Nejde volat - VYŘEŠENO

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Nejde volat - VYŘEŠENO

Příspěvek od HTCKlorec »

Zdravim, vcera som uspesne vyriesil problem s OS downgradom a dnes je tu novy problem: Nejde signal. SK T-Mobile. Neviem ci je bloknuty len na 1 SIM, v kazdom pripade uz som cely vzstresovany. Zadam PIN ale signal nenabieha a nic sa nedeje, nejde volat. Vie niekto co s tym???
Uživatelský avatar
webspider
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Bydliště: Praha 4, Kamýk

Nejde volat

Příspěvek od webspider »

tak bys mohl napsat jak jsi to vyřešil :-) Když už někdo bude mít stejný problém, jenom koukne a nebude zakládat nový topic.... Jednalo se o aktivní mod letadlo? či něco jiného?
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Nejde volat

Příspěvek od HTCKlorec »

No bolo to takto. Vcera som s ovaciami downgradol z 3.1 na 3.0 ale som zistil:
1. Backup restore z 3.1 je nekompatibilny s 3.0
2. Nejde mi volat z mojej SIM.

Dost som sa zlakol, lebo iP nie je moj, tak som povedal, ze co uz aspon tam budu data, a praskol som tam ofiko 3.1.2. iPhone nastartoval a chcel odomna aktivovat kartou, tak som na mojom TD2 deaktivoval PIN ochranu a supol SIM do iP. Cuduj sa svete, ide to. Cize problem sa vyriesil sam. Zrejme bol bloknuty na 1 SIM, ale uz je to vyriesene, napodiv funguje aj s tou starou.

Thread som zalozil hlavne preto, ze som sa zlakol noveho FW 3.1.2, na forum.iphone.cz je pisane, ze niekomu nenabieha signal, hoci sa iP aktivuje. Ale mne sa uspesne podaril aj JB aj aktivacia, takze mi spadol kamen zo srdca. Asi som len zbytocne spanikaril. Ale stat sa moze kazdemu kto upgraduje na 3.1.2, preto myslim, ze je dobre aby tu thread ostal.
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů