iPhone OS 4 officiálně dnes v 19:00!

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone OS 4 officiálně dnes v 19:00!

Příspěvek od Thompson »

Dnes byl představen iPhone OS 4.0, více info zde: http://www.macrumors.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vaše názory?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone OS 4

Příspěvek od barberry.pha »

Jedine u ceho uvitam multitasking, je spusteny skype na pozadi a k dokoncovani stahovani jinak jsem ho po prechodu z wm ani nepotreboval, aplikace zustane tak jak kdyz s ni odejdu, copy paste uz je davno a na novy os4 se tesim a jsem rad ze mam zarizeni ktere nemusim porad ladit a neco resit, zkratka uz me to u wm prestalo bavit a spise vyuziji multimedialni hracku iphone :) ale jsem wm vdecny za uvedeni do sveta komunikatoru ;)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

iPhone OS 4

Příspěvek od IkE Blaster »

Předem, proti iPhone jsem nikdy nic neměl, můžu říct, že si ho vážím (v mezích), ale mám pocit, že ta informace o multitaskingu jen na nových strojích a automatickém spravování spuštěných aplikací mě docela dostala do kolen. Na starých strojích funguje díky JB bez větších problémů a k tomu druhému - stačí trošku jinak napsaná aplikace a už má uživatel problém. V podstatě můžu říct, že se mi takováhle koncepce příčí. Nazval bych to omezeným task switcherem... Hodně omezeným.

Jinak multitasking má iPhone od první verze... Slovíčkaření :wink:
Uživatelský avatar
LordKaspr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pát úno 20, 2009 13:14
Zařízení: Motorola Moto G
Bydliště: Plzeň, Praha

iPhone OS 4

Příspěvek od LordKaspr »

Dnes jsem si iPhone OS 4 stáhl (jen do PC) a s jeho instalací (na iPod touch 2nd gen) počkám, až bude funkční JB. Ten by podle tohoto naivního postu na DailyMobile mohl být co nevidět ~ http://dailymobile.se/2010/04/09/video- ... ailbroken/" onclick="window.open(this.href);return false;

Majitelé iPhone 3GS a iPod touch 3rd gen budou mít s OS 4 téměř vše, takže na JB čekat nemusí a můžou upgradovat ihned. Závidím :)

BTW pomocí Winterboardu si můžete nastavit tento wallpaper jako tepetu pod ikonkami ~ http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/ ... 9C%2BoA%3D" onclick="window.open(this.href);return false;
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone OS 4

Příspěvek od Thompson »

A zatím se traduje, že multitasking=vypnutí omezení aplikací 3rd stran, má jít i na iP 3g přepsaním jen nějakého souboru! :)
Konkrétně: http://www.redmondpie.com/multitasking- ... 4-9140631/" onclick="window.open(this.href);return false;
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone OS 4

Příspěvek od barberry.pha »

Tak pres JB jde MT uz na 3g uz tedka, zalezi vcem je bude oproti MT s os4 rozdil
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone OS 4

Příspěvek od Thompson »

Já teda s backgrouderem spokojenej vůbec nejsem....tohle od Applu bude snad stabilnější.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone OS 4

Příspěvek od barberry.pha »

No vypada to zatim podle reakci lidi co maji nahranou beta verzi ze supr, jeste by mohli ofiko zprovoznit radio a budu max spokojeny :)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone OS 4

Příspěvek od Thompson »

Rádio mi taky celkem chybí, navíc když je to iPod a to rádio tam je a neumí ho to :???:
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone OS 4

Příspěvek od barberry.pha »

No snad by s tim novym os a MT mohlo bezet napozadi treba play.cz a iphone normalne pouzivat, ikdyz bych radeji to funkcni radio :)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone OS 4

Příspěvek od Thompson »

Na play.cz zas nechytím rádia co potřebuju a navíc to funguje přes net...to chce normální rádio, dyť to také mají i SE za pár korun.
Uživatelský avatar
webspider
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Bydliště: Praha 4, Kamýk

iPhone OS 4

Příspěvek od webspider »

Jeden čas běžela spekulace o tom, že s novým OS, přijde i aktivace radia, kterou v sobě iphone 3GS podle některých zdrojů má. Můžem se nechat překvapit. OS 4 není ještě ve své finální verzi. Ta vyjde až v létě - pravděpodobně i s novým iphonem 4G nebo iPhonem Pro. Jsem ještě zvědav, čím nás v červnu apple překvapí :-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone OS 4

Příspěvek od barberry.pha »

No na play.cz lite asi mebudou vsechny, zalezi jak to je u placene app, no sice to neni ono ale
case nekdo mimo prahu si chytnu radio1 a muzu poslouchat(s pripojenim k napajeni) a treba i surfovovat(pokud budu mit stesti a bude nekde pobliz wifi) takze alespon neco malo ;) ale je pravda ze klasicke radio by bylo supr
ale s ohledem nato ze amici poslouchaji radio tak max v autem a jinak max mp3 tak ani nebudou mit duvod tam neco menit kvuli tomu ze par lidem fm prijmac chybi, hlavne by tak prisli i o nejaky zisky z itunes kdyby lidi poslouchali radio a nestahovali :))))
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone OS 4

Příspěvek od Thompson »

Taky pravda...ale zase mi to příjde divné, když je rádio příjmač v 2G a 3G a v 3GS je dokonce i vysílač...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone OS 4

Příspěvek od barberry.pha »

No zatim predstaveno v novinkach os4 myslim nebylo takze si bud pockat nebo napsat na apple ze v cz radi poslachame radia a ze nam itunes stejne nejde :)))))
Uživatelský avatar
LordKaspr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pát úno 20, 2009 13:14
Zařízení: Motorola Moto G
Bydliště: Plzeň, Praha

iPhone OS 4

Příspěvek od LordKaspr »

Na Mobilmánii vyšel můj první článeček "iPhone OS 4 beta: ANO nebo NE".

Odkaz zde: http://aboutmobile.blog.mobilmania.cz/2 ... o-nebo-ne/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obsahuje téměř kompletní changelog, porovnání s konkurenčními systémy (Symbian, Windows Mobile) nebo třeba i návod na instalaci.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

iPhone OS 4

Příspěvek od _iNTERFACE »

Thompson píše:Dnes byl představen iPhone OS 4.0, více info zde: http://www.macrumors.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vaše názory?
poviem len to co som pisal v predchadzajucom prispevku... "pomaly dalej zajdes" a apple uz zachadza velmi daleko, takze 4 verziou mobilneho osx sa uz oficialne moze postavit vedla hociakeho systemu, ktore uz aj oficialne prekonava...ale verim ze sa najde zas par fanatikov, ktori budu tvrdit ze multitasking ovladal aj ich stary desatrocny sonyericsson...lenze iphone to ovlada uz teraz a nepotrebuje uz k tomu ziadny JB, takze kazdy slepy vykrik do tmy uz nema ziadne opodstatnenie, lebo jediny dovod preco by bezny uzivatel mohol odmietnut iphone, je ten ze sa mu proste nepaci a nie ze nieco nedokaze...skor naopak mobilne osx teraz ponukaju niekolkokrat viac pre bezneho uzivatela, ako ostatne systemy dokopy, takze su zas raz o nieco viac lakavejsie pre nove ovecky...uz len zistit ako bude po tych 4 rokoch vyzerat novy iphone, lebo to je zatial jedina vec, ktora aj mna drzi mimo, kedze momentalne u mna vedie galaxy s, ktore ale pokulhava na svojom systeme...uvidime :wink:
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone OS 4

Příspěvek od Thompson »

Tak můžu potvrdit zprávu, že multitasking opravdu jede i na 3G, editací zmiňovaného textového souboru.Jede i jeho GUI :) . Jinak na betu už je i Jailbreak pomocí redsn0w.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iPhone OS 4

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

2 Thompson: Nechtěl bys sepsat nějaký stručný návod nebo bleskovku pro ostatní iP uživatele? Myslím si, že je to dost zajímavý objev a v tom textu pod odkazem z minulé strany je to napsané hodně povrchně.

Taky by mě zajímalo osobně jak ti multitasking šlape na 3Gčku , protože doteď se mluvilo o hardwarovém omezení, tak bych rád věděl do jaké míry to byl fám od Applu.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone OS 4

Příspěvek od barberry.pha »

Multitasking uz na 3g jde tedka, je nutny JB a pak stahnout dany program (tedka si nevybavuji nazev ale google zajemci pomuze)
U os4 jde o to ze je to multitasking podporovany applem primo v os a ten na 3g nepujde z duvodu hw a proto pujde na 3gs a zamozrejme i4, vyhody by meli byt v uspore baterie oproti MT pres JB, takze to neni novinka, MT uz jde delsi dobu ale ne ofiko pres apple v os ;)
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů