Přehřívá se iPhone?

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
pankrejro
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: stř úno 20, 2008 10:53
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Chrudim

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od pankrejro »

Už se někomu z vás stalo, že by se iP přehřál a vyhodil hlášku? (viz screen níže). Mě osobně ne a 3 známí co vlastní iP, také ne. Teď nedávno jsem byl v Praze, když bylo extrémní horko. Měl jsem tmavé kalhoty a iP v nich. Při takové teplotě sice byl rozpálený, ale ještě nikdy mi nevyhodil hlášku o přehřátí. Každý si to bere do pusy, když haní iPhone a já osobně bych řekl, že to není úplně pravda.

Obrázek
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od Svestka »

Pravda to jistě je, jinak by to nebylo tak celosvětově řešený problém. Dovolím si i citovat z aktualne.cz

"Kalifornský výrobce už byl nucen vydat návod "jak udržet iPhone v přijatelných provozních teplotách". Mimo jiné v něm radí používat ho v teplotách od 0 do 35 stupňů Celsia a naopak nepoužívat "v horkých podmínkách nebo na přímém slunci"."

Jedná se o oficiální vyjádření výrobce a to se těžko falšuje.

Mělo by se jednat hlavně o problém řady S tedy především iphone 3GS. Ale potíže jsou zaznamenány od uživatelů i jiných sérijí, kromě oné výstražné hlášky se může přehřívání způsobovat dočasnou vadu displeje (než se opět zchladí), zpomalené reakce, rychlé vybití baterie nebo také ztráty signálu.
pankrejro
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: stř úno 20, 2008 10:53
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Chrudim

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od pankrejro »

Jak jsem uváděl, iP jsem měl v extrémně velkém horku a používal jsem ho na přímem slunci (na fotbale mi zůstal v otevřené tašce) a úplně v pohodě. Tak jsem zvědavej jestli to někdy příjde. Ikdyž je pravda, že kolem řady 3GS se hodně mluví jako o přejřívacím se stroji.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od Svestka »

No na aktualne.cz jsem se dočetl že GS by měl být o dost výkonnější než samotná G verze ale údajně by měl být problém hlavně v baterii, která je u GS také lepší, tak nevím. Je samozřejmě také možné, že šlo o pár vadných kusů, které se kdo ví proč přehřívaly a to už potom jen rozvířilo prach okolo tohoto tématu.
pankrejro
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: stř úno 20, 2008 10:53
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Chrudim

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od pankrejro »

Tak co se týče kvalitnější baterie...tomu bych věřil...ale blafy typu, že k tomu dávaj špatný pouzdro atd...to je špatný. No uvidím, dám tomu svýmu ve Španělsku pořádně zabrat a pak postnu výsledky :D
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od Thompson »

Stejně toho mi udělá i FS loox N560, když mě bude na palubovku svítit slunko a budu mít zapnutou Navigaci, bude horký a odmítne navigovat....To by byla moje opravdu poslední starost.
duuri
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 17, 2007 10:24
Kontaktovat uživatele:

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od duuri »

mne sa obcas od prehriata na mojom byvalom touch pro robili flaky..po case zmizli ale aj tak neprijemne...
Mateq
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 13, 2009 13:55
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Kontaktovat uživatele:

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od Mateq »

Problémy s prehrievaním môžu byť reálne, ale ten screen bude určite fake. Nemyslím si, že by iPhone hodil takú obrazovku . Ale napríklad ako ilustrácia k článku je to fajn.

Zahrieva sa dosť zariadení, ale že by odmietli pracovať sa mi ešte nestalo. Ale napríklad všetky navigácie Garmin majú obmedzenie, že nabíjajú z 12V zásuvky iba do 40°C. Potom síce ide, ale odmieta dobíjať. No a dosiahnuť takúto teplotu za predným sklom nie je problém v lete ani s klimatizáciou v aute, takže sa to deje dosť často.
duuri
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 17, 2007 10:24
Kontaktovat uživatele:

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od duuri »

ten screen teda neni fake videl som ho na vlastne oci na kolegovom iphone 3g
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od Thompson »

Mě se to na 3G ještě neukázalo...občas se zahřívá, ale u wifi je to normální.
duuri
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 17, 2007 10:24
Kontaktovat uživatele:

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od duuri »

bolo to pocas nabijania, kolega sufoval a v kancli bolo dost teplo...moj zatial tiez fici v pohode:)
Mateq
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 13, 2009 13:55
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Kontaktovat uživatele:

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od Mateq »

duuri píše:ten screen teda neni fake videl som ho na vlastne oci na kolegovom iphone 3g
Tak neviem no.. Hľadal som to na youtube a nenarazil som na žiadne video kde by bolo na obrazovke toto. Iba videoblogy na túto tému, A to si myslím že ak by to bol nejaký častý problém, tak by sa to cez you2b rozšírilo...
Ale nevravím že klameš samozrejme, len nabudúce natoč druhým mobilom display :-D
duuri
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 17, 2007 10:24
Kontaktovat uživatele:

Přehřívá se iPhone?

Příspěvek od duuri »

ono to neni problem..keby sa to stavalo pravidelne nazvem to problemom..skor schvalujem krok ze radsej vyskoci taka hlaska ako by sa malo stat nieco horsie..pravdepodobne to bola suhra okolnosti...samozrejme ze ked sa naskytne prilezitost natocim :)
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů