ted

zaseknuty iphone2g jak to vyresit ?

Příspěvek od RenoRaines »

anebo to je temi 64 bity zkusim to na dalsim pc budu zkouset moznosti

-- doplnění předchozího příspěvku (pát srp 20, 2010 0:41) --

porad se mu to nedari myslite ze by to v servise zpravily ? kolik by to stalo ?
sem tam se mi povede spustit ten rezim (ne ale presne tou kombinaci) ale stejne to pak itunes nepozna jeste zkusim ruzne verze instlaovat

tel spadl pri odebirani package z cydie a resetu, pak jiz nenabehl, logo se objevi vzdy na 15 sekund a pak zase zmizi
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů