Jailbreak

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět

Máte Jailbreak?

Ano, kvůli odemknutí
5
23%
Ano, kvůli programům třetích stran
12
55%
NE
5
23%
 
Celkem hlasů: 22

LOSTman
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: pát led 18, 2008 21:54
Zařízení: iPhone 16GB
Kontaktovat uživatele:

Jailbreak

Příspěvek od LOSTman »

Co si myslíte o jailbreaku? Máte telefon jailbreaknutý? Jaké programy ze Cydie používáte?

Já osobně jailbreak musím mít kvůli unlocku, jinak ze Cydie používám především SBSetting, kvůli zakázání autorotace displeje a dále StatusNotifier pro zobrazení SMS, emailu, zmeškaného hovoru apod. ve status baru.
tmatura
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon srp 27, 2007 12:43
Zařízení: HTC Blackstone

Jailbreak

Příspěvek od tmatura »

V době kdy jsem měl iPhone jsem si nedovedl představit, že bych Jaibreak neměl (a to nejen kvůli unlocku). Bez Jaibleaku mi přišel takový "polovičatý." Měl jsem ho kůli aplikacít třetích stran a mít počeštěný systém taky nebyl k zahození.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jailbreak

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já si iPhone bez Jailbreaku také neumím představit. Už kvůli Cydii a spoustě užitečných aplikací (BossPrefs, iFile, Console...). Bez JB mi iPhone přijde dost "uzavřený", uživatel zkrátka nemá takovou svobodu. Rád se potom přes WinSCP prohrabuji v systémových souborech atd. (věci, na které jsem z WM běžně zvyklý), a to bez JB prostě nejde.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Jailbreak

Příspěvek od martan1981 »

JB mam na iphone tiez. V prvom rade kvoli unlocku a dalej kvoli aplikaciam, bez ktorych je iphone naozaj polovicny. Okrem tych co boli spominane este Lock Calendar ci Voip over 3g a pod.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jailbreak

Příspěvek od Jiří Hrma »

martan1981: Nedělá ti ten Lock Calendar paseku? Já ho naposledy zkoušel na 2.1 FW, ale telefon se mi potom začal šíleně sekat (Winterboard ani nic podobného nepoužívám).
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Jailbreak

Příspěvek od martan1981 »

Jirko: Pouzivam ho len necely tyzden, tak zatial tazko povedat. Jeden bug alebo ako to nazvat je v tom, ze sa mi niekedy neaktualizuju veci na lock screene. Cize mam novu udalost, ktora v kalendari je ale na lock screene sa nezobrazi. Trosku divne. Viac sa mi paci intelliscrean, ale aj s tym ma dost ludi problemy a je plateny (aj ked zas nie drahy).
Golf
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 13, 2007 15:38
Zařízení: iPhone 4
Bydliště: Praha

Jailbreak

Příspěvek od Golf »

Kvůli stabilitě a rychlosti jsem JB nechtěl, po přechodu na 3GS (snad v pátek) ale o něm vážně uvažuji, už jenom z důvodu úprav v navigaci (množství map, radary a podobně)
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

Jailbreak

Příspěvek od weth »

Na starém firmwaru jsem JB měl udělaný, od 3.0 jsem se do něj ještě nepustil a zatím nijak výrazně nepociťuju potřebu ho udělat. Je fakt že některé věci mi chybí (Lock Calendar, SBSettings - to docela hodně), ale dá se to přežít a telefon je celkově svižný... S JB na 2.2.1 jsem měl s rychlostí docela potíže. Jak se hodilo nějaké téma přes Winterboard, byl úbytek rychlosti docela znatelný.
Na druhou stranu Jb zase zvažuju, protože ono zmiňované procházení souborů přes SSH mi docela chybí :wink:..
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů