Chyby Apple iPhone 3GS

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od roxtedy »

čau, přemýšlím nad Iphonem 3GS. Zajímají mě HW chyby tohoto zařízení.

1. Volám kamarádovi na Iphone a slyším ozvěnu(docela často), máte také problémy s hovory?
2. Slabý signál GPS, vypadává Vám při navigaci autem?
3. Slabší signál wifi, mám s tel TD2 signál, tam kde iphone ne, trpí IP slaším signálem wifi, 3G?
4. Jsou nějaký další HW problémy IP?
Díky
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Chyby Iphone

Příspěvek od barberry.pha »

K dotazum:
1- nikdo si mi nestezoval, spise bych to videl na blby signal, to se mi stavalo u vice phonu
2-gps chip mi prijde kus kus, nekdo dobry nekdo horsi, sam jsem si to zjistoval a nebylo to jednoznacne, nekdo vynikajici nekdo mel problem
3- wifi chytam bez problemu a kdyz je problem tal spise ve wifi, delalo mi to i ma omnii2 a nebo notebooku takze u iphonu bych chybu nevidel
4- ja zadny problemy nepozoruji

Mi ta gps obcas blbne, da se to vyresit JB a pres aplikaci sparovat s externi gps pres bluetooth, nechapu proc to nejde normalne, to je jediny co me zere, ale znamy s ni prob´emy nema, v zastavbe behem nekolika sekund, jeste uvidim jestli se to s novym os nezlepsi ;)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chyby Iphone

Příspěvek od Daidalos »

Pomůžu ti s první otázkou.
Přesně tak, kamarád má 3GS, vždy když mi volá, nebo já jemu, tak nepochopitelně slyším jakoby i sebe v dálce..prostě ozvěna. U jiných hovorů jsem to nezaznamenal. Do teď jsem bloumal nad tím, čím to je a když si to sem napsal, tak je to hned jasné.. 8-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Chyby Iphone

Příspěvek od barberry.pha »

Ano a proto vsechny 3gs jsou z ozvenou ... U meho 3gs zadna ozvena neni a jak psal, ozveny jsem slychaval u ruznych modelu telefonu a nikdy to nebylo ze by jenom u jednoho cloveka, a pokud ano tsk bych to videl jako vadu kusu nez problem vsech iphonu a jeste spise spatny signal nebo spatny prenos hovoru ...
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chyby Iphone

Příspěvek od Daidalos »

To sem neřekl, že to dělají všechny, jen že jsem se s tím taky setkal u Iphonu 3GS a u dvou kusů to už není náhoda..
Navíc telefonuji s dost lidmi a u nikoho jiného jsem se s tím nesetkal.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Chyby Iphone

Příspěvek od barberry.pha »

tak porad to muze byt nahoda :)) nikde na foru o iphone se tady to neresi a pokud by to bylo vaznejsi tak o tom bude zminka .. jinak ty ozveny stejne prikladam spatnemu signalu a problem bych videl na strane operatora ... znam pripady kdyz to delalo i ruznych typu phonu ... co jedine muze byt je ta gps, tam je ten problem trochu vetsi a je to vazne kus od kusu
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od roxtedy »

Já určitě nevidím vadu na straně operátora. Takové výmluvy mně příjdou směšné...Volám již několik let a v životě jsem se s tím nesetkal s ozvěnou a najednout když volám na IP tak je vada na straně operátora. Ta ozvěna je šíleným způsobem a spíš se ozývám já, než on. To mě docela mrzí, prtože IP gs3 půjde ted dolů,když vyběhne IP 4. Ale volání a pak GPS je pro mě dost důležitá:( Ten kamoš si koupil IP teprve nedávno, tak se nedá ani říct, že se jedná o nějakou starší revizi:(
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od Daidalos »

Mně osobně taky příjde také blbost svádět to operátora nebo na signál.
O koupi 3GS jsem také uvažoval, podle některých teorií by se dal koupit v zahraničí za chvilku už za 5000Kč. Cože je pro mne docela lákavé. Taky bych počkal na OS 4, který by tu chybu mohl třeba opravit..
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od barberry.pha »

Kdyz jdi ho koupis v zahranaci tak si dej pozor at neni blokovany jinak ho budes mit u nas nanic ... A s tou ozvenou se mi to obcas stava a je jedno komu volam a s ceho volam, az budete volat a jenom u jedny odoby bude ozvena tak mu reknete at si odnese phon do opravy s mikrakem, jinsk signsl od mobilu se siri vzduchem tskze hrozi stejne vypadky jako treba u tv... A kde jsi prisel na tu cenu 5000kc u 3gs?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od Daidalos »

Už nevím, někde v Metru to psali, že do pár měsíců by takhle razantně mohl zlevnit díky Iphonu 4.(samozřejmně bazarový)
S tím blockem mi to je jasné, navíc to musí být gsm verze. Uvažoval jsem o tom, ale nejspíše ho kupovat nebudu, protože 3G ani 3GS mne vůbec nenadtchly (respektive jim chybí to co potřebuji). Kdybych kupoval Iphone, tak jedině 4, ale ten je zas cenově po mně nedostupný :-(
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od barberry.pha »

A co bude mit iphone 4 oproti 3gs kdyz pominu hw? Os4 pujde vyuzit stejne na 3gs jako iphone4, omezeni bude na 3g ktera pak na tech 5 tisic asi spadne
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od Daidalos »

No ale mně jde hlavně o HW jestli si to nepochopil.. lepší foťák, přisvětlovací dioda, přední kamera, lepší procesor.. no prostě všechno lepší. A hlavně vzhled, ta placka kterou ostatní nazívají "stylovou" se mi ani v nejmenší nelíbí, a 4 má aspoň o chlup lepší vzhled.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od barberry.pha »

Tak jestli jde o hw tak to chapu ;) xo se tyce vzhledu je to osobni, me moc nezaujal a libi se mi vice ta "placka" :) porad premyslim nad tou ozvenou a uz vice lidi mi reklo ze se jim to stavalo u ruznych typu phonu ;) ja jenom ze se o iphonech obcas siri zvesti a pomluvy ktery nejsou ani zpoloviny pravda a jenom ze je rad objektivne uvedu na pravou miru :)
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od roxtedy »

Mně se líbí oba dva IP:) Co se mně líbí nejvíc je dostupnost strašně moc programů a her. Navíc IP 3gs je rok starý a HW je srovnatelný s nejnovějšími telefony od HTC. Díval jsem se na fora a tam opravdu ozvěnu nikdo neřeší, je opravdu možné, že se jedná o zmetek. Mohl by někdo prosím přiblížit situaci kolem GPS? Díky
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od barberry.pha »

Mi osobne gps blbne, obcas abych chytl hned signal musim tel vypnout a znovu zapnout a pak pri navigaci obcas zazlobi ale pouzivam tu nejlevnejsi ndrive, ale znam lidi co podle iphonu bez problemu jezdi a signal ok, takze bych to videl bohuzel kus od kusu, da se to ale vyresit JB a s cydie koupit program rogybt pres ktery pak muzes sparovat pres bt externi gps modul a budes mit bez problemu gpd :) , ofiko to bohuzel nejde coz je asi jedina vec ktera mi na nem vadi, nastesti to nepotrebuji a tak pockam na os4 jestli se to treba neapravi a pripadne pak jb a varianta kterou jsem psal
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od p.a.Ť.o »

ja presel na 3gs z TP2 a nelituji. ip pouzivam stejne jak jsem byl zvykly, jedine obavy- tj. chybejici externi klavesnice- byly liche (pise se stejne dobre a rychle).

co se tyka ozveny, tento problem nemam, stejne jako s vypadkem gps. signal se semotamo ztrati, ale je to na mistech, kde se ztracel i u TP2.

s cenou to nebude tak zhave jak pises, 3gs za 5t jen tak lehce nebude- jeste ted se 16gb verze prodava nad 10t a pokud slevni kvuli ip4, tak max o 2t. pokud koupis ze zahranici, pak muzes mit problem s blokaci, takze na to bacha.
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od roxtedy »

Mohli by jste pak prosím napsat jestli OS4 vyřešil probém s GPS? Já si myslím, že bude k sehnání použitý IP 3gs za 8 - 10 Kč bez problémů(32GB). Hodně lidí přejde na IP4 a svůj IP3 prodá. Mám ale trošku obavu,že OS4 problém s GPS nevyřeší. Pokud vím, tak GPS bylo původně zakázáno, myslím, si že to bylo právě kvůli slabému HW.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od p.a.Ť.o »

problem s gps neni problem, je to kus od kusu, proto to bude spise individualni zalezitost, takze bych z toho nestresoval ;)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od barberry.pha »

S tou gps souhlasim ze to bude kus od kusu. Za tech 8-10 bych videl 16gb, 32 gb bude tak o 2 tisice vice, hlavne os4 pobezi na 3gs bez problemu takze se toho lidi tak zbavovat nebudou, ktom nekterych nadsencu a spise pujde dolu cena 3g a ti si budou kupovat i4, ja osobne planuji vymenu 3gs az pristi rok
peter9587
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 07, 2011 11:06
Zařízení: iPhone 5S 32 GB grey

Chyby Apple iPhone 3GS

Příspěvek od peter9587 »

Dobry, dnes sa my objavil taky problem ze ked nieco sfotim tak my vyhodi hlasku vyskytol sa problem s kniznicov fotiek. A ze to opravym opetovnom spustenim aplikacie fotky. Spustim fotky tak mi vypyse ze aktualizuje kniznicu, ale ked zase dam nieco sfotit tak zas to iste. Skusal som vymazat obrazky cez i tunes tak sa vymazali ale naspet uz nejdu vypise chybu ze iphone nie je mozne synchronizovať. Požadovany súbor nie je možne nájsť Stretol sa niekto stimto problemom? Vie my niekto poradit? Vopred dakujem
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů